کلگری — اگر شما مانند هرج و مرج این بازی برای شما می باشد.

شعله های آتش پرید جلو 2-0 کمتر از سه دقیقه به بازی اما این به دور از همه به ثمر رساند به عنوان برونز با هجوم به عقب در یک دیوانه باز کردن قاب به 4-3 برنده در کلگری در سومین بازی سفر جاده ای خود را.

برونز را ندارد منجر شود تا زمانی که در اوایل دوره دوم برگزار شد و در برابر شعله های آتش حمله را به نفع خود پنجم در یک ردیف و 11 از 12 آخرین مسابقات.

نبود یک مسیر صاف به پیروزی; پس از شعله های آتش پرید جلو برونز جرم بود و خروش خود را قبل از به ثمر متوقف عمیق به مسابقه.

فقط 20 ثانیه در Mikael Granlund قرار داده و شعله های آتش در هیئت مدیره با یک شوت از حافظه. دو دقیقه بعد او sniped یک شات گذشته Jaroslav Halak در شکسته برونز دفاعی تلاش است.

اما به عنوان آنها می گویند سرب دو هدف است خطرناک ترین سرب در هاکی; شعله های آتش آموخته است که دو بار در این دوره برای اولین بار به تنهایی.

پاتریس برگرون که گل در شش تا از هفت بازی گذشته خود قطعه قطعه به شعله های آتش منجر با یک هدف و 24 ثانیه پس از Backlund دوم. برای 28th, هدف از این فصل برگرون رنده شده یک تک به تک خاموش دیوید Pastrnak شات گذشته کم تالبوت.

شعله های آتش نگه داشته تا سریع سرعت و خود را به دست آورد دو هدف منجر کمتر از نیمی از یک دقیقه بعد. بوستون کالج آلوم جانی Gaudreau سعی در ایجاد یک پاس کردن کم است که منحرف کردن stickless جرمی Lauzon و گذشته Halak برای یک 3-1 شعله های آتش منجر شود.

برگرون اگر چه نیست انجام می شود.

ب مرکز مورد نیاز کمتر از سه دقیقه به آنها را در یک به عنوان او شنود گذاشته در سست پاک کردن تخته درست کردن توهین آمیز در منطقه faceoff.

12:20 رفته در قاب چارلی Coyle آن را. آندرس Bjork مسدود شده یک شات در دفاع خروس بزرگ, خود تصویب و به Karson Kuhlman که Coyle در منطقه بی طرف و فرستاده او را به مسابقات و او را ضرب و شتم تالبوت بالا برای 3-3 نمره.

که سرعت متوقف نمی در اوایل دوم.

براندون کارلو rifled یک شات از تخته 52 ثانیه به قاب و براد Marchand نوک آن را در مقابل تالبوت برای B برای اولین بار منجر شب 4-3. آن را اولین هدف خود در هفت بازی.

شعله های آتش خود را قدرت دوم بازی از بازی 5:55 به سوم در حالی که برونز هنوز هم تا به حال یک فرصت در استفاده. برونز کشته سومین دوره مجازات خود را به نگه دارید یک هدف منجر تشکر در بخش های بزرگ به rookie defenseman جرمی Lauzon که همچنین brawled با کلگری متی Tkachuk پیش از آن در بازی.

Halak حل و فصل را به بازی پس از شروع سنگی, ساخت کلید توقف مجازات کشتن و سنگسار Gaudreau در اواخر سوم. او به پایان رسید و با 18 موجب صرفه جویی در.

برونز این نتیجه سفر جاده ای خود را در ونکوور شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im