بورگس دشمنی پشت ناگهانی Bunnies خروج

شین ریچاردسون تصمیم به پیاده روی به دور از جنوب سیدنی شد و بنا به گزارش ها باعث سقوط با سام بورگس.

از شنبه تلگراف گزارش می دهد که این جفت ارز را به سختی صحبت از برگس حرفه ای به پایان رسید پس از آخرین سال های اولیه نهایی.

برگس ارتباط با باشگاه صاحب راسل کرو نیز شکسته شده است به عنوان یک نتیجه از سقوط از, انتشار درک می کند.

حل و فصل در با بهترین سرگرمی برای تمام خانواده است. هیچ نصب و راه اندازی. هیچ قفل در قرارداد. خود را شروع Foxtel در حال حاضر 10 روز تست رایگان. مشتریان جدید تنها.

Burgess and Richardson have hardly spoken since last year, according to reports.
media_cameraبورگس و ریچاردسون را به سختی صحبت از سال گذشته با توجه به گزارش.

بعلاوه سابق Rabbitohs رئیس ریچاردسون خواهد شد بنا به گزارش راه رفتن به دور از باشگاه با پرداخت حدود $320,000 یا شش ماه از حقوق و دستمزد خود را.

چشم آبیاری و رقم قرار است تعدادی از کارکنان و بازیکنان در خارج از سمت های داده شده در جریان اوضاع مالی در این صورت از coronavirus بحران با توجه به انتشار.

در حالی که ریچاردسون خزانه پر شده برای شش ماه اکثر Rabbitohs فوتبال و مربیگری کارکنان فقط مطمئن باشید از یک چک پرداخت تا هفته آینده. بازیکنان تنها یک ماه دستمزد تضمین شده است.

وقتی پرسید که توسط شنبه تلگراف اگر ریچاردسون دریافت پرداخت جنوب سیدنی اجرایی بلیک سالی گفت: “صادقانه به شما بگویم آن محرمانه است. من نمی تواند هر چیزی می گویند. که بخشی از توافق بین Richo و باشگاه است.”

ریچاردسون گفت: تصمیم خود را برای ترک این باشگاه — که در آن او همچنین مدیر عامل به مدت 11 سال — بود برای کمک به باشگاه از نظر مالی.

Greenberg's tenure as CEO in doubt

NRL: Todd گرینبرگ در حال حاضر ناپایدار زمین که آن را به آینده خود را به عنوان NRL مدیر عامل و Coronavirus همه گیر است تنها ناشی از عدم اطمینان بیشتر.

“در زمان هایی از این رهبران باید به مرحله به جلو و منجر,” او گفت:.

“هنگامی که ما بررسی همه چیز با بلیک در اوایل هفته آن بسیار برای من روشن روز سه شنبه که من مورد نیاز است. هزینه داشتن من باقی می ماند در فوتبال بخش یکی از بزرگترین هزینه ها و به عنوان یک باشگاه ما نیاز به برش پارچه برای کت و شلوار کت و شلوار.”

در روز جمعه قسمت از فاکس League Live, Braith Anasta سوال که آیا ریچاردسون دریافت پرداخت با وجود ساخت یک درخواست برای توقف “حرص و طمع” در NRL. بورگس نشسته Anasta سمت و هیچ تلاش خود را به دفاع سابق مدیر کل فوتبال است.

وقتی گفت که Anasta مطرح شده این سوال ریچاردسون گفت: در متن پیام: “چرا که نه تعجب من است.”

او افزود: “من گفته اند که همه من می خواهم به. من در حال حاضر رایگان است.”

خرید اینترنتی بین برگس و ریچاردسون بوده است و به عنوان بازیکن احساس او نشان داده شده است به اندازه کافی حمایت در طول صدمه مشکلات در اواخر کار خود را در حالی که همچنین یک blow-up بین این جفت ارز قبل از سال گذشته در مرحله نیمه نهایی از دست دادن به کانبرا.

بورگس گزارش مواجه Richardson, جرم بیش از نظرات ساخته شده از طرف او و پس از او به نام NRL قضائیه یک “دادگاه نمایشی”.

31 ساله بود که مجبور به بازنشستگی با آسیب و پرداخت شد بیش از 3 میلیون دلار بود که باقی مانده در خود قرارداد. اما او احساس ناخواسته — و که ریچاردسون نمی دانیم فداکاری او ساخته و با قرار دادن بدن خود را بر روی خط برای باشگاه.

بورگس صحبت فاکس لیگ در مورد زمان ریچاردسون خروج گرفت و گفت که “بدون اطلاع” او در مورد به ترک.

او افزود که ریچاردسون می توانست “غالب” در فرمان Souths از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

“این خنده دار است که می داند چه می گذرد در” بورگس گفت. “من از آن باقی بماند.”

در اصل منتشر بورگس دشمنی پشت ناگهانی Bunnies خروج

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im