آن را به عنوان زرق و برق دار خود را به عنوان برنده در وینیپگ یا مینه سوتا, اما این کار انجام می شود.

برونز کنترل سرعت در برابر اقیانوس آرام-پیشرو Canucks در TD Garden در سه شنبه شب بیرون کشیدن یک 4-0 برنده شدن در یک حرفه ای تلاش. آنها به ثمر رساند اوایل گسترش سرب و برگزار شد و چه سرگرم کننده بوده Canucks تیم تمام فصل نگاه خسته کننده است.

پس از یک شب مبارزه در وینیپگ و شش برگه و سه در بازی قدرت در مینه سوتا برونز نمی آورد و کاملا مشابه شعله ور شدن به Canucks اما دو امتیاز دو امتیاز و آنها به خوبی به دست آورده با 42-25 شات دیفرانسیل دادن برونز چهار بازی برنده خط خط قدمت آن به قبل از همه ستاره.

آن را هر روز یک تماس را به راست می رود برای برونز, اما اول از شنبه هم به شدت.

چارلی Coyle به خاک سپرده شد تک به تک خاموش چارلی McAvoy شات کردن پد Canucks دروازه بان یعقوب Markstrom قرار دادن برونز پیش رو 1-0 با 5:36 چپ در دوره اول.

کناکز به چالش کشیده و به طور معمول شده است که هنگامی که برونز از دست دادن حرکت است.

این زمان رفت و آن را به نفع خود و البته بحث برانگیز.

McAvoy آورده جن به منطقه در حالی که شان Kuraly لمس و اولیه تکرار نگاه مانند آن را به راحتی می توان به نام. اما آن تاخیر آفساید و McAvoy نبود دست زدن به جن به عنوان Kuraly را لمس کرد و او هنوز در خارج از توهین آمیز در منطقه پس از این بازی بود خارج نشده و برونز را در خود حفظ 1-0 شود.

برونز تا به حال یک فرصت طلایی با 5-در-3 6:46 به دوره دوم اما Markstrom قد بلند ایستاده بود و رد دیوید Pastrnak و بقیه بازی قدرت از دو برابر شدن منجر شود.

او همچنین کمک Canucks قدرت بازی نمی داد shorthanded هدف; یک متعاقب آن برونز پنالتی بود کناکز در استفاده که در آن کریس واگنر shorthanded مبارکه بود و بهترین فرصت گلزنی از همه محروم توسط Markstrom.

درست زمانی که به نظر می رسید Markstrom به مقصد سرقت یک نقطه برای Canucks براد Marchand آمد از طریق.

برونز نا امید شده بودند در سراسر دوم از قدرت خود را بازی می کند که خالی فقط تسلط بر خود و تهاجمی پایان, یخ, اما آنها نمی دو سرب خود را تا 4:25 چپ در قاب.

Marchand شد باز در حافظه توفنده به سمت خالص و پاتریس برگرون در بر داشت او را با Markstrom بیش از حد متعهد به توقف دومی. Marchand ظهور در 23rd هدف از این فصل به net.

Markstrom نگه داشته Canucks در آن در سومین سرقت جیک DeBrusk پنج دقیقه به آخر قاب به آن را نگه دارید در یک مسابقه, اما آن را هنوز هم تکیه به شدت به برونز توهین آمیز پایان یخ.

دیوید Krejci دور آن را با 5:51 چپ با یک 4-در-4 هدف درست در پایین شکاف به آن را 3-0. Karson Kuhlman آیا آسیب های بیشتر در بازی قدرت با 1:50 چپ به آن را 4-0 که در آن خواهد ماند.

برونز یک چرخش سریع با یک بازی در شیکاگو در شب چهارشنبه خود را دوم متوالی پشت به پشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im