برونز نوت بوک: چارلی McAvoy را بازی تهاجمی روند تا

یونیندل n. y. — همه برونز’ دفاع از پا در تکمیل تلاش روز شنبه در لانگ آیلند اما وجود دارد یک کمی اضافی برای چارلی McAvoy.

طولانی, ساحل, n. y., مادری, رشد نمی کند تا یک نشینان فن اما او رفتن به ناسائو سالن بزرگ است. McAvoy به ثمر رساند در مسیر به برونز 4-0 برنده آن بود که برخی از معنی است.

“تا آنجا که چارلی می رود که بزرگ گفت:” برونز سر مربی بروس کسیدی. “لانگ آیلند بچه به خانه می آید احتمالا کمی بیشتر هیجان زده به بازی و خوب برای او.”

پس از بسته اول 51 بازی فصل McAvoy دارای چهار گل در 12 بازی.

او هرگز قصد توهین آمیز حضور چه کسی برای حمل برونز به عنوان دور به عنوان یک جن-تکان دهنده اما در خاموش کردن نقش او رشد کرده و هر گونه جرم است استفاده نا مشروع.

بازی در یک سوم دوره قدرت بازی در برابر نشینان ارائه یک فرصت برای ساخت منجر شود و با یک زن و شوهر از اهداف زیر کمربند خود را بیش از چند هفته گذشته McAvoy اعتماد به نفس است رفتن به آنجا.

“من فقط سعی می کنید به بازی و بازی راه حق و واقعا برای آن نگاه کنید اما امشب یک فرصت بزرگ” گفت: McAvoy. “Torey (Krug) ساخته شده یک پاس به من و من می تواند گام به که همه فکر کردن خارج از آن و فقط ساقه آن است.”

هر زمان McAvoy نمرات در حال رفتن به احساس بسیار خوبی با راه خود را فصل آغاز شده است. انجام آن را در یک بازی که در آن کل خط آبی پا تا به ترکیب هفت امتیاز بیشتر معنی و انجام آن را در یخ بازی کردن او برای رفتن به حتی بیشتر.

در هر صورت به نظر می رسد مانند McAvoy طولانی به ثمر رساند خشکسالی را پشت سر گذاشت و در حالی که این چیزی است که آنها نیاز به او را به انجام هر شب آن مطمئن نکنه.

“خوب به کمک و نمره یک در اینجا,” گفت: McAvoy. “رشد بالا آمدن در اینجا به عنوان یک بچه. که خاص بود.”

Ritchie مجازات racking تا

نیک Ritchie آمد برونز با شهرت داشتن حضور فیزیکی, اما او همچنین آورده 19 جزئی مجازات بیش با او.

که بر روی صفحه نمایش در یک بیت در روز شنبه در جزیره با دو پنالتی از سابق اردک.

“ریچی نبود به خوبی به عنوان دیگر شب” گفت: Cassidy. “خود را در پنالتی مشکل کمی امروز به طوری که او به نظر می رسید هرگز به رفتن.”

Bjork benched

آندرس Bjork بازی نمی کند در شنبه کسیدی به جای امید بستن برای قرار دادن Karson Kuhlman پشت در صف.

نوتردام آلوم benched شد برای بسیاری از دوره دوم در روز پنج شنبه شب در برابر ستاره و کسیدی گفت: قبل از بازی روز شنبه در جزیره وجود دارد را یک دلیل خوب برای آن است.

“من می خواهم او را به رفتن به تماشای بازی تا بالا و درک که در آن یخ است که چگونه برای مدیریت جن” کسیدی گفت. “چقدر سخت است برای داخل و هنگامی که شما کار می کنند برای داخل و چیزهای شبیه به آن. حذفی هاکی می شود کمی سخت تر است به طوری که آنچه که ما در حال تلاش برای دبستان اندرس برای او نیست هر بازی حداقل نه در NHL.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>