بار اثبات بر بایدن برای منحرف کردن اتهامات

صاحب نظران و سیاستمداران مبارزه با بیش از تارا Reade اتهامات علیه presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن اغلب careen در اطراف مانند رانندگان بدون ترمز یا فرمان. شروع به صحبت کردن در مورد این پرونده بایدن و شما به طور ناگهانی می تواند به خودتان پیدا کنید صحبت کردن در مورد رسانه های عجیب و غریب نادرست از دیوان عدالت برت Kavanaugh را تایید جلسات و یا آزار و اذیت جنسی اتهامات علیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کسانی که به شدت می خواهم به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن نزدیک به این استدلال که ما نمی توانیم این Reade اتهامات جدی اگر آنها از خط خارج بایدن شانس در ماه نوامبر و یا افزایش احتمال که برنی ساندرز خواهد بود که نامزد.

آن را خوب به سرزنش رسانه ها خود را برای تغییر استانداردها برای دموکرات ها و جمهوری خواهان متهم به آزار و اذیت جنسی و یا به اشاره است که برگ برنده خود را معتبر شاکیان. بایدن حامیان می تواند نگرانی در مورد کمک به تهمت و یا Sanders. اما هیچ کدام از این مسائل را لمس بر روی سوالات در قلب مهم است.

واضح ترین سوال و احتمالا سخت ترین پاسخ به: آیا او آن را انجام دهد ؟

Reade می گوید: او تجاوز جنسی توسط بایدن زمانی که او کار می کرد برای او در اوایل 1990s. داستان او تغییر کرده است بیش از یک بار. در ابتدا او فقط اتهام است که بایدن بیش از حد handsy با او چیزی معقول مردم به راحتی می تواند بر این باورند با توجه 40-به علاوه سال از ضبط مدارک و شواهد از بایدن لمس کردن, بوسیدن و بغل کردن و حتی خرناس زنان دیگر نسبت به خود (و در برخی موارد مردان بیش از حد). او اعتراف کرده است که رفتار و حتی عذرخواهی کرد آن را در حالی که اصرار دارد (احتمالا) که او فقط یک لامسه سیاستمدار و هیچ چیز جنسی در مورد آن. که نمی توانید او را خاموش قلاب به طور کامل هر چند به دلیل Reade ادعا کرد که او از دست او در بخشی به دلیل او شکایت در مورد رفتار است.

Reade جدیدتر اتهام بسیار جدی است. او می گوید بایدن در گوشه ای خود را به زیر دامن او و تجاوز جنسی ، آن را کمک نمی کند او اعتبار است که داستان او را تغییر داد. اما چند نفر رفته اند در تاریخ ثبت می گویند که او آگاهانه آنها را از حمله به مدتها پیش است. همچنین به تازگی ظاهر کلیپ از یک سال 1993 “لری کینگ” که در آن یک تماس گیرنده ناشناس — Reade ادعای خود را پس از مرحوم مادر پرسید: چگونه او را پدر باید مقابله با آزار و اذیت جنسی توسط یک سیاستمدار برجسته.

اما بیایید فرض کنیم که اتهامات اثبات نشده باقی می ماند. بایدن به نظر می رسد در MSNBC را “صبح جو” جمعه و رد Reade اتهامات.

به عنوان معاون رئیس جمهور بایدن بود که دولت اوباما نقطه فرد بر روی عنوان نهم اصلاحات که تحت فشار قرار دادند و دانشگاه به حرکت به دور از برائت هنگامی که آن را به اتهام تجاوز جنسی. بار اثبات را متهم به تعریف از سوء رفتار جنسی گسترش یافته بود برای پوشش دادن همه انواع رفتار معاشقه, نامناسب, جوک و غیره. — و استاندارد برای آسیب کاهش بود به یکی از احساسات. اگر احساس خجالت و یا ناراحت کننده بود که عملی توسط یک کالج دولت — حتی اگر متهم قصد نیست آسیب از هر نوع.

که یک استاندارد به میدان با یک مرد که اذعان می کند به یک عادت از “ضرر” لمس کردن, بغل کردن یا بوسیدن مردم ناخوانده. علاوه بر این زمانی که وزیر فعلی آموزش و پرورش, بتسی DeVos پیشنهاد عقب این پردیس کانگورو دادگاه دستورالعمل بایدن تشبیه حامیان این حرکت به نئو نازی ها از Charlottesville و به نام برای مبارزات انتخاباتی به شرم کالج مدیران که با توجه بازگرداندن روند.

بایدن یک رکورد اصرار دارد که زنانی که ادعای آزار و اذیت جنسی و یا حمله باید لذت بردن از این فرض که آنها در حال گفتن حقیقت است. “من اعتقاد دارم که شما” خود را پیام اصلی به شاکیان.

بایدن می خواهد به رئیس افسر اجرای قانون زمین. حتی اگر او کاملا بی گناه از اتهامات علیه او مدیون رای دهندگان پاسخ برای چرا او باید معاف از قوانین او تحمیل بر دیگران است. اگر بایدن می خواهد متهم به حمل بار اثبات او باید عمل به عنوان اگر آن را در مسئولیت خود برای رد Reade اتهامات نه مسئولیت رسانه ها به آنها ثابت کند.

یونس گلدبرگ است editor-in-chief از اعزام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im