برونز دفاع غالب در پیروزی نشینان

یونیندل n. y. — جدید برنده خط وارد کرده است.

جامد نشان دادن در برابر دالاس در روز پنج شنبه شب preluded دفاعی درمانگاه در لانگ آیلند در روز شنبه به عنوان برونز به ثمر رساند و دو بار در دوره اول و تعطیل نشینان برای 4-0 برنده شدن در ناسائو سالن بزرگ است.

پس از دو خشن و زیان در دو مسابقه قبل از پنج شنبه شب برونز در پاسخ چشمگیر مد گذشته زن و شوهر از مسابقات و باز نه نقطه سرب در رعد و برق در اقیانوس اطلس.

Tuukka Rask چهارم shutout از فصل را پشت یکی از B را بهتر دفاعی تلاش در یک بازی که در آن چارلی McAvoy, Torey Krug و مت Grzelcyk کردم توهین آمیز علائم بلکه شدت در پشت خط.

مانند او در بسیاری از مواقع این فصل 15 بار به دقیق — دیوید Pastrnak به برونز اولیه منجر شود.

Krug سعی اسلاید جن به شارژ پاتریس برگرون اما B را با مرکز از دست داده و یک لبه و skidded به جزایر دروازه بان Semyon Varlamov, ترک یک خمیازه خالص برای Pastrnak. 24 ساله سیاه, خود 47 هدف از این فصل از نیمه دیوار با 4:30 رفته و برای اولین بار 1-0 شود.

هدف بعدی بود و حتی wackier.

ب defensemen معامله می گذرد در بالای خط آبی قبل از Grzelcyk بدبختانه آن نسبت خالص و جن منعکس کردن نشینان defenseman جانی Boychuk در حافظه و هدایت می شوید به خالص 13:10 به بازی و برونز led 2-0.

براد Marchand بریده خود را 56 کمک در بازی کلی بسته سوم در لیگ.

برونز تا به حال شانس به دور آن میدوی از طریق دوم 5 بر 3 آنها نمی تواند سرمایه گذاری در, اگر آنها کشته شدن دو نشینان قدرت نقش در این قاب به عنوان به خوبی. یکی از آنها آمد از تازه وارد نیک Ritchie — که نیز تا به حال یک مورد تخلف در اول که تا به حال 19 جزئی مجازات با اردک قبل از حمل شرق.

در حالی که برونز نمی گسترش سرب خود را در وسط دوره آنها تنها مجاز چهار عکس از جزایر کل قاب.

با 8:54 چپ Marchand مهر و موم آن را با خود 27th, هدف از این فصل و سوم خود را به عنوان بسیاری از بازی ها. او پیچیده در اطراف پشت net و تحت فشار قرار دادند جن گذشته Varlamov برای 3-0 مزیت است.

Rask به پایان رسید شب با 23 صرفه جویی از جمله یک نقطه خالی جلوگیری از حصیر Barzal در سومین دوره زیر پای چپ خود را به متوقف کردن یکی از جزایر بهترین شانس بعد در دوره سوم.

جزایر کشیده Varlamov با 5:12 سمت چپ نیاز به سه گل اما در زمان مجازات شش ثانیه به برونز اواخر بازی قدرت که در آن McAvoy طولانی بومی جزیره ساخته شده آنها پرداخت.

با 3:34 سمت چپ بر روی ساعت McAvoy سیاه, خود هدف چهارم از فصل در عبور از Krug برای 4-0 استفاده از طریق قدرت بازی.

جیک DeBrusk بازی فقط چهار شیفت کل دوره دوم. او رفته 10 بازی بدون نقطه و ممکن است جدیدترین ساکن در بروس کسیدی لانه حداقل در حال حاضر. آندرس Bjork شد benched برای شب پس از بازی زمان محدود در برابر ستاره ها در روز پنج شنبه بنابراین چیزی مشابه ممکن است در آینده پایین جاده.

جرمی Lauzon در زمان جن تا نزدیکی پایان اولین و رفت پایین تونل اما برای بقیه بازی ورزشی بخیه روی چانه اش.

برونز ادامه سفر جاده ای خود را در خلیج تمپا در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>