برککتن مراحل پایین کشش, شکست سال قبل از میلاد بالا برای رسیدن به Div. 1 جنوب نهایی

تاونتون – BC بالا قرار داده ترساندن به برککتن در نیمه اول از روز یکشنبه بخش 1 جنوبی در نیمه نهایی.

اما بوکسورهای که دوباره و در نهایت تحویل ضربات کشنده.

دوم-کشت برککتن غلبه 11 نقطه در نیمه اول با کسری بودجه و با استفاده از یک بحرانی اجرا در اواخر سه ماهه سوم به پیشی شماره 3 عقاب و ادعا 70-60 پیروزی در Rabouin زمینه خانه.

Nayvon رید و تاد رابینسون گام متعادل به ثمر رساند حمله با 15 امتیاز هر یک به کمک برککتن (18-4) پیشبرد به روز جمعه در جنوب نهایی در برابر بالا-کشت منسفیلد (7:30 p. m.).

“در طول نیمه اول ما رو بسیاری از سختی. این نوع سختی گفت:” رید که همچنین برداشت نه پرتاب ریباند. “اما رفتن به نصف ما صحبت و ما را به مطمئن شوید که ما را نگه داشته و سر ما نگه داشته و ما خونسردی.”

بوکسورهای نمایش داده می شود که پس از آن منجر به تغییر دست چهار بار در نیمه راه از طریق سه ماهه سوم. سال قبل از میلاد بالا (18-5) به نظر می رسید برای همیشه پاسخ به درو مارتین (تیم بالا 15 امتیاز) آمار 3-اشاره گر لحظات پس از Vanilton خاویر متصل در یک سه گانه به قرار دادن عقاب در مقابل 48-46 با دو دقیقه باقی مانده در سه ماهه سوم.

اما بوکسورهای نگه داشته و به جلو هل دادن, پایان دادن, بند در یک 8-0 اجرا هایلایت شده توسط رابینسون و خاویر (نه امتیاز) هر ضربه زدن یک trey به عنوان بوکسورهای در زمان 54-48 منجر به رهبری به سه ماهه چهارم.

“من انتظار وجود دارد” گفت: برککتن مربی باب Boen در عکس از فراتر از قوس به سقوط به عنوان بوکسورهای آمار چهار trifectas در سه ماهه سوم. “ما بهترین تیرانداز (Xavier) از دست رفته خود را در سه (3-اشاره گر) و پس از آن او در نهایت ساخته شده است. فکر می کردم که اگر او را ندارد یک شات ما در مشکل. اما ما بسیار خوب تیراندازی تیم است.”

در حالی که سال قبل از میلاد بالا می جنگیدند به عرض یک بر یک Martin 3-اشاره گر در اوایل سه ماهه چهارم بوکسورهای تکیه بر رید و رابینسون به همه چیز. رید به پرخاشگری پرداخت به ثمر رساند و پنج مستقیم برککتن امتیاز قبل از رابینسون راند پایه به پایان رسید و در حاشیه برای 63-56 برتری 2:33 چپ.

برککتن دفاع و حفظ مزیت به عنوان بوکسورهای محکم که در پایان این طبقه پس از تسلیم شدن 38 نیمه اول نقاط برگزار شد و سال قبل از میلاد بالا پیشرو گلزن در مایک Loughnane به 13 امتیاز.

“ثابت دفاع من فکر می کنم در نهایت آنها را میپوشید پایین” Boen گفت. “ثابت نیاز به کار برای عکس واقعا آنها را میپوشید و من فکر می کنم ما یک کار فوق العاده ای در (Loughnane). او فوق العاده ای تیرانداز و گلزن. همه ما بچه ها که در زمان روشن او را واقعا ساخته شده تفاوت.”

مارتین کردم قبل از میلاد بالا به یک شروع قوی با نمره هفت تیم خود را برای اولین بار نه امتیاز و اواسط محدوده بلوز از Aidan کارول 1:53 به سه ماهه دوم قرار عقاب تا 25-14.

“من می ترسم در اول (سه ماهه). من باید به آن اعتراف” Boen گفت. “آنها هدف قرار دادن همه چیز است.”

برککتن دوم واحد به رهبری ریموند بنتو (هفت امتیاز) نزدیک ساخته شده تا کسری بودجه با 10-0 اجرا قبل از حاصل کار دو تیم به عنوان بوکسورهای تا به حال چندین همکاران در برنده شدن با نه بازیکن ثبت نام حداقل یک نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>