Brookline رئیس پلیس آخرین بوستون-منطقه پلیس بالا به پایین

Brookline رئیس پلیس اعلام کرده است قصد خود را به مرحله پایین به عنوان بخش رهبر و گفت آن را “غیرقابل دفاع” برای او باقی می ماند در راس گیری در آخرین چندین ستاد به ترک به عنوان بحث بیش از پلیس همچنان به خشم.

“این افتخار بزرگی برای خدمت به عنوان رئیس Brookline اداره پلیس و به رهبری یک گروه از مردان و زنان که اکثریت قریب به اتفاق انجام یک کار دشوار با افتخار و صداقت و حرفه ای” Brookline رئیس پلیس اندرو Lipson نوشت: در نامه استعفای او را مشاهده کنید جمعه به شهر مقامات که به دست آمده هرالد. “اما آن را غیرقابل دفاع است به باقی می ماند در این موقعیت است.”

Lipson, a 22-سال کهنه افسر منصوب شد رئیس در سال 2018 گفت: استعفا موثر سپتامبر. 1 و اعلام کرد قصد خود را برای بازگشت به قبل از رتبه ستوان و معاون سرپرست این اداره در آن زمان.

“من اعتماد به نفس کامل است که زنان و مردان از Brookline اداره پلیس ادامه خواهد داد به افزایش به چالش و از این لحظه در تاریخ به عنوان ما در بسیاری از مواقع قبل از,” او نوشت. Lipson نمی تواند نظر رسیده در روز شنبه.

فعالان که تحت فشار بوده اند این شهر انتخاب هیئت مدیره به آدرس بهتر نژادپرستی در شهر و دوباره اختصاص 50 درصد از بودجه پلیس نسبت به مدارس دولتی و مقرون به صرفه مسکن گفت: آنها “خوش آمدید رئیس استعفای.”

“این نژادپرستی نهادی است که ما در حال برخورد با. ما نه فقط برای درخواست یک پسر به ترک. ما می خواهیم کل سیستم را تغییر دهید. این اولین گام خوب است. ما می خواهم برای دیدن بیشتر از شهر” Chiuba Obele یک Brookline مقیم و سازمان پیشرو در جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس این شهر در بیانیه ای گفت:.

این گروه قصد دارد در اعتراض به, در ساعت 8 صبح یکشنبه در Olmsted پارک. این می آید پس از بیش از یک ماه از نزدیکی-روزانه تظاهرات بیش از درمان اقلیت زیر چند با مشخصات بالا پلیس به کشتار مردم سیاه و سفید.

و Lipson خروج آخرین چندین روسای پلیس در آن زمان. کارشناسی ارشد استیون Trask اعلام کرد در ژوئن 17 که او خواهد بود گذاشت — موثر در ژوئن 26, یک هفته و نیم بعد.

حرمت رئیس جیمز گیدو بازنشسته ژوئن 22 و نیوتن ارشد دیوید مک دونالد اعلام کرد که در تاریخ 16 ژوئن که او از رفتن به مرحله پایین. مک دونالد بخش آمده بود و تحت انتقاد خود را برای درمان سیاه سابق دانشگاه دستیار مدیر ورزشی که در آنها نورد با اسلحه کشیده شده به عنوان آنها جستجو برای کسی که متهم در قتل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *