اوضاع کمی متفاوت در برونز’ اولین روز از اردوی آموزشی عمل در جنگجو یخ آرنا به عنوان شما ممکن است انتظار داشت.

خبرنگاران از ورود به بازداشتگاه درجه حرارت خود را چک شدند و سوال در مورد اینکه آیا آنها در حال تجربه هر گونه علائم کروناویروس. پشت صحنه, بازیکنان عینک ماسک هر زمان که ممکن است و به طور کلی تیم برگزار شد و در بیشتر اتاق پانسمان بزرگ به جای اتاق های ویدئویی که در آن جلسات به طور معمول برگزار می شود.

اما هنگامی که جن کاهش یافته و در ساعت 9:30 صبح این نگاه بسیار شبیه به نمونه عمل هاکی با کمی shinny به شروع و سپس حرکت به خط سراسیمه و 3-در-3 مته.

اگر همه به خوبی می رود در سراسر NHL — بیشتر تست مثبت گزارش شده توسط لیگ روز دوشنبه — تیم خواهد سر به تورنتو در جولای 26 در تلاش خود را برای جام استنلی. و در حالی که لیگ اشاره است به این مرحله 3 از بازگشت به بازی به عنوان اردوگاه آموزشی مربی بروس کسیدی است که به دنبال نه در آن بسیار است که راه و گفت: بنابراین در اولین آدرس برای بازیکنان.

“من می خواهم به آن تماس بگیرید بازگشت به بازی اردوگاه و یا بازگشت به بازی شیوه از آنجا که به من آموزش کمپ های مختلف ذهنیت” گفت: Cassidy. “این دیگر به سخت کار کردن آن را آغاز یک ماراتن طولانی. این مورد نیست. این آغاز یک بازگشت سریع به, قابل, یک با حداکثر سرعت دویدن. و این راهی است که من می خواهم به آن نگاه کنید. زمان بندی و اجرای ما نیاز به آن را دریافت وجود دارد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است این امکان برای آشکار ساقط بودن روی یخ زمان که. اما که نیاز به تمرکز ما در هر روز است. من فکر می کنم ما بسیار سخت کار گروه از بچه ها. تهویه بخشی است که بسیاری از آنچه شما به طور معمول به دنبال در اردوگاه های آموزشی, و ما در حال رفتن به نظارت بر آن و مطمئن شوید که بچه ها که در آن آنها نیاز به. اما آن را به عنوان بسیار در مورد زمان بندی و اجرای. ما نیاز به پیدا کردن بازی ما در عجله به طوری که پیام من. آن را طولانی نیست. من فکر نمی کنم بازیکنان می خواهید به شنیدن یک داستان طولانی است.”

کسیدی چپ خیلی از spiel در مورد پروتکل های پزشکی حرفه ای است اما آیا بگویم بازیکنان خود را به استفاده از سر خود را دور از میدان یخ بازی.

“این فقط به شما نیست. شما می توانید در ذات گذارد تا 40 یا 50 بچه بنابراین اجازه دهید ما بهترین های اجتماعی فاصله ما بپوشید و ماسک زمانی که ما نیاز به توان و سعی کنید به منظور محدود کردن تماس. و آن است. بیایید بازگشت به کار” گفت: Cassidy.

این پیام خواهد بود تقویت شده توسط رهبری ،

“حرفه ای است که بزرگ گفت:” پاتریس برگرون. “ما نیاز به تکیه بر هر کس برای این چیزی که اتفاق می افتد و به کار می کنند. در حال حاضر در مرحله 3 شما اجازه رفتن به خانه. ما در حال رفتن به بچهداری محل شما و تمام. آن را در مورد اعتماد به یکدیگر و مطمئن شوید که هر کس در حال انجام کار درست و متعهد به این چیزی که کار و رفتن به جلو. که مهم ترین چیزی که به طور حرفه ای در مورد آن و هوشمند و با استفاده از عقل سلیم است.”

پس از جنرال موتورز همین Sweeney گفت: یک زن و شوهر از بازیکنان بین المللی خواهد بود از دست رفته روز اول و یا دو نفر از اردوگاه های آموزشی به دلیل قرنطینه الزامات آن را تعجب آور نیست که چک دیوید Pastrnak و اندرو Kase نمی شد در حضور و غیاب برای روز 1.

