ونکوور — همه چیزهای خوب به پایان رسیده بود و برونز رگه برنده.

برونز نمی تواند کاملا غربی کانادا رفت و برگشت سقوط 9-3 در ونکوور در یک تلاش خسته در شب شنبه. در ابتدا به نظر می رسید برونز خواهد مطابقت Canucks پرش در اولین دوره مانند آنها در کلگری در شب جمعه.

“این تیم را گرفته و مقدار زیادی از غرور بیش از گذشته بسیاری از سال و آخرین شماره از بازی نیز گفت:” برونز defenseman Torey Krug. “امشب ما فقط آن را ندارد. همه چیز را در میان شما نام آن احتمالا امشب اتفاق افتاده است.”

آن را جامعی خود را در پنج بازی برنده خط خط اما آنها هنوز موفق به کسب 11 از 13 بازی گذشته خود را.

شنبه بود برونز نهم back-to-back فصل و در مقابل سواحل آن را نشان داد. آن زمان دو شدید تلاش برای ضرب و شتم Oilers و شعله های آتش در اوایل در سفر و بعد از یک گام بالا امر در کلگری فقط 24 ساعت پیش آن را احساس مانند یک بازی که در آن برونز پژمرده سریع.

“شما در حال رفتن به بازی شبیه به این گفت:” برونز سر مربی بروس کسیدی. “من قصد ندارم به از دست دادن خواب بیش از این یکی. دیر یا زود در این دوره از 82 بازی شما در حال رفتن به یک جایی که تیم های دیگر است که به وضوح بهتر از شما. چیزهایی که شما به طور معمول انجام دهید و فقط به خوبی انجام نمی آن اتفاق می افتد.”

شنبه کج به حال مشابه انرژی به افتتاح دوره در برابر شعله های آتش فقط شب قبل از. کناکز زده اولیه نیاز به فقط 4:14 به جلو بروید.

Troy Stetcher ارسال یک جن در شبکه که تا به حال چشم و تسهیل گذشته Rask برای 1-0 مزیت است.

کمتر از سه دقیقه بعد دیوید Pastrnak انجام آنچه او می کند; نمرات.

مت Grzelcyk یک صلیب-یخ کشش عبور برای یک خطی Pastrnak که deked Canucks دروازه بان یعقوب Markstrom هر کدام راه به گره چیز در 1-1. او 44 هدف از این فصل است.

کناکز رفت و به بازی قدرت 10:21 به اولین و برونز پرداخت برای یک جرمی Lauzon برگزاری تماس بگیرید.

Canucks کاپیتان بو Horvat در زمان عبور از تایلر Toffoli پشت خالص و مقدار زیادی از اتاق را برای شلیک از اسلات برای قرار دادن ونکوور عقب جلو 2-1 با 9:52 چپ به بازی در.

دومین دوره برونز بودند شروع به نگاه مانند یک تیم بازی خود را در بازی سوم در چهار شب در سراسر غرب کانادا است.

شمال شرقی آلوم آدم tipping point pr مدفون شیرین عبور از Canucks rookie defenseman کوین هیوز در لبه خط هدف 5:32 به قاب وسط به جلو بروید 3-1.

ونکوور انباشت اشیاء بدست آمده و از وجود دارد.

تنر پیرسون در یک جهش کردن پست از لوئیس Eriksson شات با 14:48 رفته در این دوره برای سه هدف منجر شود و دوست قدیمی Eriksson سپرده سست جن در مقابل Rask کمتر از یک دقیقه بعد برای 5-1 مزیت است.

برونز عقب ننشستند حداقل از لحاظ جسمی; Zdeno Chara اوراق با همکار سنگین وزن تایلر مایرز و هر دو آنها به دست آورده roughings سپس چارلی Coyle انداخت مشت با Horvat قبل از زمان تمام شده در وسط دوره.

الیاس Petterson گل ششم Canucks هدف 46 ثانیه به سوم.

Pastrnak خود را نگه داشته صعود نسبت 50 به اهداف با قدرت بازی شمارش با 13:32 به در این بازی بروید. او لعنتی یک شات از حلقه در مرد استفاده برای بستن شکاف به چهار.

کریس واگنر ضرب و شتم Markstrom کردن یک واکنش از خود به ضرب گلوله 11:49 به رفتن به آن را سه هدف بازی.

ونکوور به پایان رسید همه امید باز گشت با تایلر Toffoli با هدف 8:50 به سمت چپ و او به ثمر رساند دوباره با 13:03 رفته خود را اول دو گل پس از پیوستن به Canucks. جیک Virtanen گل نهم خود را با کمتر از دو دقیقه باقی مانده است.

این اولین بار تمام فصل برونز تسلیم نه اهداف و اولین بار به طور کلی از فوریه 9, 2016 در برابر پادشاهان.

آنها همچنین از دست داد به Canucks 8-5 در خانه در 8 نوامبر 2018.

این اولین بار بود Rask داده بود و شش گل پس از ژانویه 7, 2018 در پیتسبورگ. او به پنج گل در دو نوبت در این فصل است. Jaroslav Halak وارد بازی پس از Pastrnak هدف دوم.

“در حال حاضر ما را مجبور به نشستن بر روی آن برای چند روز است که احتمالا پیش فرض بخشی” گفت: Krug.

برونز بازگشت به خانه خود را زیر چهار بازی homestand به میزبان کلگری و دالاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im