بریزبن مربی آنتونی Seibold گفت: باشگاه در نظر ساخت یک بازی برای کامرون اسمیت به عنوان Broncos رکود به پایین ترین جزر در تاریخ این باشگاه.

ملبورن طوفان کهنه کردن قرارداد در پایان فصل است و در عین حال به فاش کردن که آیا او می خواهد به توری تا چکمه در 2021.

Kayo بلیط خود را به 2020 NRL به Telstra لیگ برتر است. هر بازی از هر دور زنده و بر روی تقاضا با هیچ-آگهی می شکند در طول بازی. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

پست الکترونیکی پیک لیگ راگبی خبرنگار پیتر Badel گفت: در NRL 360 شب گذشته اگر او مسئول Broncos او خواهد سعی کنید و استخدام اسمیت برای بازی با آنها را در فصل آینده و سپس او پیشنهاد یک معامله را به نگه داشتن او در بریزبن بنابراین او می تواند نظارت فرهنگی تعمیرات اساسی از گل سرسبد باشگاه.

این Broncos موفق به کسب فقط سه بازی در تمام طول سال و Seibold تحت فشار است به نگه داشتن شغل خود را با وجود اینکه در سال دوم از پنج سال قرارداد.

رونق به جلو دیوید Fifita امضا کرده با طلا ساحل به صورت سه بعدی فصل و در حالی که از دست دادن یک ضربه بزرگ با پوشش نقره ای است که آن را به آزاد کردن فضای کلاه حقوق و دستمزد برای Broncos به اضافه کردن برخی از مقدار مورد نیاز کلاس را به فهرست خود را.

“البته آن چیزی است که ما را در نظر بگیرید اما آن است که واقعا یک تعظیم بلند. او اضافه کردن چیزی به ما ؟ او می تواند اضافه کردن چیزی به ما ؟ البته او می تواند” Seibold از وی خواست تا در مورد چشم انداز استخدام اسمیت.

“من با اهنگر برای پنج سال در سطح باشگاه و هرزه سطح بنابراین من واقعا کار خوب ارتباط با او. این چیزی است که من صحبت به کامرون درباره, و یا او به من صحبت کردن در مورد.

“کمی از تجربه خواهد بود چیزی برای اضافه کردن به گروه رفتن به جلو. من مطمئن هستم که چه مدت او می خواهد به بازی اما کامرون را اضافه کنید نه تنها تجربه اما رهبری و با کیفیت و خاموش کردن زمینه برای هر سازمان و یا هر تیم است.”

اسمیت را تحسین کرد از کوئینزلند و در نظر قطعه امروز Badel استدلال او خواهد بود برای بلند کردن Broncos کردن زانو های خود را هر دو در و خارج از زمین.

مرتبط با: $1.3 m سیاه چاله در Broncos تنظیم مجدد

مرتبط با: SBW می شکند سکوت در NRL بازگشت

Seeing Cameron Smith in any other colours would look seriously weird.
media_cameraدیدن Cameron Smith در هر رنگ را به طور جدی و غریب.

اما ملبورن رئیس مت تریپ می گوید این باشگاه از جان گذشته است برای حفظ اسمیت در باشگاه که آیا او تصمیم می گیرد به بازی در سال آینده یا نه.

“کامرون قرارداد تا پایان سال است. در برخی از نقطه در ماه آینده و یا بنابراین ما تلاش خواهد کرد به هر مذاکره مجدد قرارداد برای کامرون به عنوان یک بازیکن و یا ما را امتحان کنید و ترتیب چیزی برای او به موجب آن او را متعهد باقی می ماند و بخشی از ملبورن طوفان در برخی از ظرفیت امیدوارم برای سال های بسیاری آمده است” تریپ گفت: در سن صبحانه.

“اولین و مهمترین من را امتحان کنید و او را متقاعد به ماندن بگیرید. او بسیار مهم برای باشگاه ما است.

“این که آیا آن را در یک بازی ظرفیت و یا اینکه آیا آن است که یکی از مربیان در هیئت مدیره ما وجود دارد بسیاری از گزینه های برای کامرون در شرایط از آنچه که او ممکن است انجام دهید. همه از این گزینه به ذهن من شامل ملبورن طوفان و قطعا کوئینزلند باشگاه است.”

ملبورن در برابر یک معمای در مورد چه چیزی برای انجام با آن hookers در 2021. آن را قرض جوان تفنگ هری کمک مالی به Wests Tigers در این فصل به طوری که او می تواند به دست آوردن درجه اول تجربه به جای گیر پشت اسمیت در رزرو کلاس در تمام طول سال.

گرانت است که با داشتن برجسته نجومی رهبری و گذراندن M رهبران پس از 11 دور. او گفت: او را به بازگشت به ملبورن در پایان سال اما اگر اسمیت تصمیم به نگه داشتن بازی 22 ساله ممکن است تمایل به شکار فرصت ها در جای دیگر به جای بازی دوم کمانچه.

طوفان همچنین به رخ کشیدن کیوی آزمون با چنگک جمع کردن Brandon Smith در کتاب خود اما تطبیق پذیری خود دیده است او آمده روی نیمکت و بازی در ردیف عقب و یا بیش از hooking وظایف از اسمیت اگر 37 ساله حرکت به نیمه در طول یک بازی.

گزینه اسمیت بازی هافبک سال آینده مطرح شده به عنوان یک راه حل ممکن برای نگه داشتن سه نفر خوشحال است. در این سناریو اگر اسمیت توافق به بازی اول گیرنده کمک مالی می تواند شکاف در در و Brandon Smith می تواند نقطه خود را بر روی نیمکت و یا حرکت به سطر دوم.

در اصل منتشر Broncos تایید علاقه در طب اسمیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de