هم از دست رفته بودند Urho Vaakanainen آنتون Blidh دانیل Vladar و ترنت فردریک با فردریک که تنها در آمریکای شمالی در میان گم شده است.

نوجوانی ممنوع لیگ از دادن هر گونه اطلاعات در مورد از دست رفته بازیکنان گفت: یک زن و شوهر از بازیکنان دیگر خواهد بود اسکیت در روز بعد و انتظار غیبت به آخرین بیش از حد طولانی است.

“من انتظار می رود چند بیشتر به ما بپیوندید (سه شنبه) و پس از آن ما را از آنجا به صورت روزانه برای دیدن جایی که آنها در حال در گفت:” کسیدی.

دستیار مربی کوین دین نیز وجود ندارد اما کسیدی گفت: او خوب بود و انتظار او را می شود بر روی یخ یا سه شنبه یا چهارشنبه.

برخی از مربیان در اطراف لیگ نمی پوشند پوشش صورت برای تمرین اما برونز کارکنان را در دستور خود پرسنل پزشکی.

“با این که بسیاری از بازیکنان و برخی از تازگی شما در حال رفتن را از طریق برخی از جدید آموزش ما را دنبال کنید که پروتکل تا زمانی که ما در حال گفت متفاوت” گفت: Cassidy. “من می دانم که برای بازی به ما گفته شده است ماسک لازم نیست اما در حال حاضر ما به شما سعی کنید به استفاده از یکی به عنوان آنجا که ممکن است. گاهی اوقات شما باید به پایین تر از آن صحبت می کنند اما ما سعی خواهیم کرد به احترام باقی مانده از آنها چه خواسته ایم به ما و من فکر کردم آن را به خوبی کار می کرد.”…

در حالی که این دو هفته ممکن است به عنوان بسیاری به عنوان تخته سنگ پاک به عنوان یک طبیعی اردوگاه آموزشی کسیدی گفت: وجود رقابت در پایین صف. او قصد دارد به داد و بیداد, در پایان هفته

“وجود خواهد داشت برخی از ارزیابی در آن گفت:” کسیدی. “شما باید مراقب باشید شما عجله نیست برای قضاوت زود است. برای مثال امروز Anders Bjork (اسکیت در احتمالا Kase را نقطه دیوید Krejci خط) نگاه فوق العاده, شاید بهترین بازیکن خارج وجود دارد امروز. اما آن روز 1 تا ما به طور خودکار گفت: او بازیکن so-and-so? اما این برای آنها خوب است. وجود رقابت در اینجا و من فکر می کنم بچه های ما درک می کنیم که. و آنها به درک آن برای دو سال در اینجا. بدیهی است که Bergy را در هر نقطه در صف. شما می دانید که. اما وجود دارد برخی از نقاط که در آن ما به چرخش در داخل و خارج. ما قرار داده ایم بچه ها در مطبوعات جعبه عجیب و غریب شب به اجازه دهید آنها را می دانم که ” هی گوش ما انتظار داریم یک کمی بهتر است.’ و که تغییر نمی دهد.”…

کسیدی ضربه جیک DeBrusk به Krejci را سمت چپ و تا به حال یک سوم خط LW نیک Ritchie, C چارلی Coyle و RW شان Kuraly. او متعلق حق تغییر ذهن خود را.

“ما می خواهیم نگاهی به آن را در عمل ببینید و اگر وجود دارد هر گونه شایستگی به آن گفت:” کسیدی. “این حرکت یک پسر شان به جناح راست. چارلی بازی های برگزار شده است مرکز تمام سال است. ما مانند او وجود دارد. ما به شما سعی کنید به او حرکت می کند مگر اینکه آن را در بازی تنظیم است. … ما مانند آنچه (Coyle) انجام می شود به عنوان سازگار مرکز iceman. و Ritchie, من دوست دارم او را در جناح چپ چرا که او باعث می شود در مناطق کوچک کردن دیوار به righthanded centerman. من دوست دارم که بخشی از بازی که ما دیدیم قبل از توقف. و که در آن شان به پایان رسید تا ما را ببینید که در آن می رود.”

خط چهارم به حال پر Lindholm محور Joakim Nordstrom و کریس واگنر در حالی که جرمی Lauzon کردم nod سوم دفاع جفت با مت Grzelcyk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im