با سفر به غرب کانادا فلوریدا و سواحل غرب هنوز هم در دفتر ثبت دعاوی حقوقی در برونز’ نهایی 22 بازی ممکن است آن را سخت را برای آنها به این سرعت ادامه آنها در حال حاضر با پیروزی در نه نفر از آنها از 10 بازی گذشته.

اما اینکه آیا یا نه آنها می توانید آن را نگه دارید و نگه کردن Tampa Bay Lightning B سمت چپ منهتن در دوشنبه عازم ادمونتون احساس خوب در مورد خود است. و شایسته. نه تنها به حال آنها انباشته 18 ممکن است 20 امتیاز در 10 بازی گذشته آنها در واقع بهتر بازی هاکی در حال حاضر از آنها در دو ماه اول فصل زمانی که آنها پاره پاره کردن یک 19-3-5 رکورد.

در طول این 10-بازی چرخش آنها اجازه داده اند فقط 11 گل با 3-1 از دست دادن در دیترویت تنها زمانی آنها اجازه بیش از دو گل در یک بازی (یک سوم است که تنها از دست دادن خالی بود-netter). تعهد خود را به 200 پا بازی بود که به خوبی نشان داده شده در یکشنبه 3-1 برنده شدن در Madison Square Garden. در دوره دوم با B هنوز هم چسبیده به 1-0 شود آن را به نظر می رسد رنجرز شد در مورد به شکستن در یک فرد راش مرد وقتی که جیک DeBrusk معمولا هیچ تهدیدی برای Selke, hustled در backcheck و snuffed تهدید با فوق العاده, چوب, چک

چیزهایی مانند که متوجه بر روی نیمکت و در حال حاضر ب همه-در خرید.

“ما در حال بازی کامل بازی گفت:” چارلی McAvoy که اهداف در بازی متوالی. “هر بازی است که به طور کامل, شما در حال رفتن به لغزش و اشتباه. که طبیعی است. اما ما در حال پیدا کردن یک راه برای بازی ما برای درصد زیادی از زمانی که ما آن را ساقط. گاهی اوقات ما بازی خوبی 40 و سپس شپشو 20. که ما هزینه. اما ما توانسته ایم به رشته با هم یک زن و شوهر از بازی های خوب که در آن ما بازی خوبی را ویژه ما تیم را به خوبی و ما قادر به نگه داشتن کسانی که اشتباهات را به حداقل و پیدا کردن نتیجه ای که ما می خواهیم.”

با چهار روز استراحت بین بازی ها در گذشته دو به علاوه هفته و B را نه تنها فراهم شده است برخی از بقیه, بلکه زمان عمل.

“ما در حال بازی هاکی خوبی واقعا خوب هاکی در حال حاضر گفت:” براد Marchand. “این فقط به نظر می رسد مانند همه پیدا کردن شیمی در خطوط خود را و می داند که در آن آنها مناسب است. و ما یک تیم سالم. این بزرگترین چیزی است. هنگامی که شما در گروه سالم شما قادر به تمرین زیادی با هم و ساخت که شیمی کار بر روی همه چیز راحت با این سیستم و این تغییرات است که ما را. ما یک مقدار زیادی از عمق در گروه ما و زمانی که ما با هم بازی زیادی آن را برای رفتن به بیرون می آیند در این بازی است.”

یک زمان وجود دارد در ماه نوامبر هنگامی که ب متکی اواخر comebacks و انواع دیگر روش نمایشی به جلو و امتیاز یک عادت است که منجر به اجتناب ناپذیر افسردگی دسامبر و اوایل ژانویه. اما از آنجا که باد سه گل برتری در پیتسبورگ در ژانویه 19, B را به نظر می رسد گرفته شده اند به اندازه کافی-است-به اندازه کافی رویکرد است.

“ما می خواهید را به نفع خود بازی اما احساس خوبی از انجام آن گفت:” چارلی Coyle. “فقط جزئیات, جزئیات. مسدود کردن عکس برای (Anders) Bjork. جیک DeBrusk در backcheck بزرگ چوب. فقط کسانی که همه چیز کمی است که آنچه ما نیاز داریم. بچه ها خرید در مثل است که در هر بازی به خصوص در این زمان از سال و به پلی آف هنگامی که آن بسیار مهم به انجام آن چیزهایی است. آن را به خوبی ببینید بچه ها انجام می که و تبادل نظر در روش های مختلف.”

رعد و برق قوی تر

این کافی نیست که رعد و برق فقط دو ضرر و زیان تنظیم در 2020, پیچ و مهره ساخته شده خود را کمی غنی تر در روز یکشنبه. هزینه بالا بود اما. تمپا برداشت بلیک کلمن یک چپ دست مرکز که در حال کار بر روی خود را مستقیم دوم 20-هدف فصل از نیوجرسی شیاطین و آنها او را برای یک سال دیگر در این قیمت بسیار مناسب از 1.8 میلیون دلار. اما هزینه آنها در اصل یک جفت از اول سرآمد خود را برای اولین بار از ماه ژوئن گذشته در Nolan Foote و مشروط 2020 اولین کسی که دور میزند.

ب GM همین Sweeney اعلام کرده چند بار که از او متنفر است نیاز به نشستن بر روی دست خود را در آن شب جمعه پیش نویس اما او ممکن است به بخش اول طفیلی اگر او می خواهد به نگه دارید تا در اقیانوس اطلس در بخش مسابقه تسلیحاتی و زمین Chris Kreider تایلر Toffoli (اجاره) و یا شاید یک کایل پالمیری (دهانه) (یک سال سمت چپ).

و ب را در مقابل کلاه, او ممکن است به بخشی با فهرستی از, به خصوص اگر او نمی تواند حرکت دیوید Backes قرارداد.

ب سه جوان جلو — Danton Heinen, Anders Bjork و Karson Kuhlman — که مشابه هستند در تاثیر آنها به ارمغان بیاورد. Heinen است انجام شده اما همچنین گران ترین, با یک سال دیگر در $2.8 میلیون بدهکار به او. که می تواند به خوبی او را بیشتر به احتمال زیاد نقل مکان کرد و اگر به آن می آید.

که آیا این اتفاق می افتد یا نه داستان دیگری است و Heinen در حال حاضر در چهارم خود را طرفدار و فصل سوم در NHL آموخته است برای جلوگیری از پچ پچ.

“شما می دانید چه ؟ صادقانه به شما بگویم من در مورد آن فکر های زیادی در سال گذشته و من عصبی” Heinen گفت: در هفته گذشته. “شما تا به حال واقعا از طریق آن رفته اند قبل از. آن را استرس زا باشد. در این سال من فقط در مورد آن فکر نکرده. من فقط کار به عنوان سخت به عنوان من می توانم در اینجا و وجود دارد هیچ نقطه ای در تاکید است. هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد. من می دانم که من دوست دارم اینجا بودن. من فقط فکر نمی کنم شما می توانید فکر می کنم بیش از حد در مورد آن. من فقط در تلاش برای دریافت بهتر و کمک به این تیم به هیچ وجه من می توانم.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de