برونز’ آندرس Bjork فشار خود را در طول خاموش کردن

وقتی NHL فصل بود تعطیل توسط coronavirus در مارس 12, Anders Bjork بود در میان حرفه ای راه اندازی مجدد.

سمت چپ-تیراندازی بال یکی از برونز’ چشم انداز بالا زمانی که او در سمت چپ نوتردام از یک سال و اوایل سال 2017 و او نشان داد به اندازه کافی چشمک می زند به تیم اول دانشگاه یا دانشکده در خارج از کمپ اول خود را طرفدار فصل است. اما قبل از او می تواند واقعا ایجاد خود را به عنوان واجد شرایط NHL, بازیکن, او رنج می برد نه یکی بلکه دو پایان فصل آسیب های شانه در rookie و دوم سال و فصل به فصل.

این فصل 23 ساله Bjork ممکن است لذت می برد برای دستیابی به موفقیت است که او امیدوار بود. در واقع او رو به یک مبارزه سخت به عقب بر گردیم در صف بعد از B اضافه شده کنار Ondrej Kase و نیک Ritchie در مهلت تجارت. اما وجود داشته است برخی از پیشرفت های اساسی هر چند این ممکن است و او نشان داده شده است به اندازه کافی چشمک می زند برای الهام بخشیدن به اعتقاد او هنوز یک راه طولانی از سقف.

“من شخصا فکر می کردم زیادی در مورد آن و من فکر می کنم وجود دارد برخی از مثبت با اطمینان گفت:” Bjork, آخرین Bruin برای شرکت در یک رسانه زوم تماس در روز چهارشنبه. “چیزی که من بیشتر خوشحال بود در مورد سالم ماندن کل سال. من فکر می کنم من بازی من یک مقدار خوبی توسعه یافته و قوام که من شده است با تمرکز بر. من فکر نمی کنم آن را تقریبا جایی که من می خواهم آن را به بود, اما من حدس می زنم من می خواهم بگویم که من شروع به توسعه است که قوام و من خوشحال هستم که در مورد.

“اما وجود دارد بسیاری از مناطق است که من می خواهم به بهبود در زمانی که فصل شروع می شود تا دوباره هر زمان که ممکن است. مقدار زیادی از آن را با وقار با جن و آماده به شلیک کنید. اما من فکر می کنم بسیاری از این بازی بیشتر چابک و با شن. که زمانی که من تا به حال بهترین بازی که من بازی کردم با فوق العاده شن.”

در حالی که راضی نیست همه چیز را با او انجام Bjork شکسته است به برخی از مرزهای شخصی در این فصل است. محدود به 39 بازی بین بوستون و مشیت او rookie فصل و 33 سال گذشته Bjork بازی کرده بود 65 در این فصل (58 در بوستون هفت در پراویدنس) بیشتر او را تا به حال بازی در یک فصل. این یک تنظیم.

“شما قطعا احساس می کنید این بازی در این سطح و این که بسیاری از بازی گفت:” Bjork بود که امیدوار به بازی در یک مقدار زیادی بیشتر. “این یکی از چیزهایی که من هیجان زده برای به دست آوردن که تجربه زیر کمربند من در این سال است. این نوع از بد شانسی در این رابطه. اما یک چیزی که من یاد گرفتم که من می خواهم به حمل به جلو است که آن را بیشتر از یک روانی چیزی. این لاستیک شما ذهنی بیش از جسمی.”

Bjork به لیگ به عنوان جناح راست اما با برخی از تقلیل حرکت می کند گرفتن او را به دردسر با گردش و افشای خود را به بازدید این تصمیم به شروع او در این فصل در جناح چپ طبیعی خود را به سمت. او هنوز هم سرگردان به سمت راست و بعد از آن آغاز شده و حتی برخی از بازی ها در سمت راست کلید اضافه کردن به سطح راحتی خود را.

اما تولید نبوده است خاموش نمودار. او 9-10-19 در مجموع 58 بازی بودند متوسط در بهترین حالت برای آنچه به نظر می رسد در برخی از شب به بالا-شش مجموعه ای از مهارت های است که براد Marchand ستایش در یک شهر مجازی سالن چند هفته پیش. در این زمان از فصل مکث او شده است می خواهم خراشیده چهار از پنج بازی. اگر NHL می توانید رفتن دوباره Bjork می خواهم به تغییر است.

“این یک محرک بزرگ برای من به خصوص در حال حاضر. رقابت در بوستون است که همیشه وجود دارد. شما بچه ها می دانید چقدر خوب این تیم در مشیت الهی است. بچه ها همیشه هل دادن به آمده تا با بچه ها که خراشیده من فکر می کنم سخت ترین قسمت از مربیان ما ” و “تصمیم گیری است که رفتن به بازی به دلیل رقابت بسیار دشوار است” گفت: Bjork. “این همیشه یک محرک است. اما با معاملات و بیرون رفتن از صف راست و بعد از آن من احساس کردم برای قرار دادن کار من در به دست آوردن نقطه بازگشت. که فرهنگ در این تیم برای مطمئن. این که چگونه ما موفق بوده است. بچه ها دائما در حال فشار دادن هر یک از دیگر. شما باید اگر شما می خواهید به بازی…. بازی من بود دقیقا همان جایی که آن را نیاز به در قبل از این مکث بنابراین من هم به کار بر روی آن را تا آنجا که من می توانم.”

و او را در موقعیت خوبی برای آن است. بازگشت به خانه در ویسکانسین او گفت: او خیلی محکم تنظیم در بالای برنامه های فرستاده شده به بازیکنان توسط B قدرت مربی کوین Neeld. نه تنها Bjork نسبتا گسترده ای در اتاق وزن و همچنین به عنوان یک منطقه تیراندازی در زیرزمین خانه خود را, او به لوکس بودن کاملا جدا از همفکر همسالان. او خود را برادر کوچکتر بردی, تاریخ و بازیکن هاکی و برادر خود را در قانون علامت ون گیلدر یک بازیکن حرفه ای در سوئیس به او فشار. آنها بوده ام, اسکیت, هر دو سرعت و انجام برخی از تپه کار می کنند.

“ما برخی از هاکی بچه ها به نگه داشتن هر یک از دیگر صادق” گفت: Bjork. “من احساس می کنم ما تا به حال به کمی خلاق, اما آن را نیز کمی سرگرم کننده نگه داشته و ما مشغول تلاش برای فکر می کنم از راه های خوب به در شکل باقی بماند و سعی کنید برای به دست آوردن یک پا در بقیه هاکی بچه ها در خارج وجود دارد با این ابزار ما را در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im