برونز’ دفاعی سپاه را به یک چالش متفاوت در برابر شغالها در روز شنبه بدون براندون کارلو.

این blueliner را از دست ندهید این بازی با یک موضوع شخصی پس از او نیست تمرین صبح جمعه با توجه به برونز سر مربی بروس کسیدی.

خواهد شد که تنظیم و اما یکی برونز نیست ساخته شده است. جان مور برخی از تجربه با Torey Krug و پر کارلو را نقطه.

“ما میخوایم شروع این راه است. این ساده ترین سوئیچ” گفت: Cassidy. “ما مانند راه (مت Grzelcyk) شده است با (جرمی) Lauzon بدیهی است که چارلی (McAvoy) و (Zdeno Chara) را با هم بمانند. این نوع ساده ترین چیزی که به انجام است. اگر آن کار نمی کند و سپس ما باید به ایجاد برخی از تنظیمات در پرواز است.”

کارلو است که با داشتن یک حرفه ای فصل ادبانه و با چهار گل و 13 پاس گل برای 17 امتیاز بیش از 55 بازی شده است و ابزاری دفاعی و کار با Krug. مور نشده از Jan. 19 قبل از همه ستاره و Lauzon آغاز شده است بازی به طور مداوم.

کسیدی گفت: کارلو می تواند دوباره این گروه در روز یکشنبه و او می تواند در دسترس را به بازی دوباره در شب چهارشنبه وقتی برونز میزبان Canadiens.

یکی از نشانه خوبی برای آن واحد است و کانر Clifton نزدیک شدن به یک بازگشت. این defenseman نشده بازی های برگزار شده پس از پایان ماه دسامبر و به آرامی مشغول به کار راه خود را از یک فوقانی بدن آسیب است.

او skated با گروه صبح روز جمعه با پوشیدن لباس قرمز و بدون تماس نیوجرسی. این اولین بار بود او skated با این تیم پس از آسیب.

“او شده است اسکیت خود را با Kevan میلر” گفت: Cassidy. “…. این اولین فعالیت این گروه در یک ژاکت قرمز پس فردا امیدوارم هیچ عوارض بیماری و معمولا این بدان معناست که او به پیشرفت کامل تماس و سپس به ما نزدیک است.”

Nordstrom دوره نقاهت

Joakim Nordstrom بود پشت در یخ و شرکت کامل در صبح روز جمعه پس از از دست رفته گذشته دو بازی اما هنوز هم نمی خواهد در صف مقابل آریزونا در روز شنبه.

“او نمی خوای بازی (در روز شنبه در برابر شغالها) اما (شنبه) صبح زمانی که او نشان می دهد تا ما یک ایده بسیار بهتر از که در آن او در و پس از آن است که باید آخرین مانع اگر او تمام مجموعه” گفت: Cassidy.

برونز باید حوصلگی تمام به جلو خطوط اطراف از اواخر با تلاش برای جرقه رقابت و پایین شش به جلو به خصوص دیده می شود برخی از تغییرات. Nordstrom به احتمال زیاد می توانید یک شات در اما آنتون Blidh و پر Lindholm شده اند بیشتر از سرویس به عنوان آنها به مخلوط تا چیز تقریبا هر شب پس از این همه ستاره.

“این نوع از راه ما بازی می کردند, از دست دادن منجر به از دست دادن تمرکز, بازی نیمه بازی” گفت: Cassidy. “ما به نوعی فقط تصمیم, ‘هی ما رو به پمپ معافیت در حال حاضر حتی اگر ما در یک نقطه خوب و این ثابت شده است.’ اعتباری برای بچه ها, آنها به خوبی پاسخ داده. امیدوارم ما می توانیم نگه داشتن این رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im