آورده ویروس در: ستاره های جدا شده به عنوان ‘دیوانه’ تشخيص بازدید هنکس پسر

تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون باید آزمایش مثبت برای coronavirus در حالی که در استرالیا این بازیگر اعلام کرد در یک Instagram post.

“سلام دوستان. ریتا و من در اینجا در استرالیا,” او نوشت.

“ما احساس کمی خسته بود و ما تا به حال سرماخوردگی و برخی از بدن درد. ریتا تا به حال برخی از لرز که آمد و رفت. کمی تب بیش از حد. به بازی همه چیز راست به عنوان مورد نیاز است در جهان در حال حاضر, ما تست شده برای coronavirus و داشت به مثبت باشد.”

هنکس ادامه داد: “در حال حاضر. چه برای انجام بعدی ؟ پزشکی مقامات پروتکل هایی است که باید دنبال شود. ما هنکس خواهد بود آزمایش مشاهده شده و جدا شده برای زمانی که بهداشت عمومی و ایمنی نیاز دارد. نه خیلی بیشتر به آن از یک-روز-در-یک-زمان رویکرد ، ما را به جهان ارسال شده و به روز شده. مراقبت از خودتان! Hanx!”

کوئینزلند مقامات بهداشت گفت که تمام هفت مورد جدید گزارش امروز از جمله هنکس و ویلسون “قراردادی به این بیماری در خارج از استرالیا و سفر به کوئینزلند با ویروس”.

آنها اخیرا در بازگشت از آمریکا شده بود اما در بازگشت به استرالیا برای حداقل یک هفته.

برای تلفن های موبایل زن و شوهر و قدرت هستند و هر دو در سن 63.

داده های کنونی نشان می دهد COVID-19 میزان مرگ و میر برای کسانی که سن 60-69 حدود 3.6 درصد است. کل مرگ و مير حدود 4.7 درصد برای مردان در مقایسه با 2.8 درصد برای زنان است.

هنکس نیز رنج می برد از نوع دو دیابت است.

دو بار برنده جایزه اسکار است که در حال حاضر در ساحل طلا فیلمبرداری Baz Luhrmann را الویس پریسلی biopic.

کوئینزلند برتر Annastacia Palaszczuk گفت: زن و شوهر که در حال حاضر در انزوا در ساحل طلا بیمارستان در یک وضعیت با ثبات خواهد بود “گرفتن بهترین درمان در بیمارستان های ما فقط به عنوان ارائه ما به هر کس دیگری”.

“من بسیار با اعتماد به نفس با پزشکان ما باید آنها را درمان تام و همسرش. ما آنها آرزوی بهترین ها را برای بهبود سریع” او به خبرنگاران گفت: این بعد از ظهر.

“کارشناسان ما در حال حاضر کار بسیار نزدیک با او باز و همه بازیگران و خدمه و پس از آن کسانی که در نزدیکی را از خود جدا کنند.”

Ms Palaszczuk گفت: زمان مشاوره از دولت رئیس بهداشت افسر بود که این خطر برای کسانی که تا به حال “بیش از 15 دقیقه در مجاورت بسیار نزدیک”.

“بنابراین یک عکاسی از خود نمی خواهد تعداد عنوان که” او گفت:. “آن را به وضوح نشان می دهد coronavirus می داند هیچ مرزهای بنابراین هر کس اجازه کار درست را انجام دهد, اجازه دهید ما را دنبال کنید, مقامات بهداشت و درمان.”

برادران وارنر در بیانیه ای گفت به مهلت آن تا به حال شده است “آگاه ساخته شده است که یک شرکت عضو از ما الویس از ویژگی های فیلم است که در حال حاضر در حال پیش تولید در Gold Coast, Australia, دارای آزمایش مثبت برای COVID-19”.

“ما در حال همکاری نزدیک با مناسب بهداشت استرالیا سازمان برای شناسایی و تماس با هر کسی که ممکن است در تماس مستقیم با فرد” در بیانیه ای گفت:.

“بهداشت و ایمنی شرکت ما اعضای این است که همیشه اولویت ما است و ما در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از هر کس که با این نسخهها کار بر روی محصولات ما در سراسر جهان است. فردی که آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال حاضر در حال دریافت درمان.”

Hanks, لمس کردن در ساحل طلا در ژانویه 26 و شایعه اقامت در فلفل Burleigh — در همان ساختمان به عنوان یک ملی چین بود که یکی از ماموران coronavirus موارد است.

44 ساله تایید شد که این ویروس در ژانویه 29 بعد از اینکه با عجله به بیمارستان توسط امدادگران در روز سه شنبه 28 ژانویه. این مرد به تازگی در بازگشت از ووهان شد و رفت و آمد با همسر و فرزند خود.

گروه هتل Accor گفت: او مقیم در اوراکل ساختمان اما نه یک مهمان در فلفل Burleigh است که واقع در ساختمان است.

