برونز, رعد و برق, شرکت در رجعت بازی

با راه پلی آف جام استنلی رفتن هیچ تضمینی وجود ندارد که برونز و Tampa Bay Lightning بازی خواهد کرد هر یک از دیگر در دور دوم پس از فصل.

اما دو تیم بازی شنبه شب را شیب مانند آن بود که یک امکان مجزا. در یک مبارزه پر هيجان بسته بندی شده مسابقه که harkened به برخی از برونز-Canadiens بازی گذشته 94 پنالتی دقیقه شد doled – این احساس وجود دارد حتی بیشتر از آن – و نه تیم به یک اینچ هنگامی که آن را به فیزیکی.

ب را بازی نمی کند یک بازی بزرگ از دست دادن دو shorthanded اهداف در اوایل دوره اول قدرت-بازی بازی و در نهایت از دست دادن 5-3 به پیچ و مهره. اما راه ب – هنوز هم با هفت امتیاز در تمپا برای Atlantic Division – عقب نشینی در برابر پیچ و مهره’ brawn آن به آنها چیزی به چسبیدن به کلاه خود را بر روی. آنها کاملا ممکن بود این بد برونز کنه اما رعد و برق متوجه شدند که ب نیست همان تیم اعزام آنها در پنج بازی دو سال پیش.

“وجود دارد یک مقدار در چسبیده به یک دیگر وجود دارد یک مقدار در پاسخ. البته که وجود دارد” گفت: مربی بروس کسیدی. “بعضی از شب ها آن را مهم تر از نتیجه است. من قصد ندارم به آن می گویند یکی یا دیگری. ما را از طریق آن. ما می خواستیم برای پاسخ. ما فکر وجود دارد آمار در اوایل (اندرو) Kase. او شده است ، ما به خوبی پاسخ داده و این نوع از وجود دارد.”

آمار کسیدی اشاره به آرنج از بارکلی Goodrow به لغو احکام صادره ی از Kase که تولید شده سرنوشت ساز قدرت-بازی بازی که در آن تمپا به ثمر رساند دو shorties. زمانی که Goodrow رو از جعبه, Chris واگنر رفت و پس از او اما linemen سعی کردم بدجور سخت به نگه داشتن دما از بازی کردن بلافاصله آنها را جدا و طرد آنها را برای رفتار unsportsmanlike افراد زیر سن قانونی.

اما این تنها جنگ با مشت لگد پایین جاده توسط یک زن و شوهر دقیقه است. وقتی واگنر و Goodrow خارج از جعبه آنها قفل شده است تا با هر یک از دیگر. واگنر کردم بهترین بزرگتر Goodrow ظاهر خود را کلاه با یک شات و فرود یکی دیگر خوب قبل از آن را بیش از.

این تنها آغاز راه بود هر چند آن را در حالی که به دید دوباره.

تمپا به ثمر رساند در اوایل دوم آن را 3-0 و آن را به نظر می رسد به عنوان هر چند پیچ و مهره خواهد والس به آسان ،

سپس آنتونی Cirelli و سه نفر از دوستان خود شروع به پریدن کرد براد Marchand پشت تمپا خالص و به طور کامل تغییر بازی. شگفت آور, refs تلقی mugging شایسته تنها مطابق با افراد زیر سن قانونی. اما در 4 در 4, Charlie McAvoy کردم ب را در هیئت مدیره. که هیجانی, باغ جمعیت.

و دوباره آن را فقط گرفتن آغاز شده است. در اواخر دوره دوم کامل-در خط نزاع و جدال منفجر شد – و این می تواند اجتناب شده است اگر refs ساخته شده بود تماس درست در شان Kuraly هدف است که عبور از خط بود اما شسته.

بازی ادامه داد و all hell broke loose. Zdeno کاراکتر عصبانی بود هیچ تماس وجود دارد برای ضربه بالا از میخائیل Sergachev که به نام نیست. پس از Chara hustled به خنثی کردن یک نیکیتا Kucherov جزئی جدایی طلب شاخ صدا برای نقد و بررسی. ضمنا Chara زخم تطبیق با پت مارون اما نه تا زمانی که Cirelli crosschecked Chara از پشت هنگامی که او مشغول بود با مارون (دوباره Cirelli خواهد به نوعی جلوگیری از بخشی از این رژه به جعبه در این یکی).

به عنوان هر کس برداشت رقص شرکای Kuraly به نظر می رسید از خارج از هیچ جا به نوجوانی الکس Killorn درآمد یک 10 دقیقه ای در آوریم.

“من گرفتار شدم به تماشای پخش در Jumbotron و من نمی بینم چه می گذرد. آنها تا به حال 5-on-4 و هیچ کس نمی تواند آمد نیمکت و geraldine cárcamo به من گفت که در آن وجود دارد. من نمی بینم چه می گذرد و پس از آن من فقط دیدم دو تا از بچه ها در یکی از ماست. نبود خیلی فکر کردم به آن. آنها بیش از شما در آن وجود دارد بنابراین شما فقط در پرش” گفت: Kuraly که هدف این بود که اعلام کرد پس از بررسی و پس از او تبعید شد به اتاق پانسمان.

دوزخ گرفت که هدف اعطا شد و B را به حال شانس خود را برای حتی آن, اما آنها فقط نمی تواند کاملا آن را به تمام راه برگشت. تمپا مربی جان کوپر تا به حال به احساس خوبی که تیم خود را avenged از دست دادن به ب سه شنبه گذشته که در آن B را به طور کامل outplayed پیچ و مهره در خانه خود را. و پیچ و مهره قادر به ترک باغ خون آلود اما unbowed.

“وقتی شما به یک ببر در چشم و دان همه رشد می کند بر روی نیمکت” گفت: کوپر.

اما ب نبودند دار زدن سر خود را, هر دو.

“ما همیشه تاکید بسیاری به یکدیگر پشت” گفت: Chara. “و شما آن را دیدم امشب که هر کس پاسخ داد: در راه حق است.”

قطعا آن را مانند صدا کسیدی می خواهم یکی دیگر از نرم افزار در رعد و برق

“این در حال تبدیل شدن بیشتر شدید و آن را تبدیل به بیشتر معنی دار باید دوباره یکدیگر را ملاقات کنیم” گفت: Cassidy. “و آن را amped که در آن هر دو تیم احساس آنها را به چالش. آنها به ضرب و شتم ما در یک سری از چند سال پیش و آنها بسیار سخت در برابر ما است. ما نه کاملا وجود دارد, بنابراین ما نوع خطاب است و آنها فکر می کنم آنها احتمالا به عقب وجود دارد بیش از حد.”

خواهد شد یک سری اتفاق می افتد بین این دو تیم? آن کسی حدس می زنم. اما در اینجا به این امید که این لیگ می شود قابل پیش بینی – فقط یک بار این و آن می کند. وجود دارد فقط در حد سرگرمی امکان در این رقابت برای آن نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>