بروس Cassidy: سن لزوما مانع برونز اگر NHL رزومه

برونز نمی گرفتن هر جوان به عنوان NHL همچنان تعطیل نامشخص چقدر دیگر جهانی همه گیر خواهد شد نگه داشتن تیم های هاکی از گرفتن روی یخ.

Defenseman Zdeno Chara, قدیمی ترین بازیکن در NHL تبدیل 43 ماه گذشته. خط اول مرکز پاتریس برگرون 34 سن که خط دوم مرکز David Krejci نوبت بعدی سه شنبه. هنوز هم در نخست براد Marchand جشن خود را 32nd تولد ماه آینده.

بازیکنان کلیدی همه آنها. در تئوری به نظر می رسد یک وقفه طولانی مدت برای یک فصل قرار خواهد مسن تیم در یک نقطه ضعف به دلیل جوانتر بدن می تواند تحمل تر هستند و کمتر به قفل شیار و نمی را به عنوان زمانی برای شروع دوباره است.

برونز مربی بروس کسیدی می داند که درک اما گفت: در زوم کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در روز شنبه که او لزوما با آن موافق به عنوان آن مربوط به تیم خود.

“من فکر می کنم که هیچ کس نمی داند تا زمانی که ما به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد. ما باید برخی از بچه ها که آن را ممکن است کمی طولانی تر است اما من فکر می کنم آنها واقعی حرفه ای و می دانم که چگونه به نگه داشتن در شکل” کسیدی گفت: “شاید بهتر از بعضی از بچه ها که فقط احساس” خوب زمانی که ما در حال آماده رفتن من سطح شیب دار می تواند آن را.’ بنابراین من معتقدم برخی از کهنه بچه می دانم که آنها نیاز به ماندن با آن به دلیل آن را نه یک سوئیچ است که شما می توانید روشن و خاموش. که به اعتقاد من با این نسخهها کار به نفع ما است. در حال حاضر گرفتن پاهای خود را در زیر شما سریعتر آره احتمالا یک پسر جوان … کمتر درد و درد روز بعد. بنابراین من فکر می کنم آن را بازیابی از بچه های قدیمی تر که ما باید به مانیتور به همان اندازه به عنوان هر چیزی. کمتر بنابراین مطبوع و بیشتر به بهبود است.”

Chara خسته کننده افسانه ای offseason تمرینات سرپیچی از سن و سال او را نگه دارید برای همیشه لطفا برای جوان تر از سن و سال او. برگرون چنین بی امان 200 پا آفت مسدود کردن مخالفان راه به پیروزی در بسیاری از جنبه های بازی است که او بدیهی است که نشانی از یک کار بزرگ از ماندن در شرایط بالا.

بنابراین کسیدی باعث می شود یک نقطه خوب در آن نیست چگونه به همان اندازه به عنوان آن است که چگونه ، اما در اواخر فصل وقفه بسیار متفاوت از هر کسی هر چیزی را تجربه کرده است که آن را قطعا می افزاید: مرموز با کیفیت به تلاش برای پیش بینی که چگونه تیم را پشته تا در برابر هر یک از دیگر اگر فصل گرداند.

زمانی که جن را متوقف برونز با 100 امتیاز در 70 بازی بودند zeroing در ادعا رئیس جمهور جایزه تعلق می گیرد به باشگاه با بهترین کیفیت به طور منظم فصل رکورد. بلوز (94 امتیاز در 71 بازی) و بهمن و رعد و برق (92 امتیاز در 71 بازی) مورد بعدی در مسابقه برای جایزه که خوب است اما نه به عنوان خوب به عنوان نور یک سیگار است.

از رئیس جمهور جایزه نبوده است به خصوص مفید ابزار در پیش بینی postseason. هیچ کدام از گذشته شش برندگان ساخته شده است آن را به نهایی جام استنلی.این 2012-13 Blackhawks آخرین تیم به پیروزی در هر دو غنائم در همان سال است.

همانطور که برای ناملموس مانند گرسنگی برای برنده شدن جایزه نهایی شما باید به مانند آنچه در هر دو برونز و رعد و برق را برای رفتن آنها. ساخت آن را تمام راه را به بازی 7 از جام استنلی تنها به از دست دادن در صفحه اصلی و بلوز بسیار می دهد ب حس کسب و کار ناتمام. رعد و برق برنده رئیس جمهور جایزه در فصل گذشته بودند و جاروب دور اول با یک کت آبی باشگاه است که انجام یک کار خوب از هدایت آن چابک مربی شخصیت. که فرستادیم تا به حال به رعد و برق مشتاق برای پلی آف جام استنلی می رسند.

زمانی که ممکن است باشد ؟ هیچ کس نمی داند.

لیگ ندارد ضرورت و در عین حال به مشورت مربیان در چه مدت یک اردوگاه آموزشی می شود اما اگر کسیدی خواسته است برای ورودی خود را, او آماده خواهید بود به آن را بدهد.

“است که بستگی دارد به طور کامل بر روی آنها قادر به اسکیت بازی کردن خود به خود در برخی از نقطه قبل از ما برود؟” کسیدی گفت. “بنابراین برای مثال ما گفت: ما باید برای اقامت کردن یخ تا 30 ژوئن شروع می کنیم جولای 1st, و هیچ یک را بر روی یخ, پس از آن من فکر می کنم شما باید حداقل من می خواهم بگویم حداقل دو هفته به مرتب کردن بر اساس از رسیدن بچه ها به بالا و در حال اجرا است. اگر آنها اجازه داده شده به اسکیت بازی کردن در تاسیسات ما این که آیا آن را در گروه های کوچک خود را در گروه های بزرگ هر آنچه که مشخص و سپس این تعداد می تواند به پایین کمی, اما من نمی توانید ببینید هر کسی گفت شما رو برای شروع در سه یا چهار روز.”

اگر NHL لغو بقیه فصل به طور منظم و رزومه با برگشتی?

“سپس من نمی بینم که چگونه بدون توجه به آنچه شما می توانید شروع کنید قبل از دو هفته و نه خطر ایمنی, بازیکنان, به طوری که شما می توانید ساخت در برخی از scrimmages” کسیدی گفت. “من نمی دانم اگر آن را واقع بینانه به خود بگویید, تیم, ‘هی, ما در حال رفتن به بازی بازی های نمایشگاهی و سپس گردش به راست در اطراف و بازی یک بازی حذفی سه روز بعد.’ منظورم این است که شما واقعا خطر آن وجود دارد پس از آن خواهید بود برای دیدن آنچه که آنها می آیند تا با یک بار تعیین می کنند وجود دارد به طور منظم فصل بازی یا نه؟”

همه چیز جالب است, خسته کننده و به خصوص پس برای برونز بودند که به دنبال خیلی خوب است که هاکی روی یخ زد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im