“ما شده اند از نزدیک نظارت بر وضعیت و باید اجرا اضافی روش های بهداشت از جمله تمیز کردن و ضد عفونی به عنوان مشخص شده توسط مقامات” Accor در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

هنکس تیم امنیتی خال خال شد محلی paparazzi در رفت و آمد مکرر — که بسیار محبوب است با مشاهیر — اما آن را هرگز تایید او ماندن وجود دارد.

فلفل Burleigh شده است تماس, برای اظهار نظر ،

تولید فیلم بر اساس در اخنفرد استودیو در شمال Gold Coast شده است و تعطیل. در نامه ای به خدمه و بازیگران این صبح آقای Luhrmann گفت: یک عضو خدمه حال آزمایش مثبت برای coronavirus و توصیه می شود هر کس به در خانه بمانند.

“درخواست ما همه بازیگران و خدمه در خانه بماند و امروز به کار نمی آیند” او گفت: در این نامه دیده می شود Gold Coast Bulletin.

“همه کار و فعالیت در تولید لغو شده است و نمی خواهد سر تا اطلاع ثانوی. ما قدردانی از همه همکاری ما خواهد بود پس با جزئیات بیشتر بیش از چند ساعت.”

هنکس در حال پخش است پریسلی زمان مدیر سرهنگ تام پارکر در فیلم است. پریسلی است که توسط 27 ساله Austin Butler که به تازگی به نظر می رسد در کوئنتین تارانتینو را Once Upon a Time in Hollywood.

مرتبط: به دنبال آخرین به روز رسانی coronavirus

مرتبط با: کشورهای که در آن coronavirus تایید شده است

مرتبط: جهان جدید کروناویروس epicentre

همانطور که از این بعد از ظهر استرالیا حدود 150 نفر از coronavirus با 27 در کوئینزلند از جمله هنکس و ویلسون.

آنها تعداد بازدید از سفر به نقاط داغ در روزهای اخیر و به تازگی از سیدنی. ویلسون انجام شده در امروز اضافی در کانال نه studios در Willoughby در اوایل این هفته.

آن را درک کارکنان که تا به حال در تماس با او بوده اند به خانه فرستاد.

“ما در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی مناسب با توجه به دستورالعمل دولت و حمایت از مردم” نه سخنگوی گفت.

ویلسون نیز انجام می شود در خانه اپرای سیدنی در شب شنبه.

قبل از که او انجام شده در این مرکز فروش در بریزبن پنجشنبه گذشته.

“خواننده و ترانه سرا و بازیگر و تهیه کننده ریتا ویلسون او را خانه اپرای سیدنی اولین اجرای آهنگ از آلبوم جدید نیمه راه به خانه — یک ترکیب منحصر به فرد از جنوب کالیفرنیا سنگ در دیدار نشویل کشور” این پاراگراف در این وب سایت آمده است.

یک خانه اپرای سیدنی سخنگوی گفت: عملکرد در Utzon اتاق شد و با حضور حدود 207 نفر از جمله هنکس.

“اخبار زیر که زن و شوهر باید آزمایش مثبت برای coronavirus در کوئینزلند, خانه اپرا در ارتباط با NSW بهداشت و کوئینزلند و سلامت خواهد بود اقدام به مشاوره خود را” سخنگوی گفت.

“این شامل گرفتن در تماس با هر کسی از جمله مراجعان و کارکنان که ممکن است در تماس با این زن و شوهر در حالی که در خانه اپرا.”

این نماینده گفت: خانه اپرا تا به حال تعدادی از اقدامات در جای خود از جمله “اضافی در محل تمیز کردن با بیمارستان درجه ضد عفونی کننده و ارائه دست sanitiser در سراسر ساختمان”.

او افزود:”سلامت و ایمنی از همه در سایت است که همیشه ما شماره یک اولویت است. سایت ما باز می ماند و تور و اجرای اقدام خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده مگر اینکه در غیر این صورت توصیه می شود.”

هنکس و ویلسون ستاره دار هم در سال 1993 کمدی رمانتیک بی خوابی در سیاتل. آنها را در مجموعه ای از سال 1980 نشان می دهد تلویزیون Bosom Buddies و ازدواج در سال 1988. آنها دو پسر چستر و ترومن.

“این درست است پدر و مادر من رو coronavirus — دیوانه” Chet گفت: در یک ویدیو در Instagram.

“من فقط با تلفن با آنها. هر دو آنها خوب هستند آنها حتی که بیمار است. آنها نگران آن, آنها در حال انجام’, اما آنها در حال رفتن را از طریق لازم است اقدامات احتیاطی سلامت بدیهی است. اما من فکر نمی کنم آن را هر چیزی بیش از حد نگران, من از همه نگرانی ها و آرزوهای خوب اما من فکر می کنم آن را تمام می شود همه حق است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im