بورگس به نظر می رسد این شرکت — با تشکر از غیر عادی هلندی گورو به نام ‘The Iceman’

تام بورگس است که در گذشته یکی از Burgii چپ ایستاده در Rabbitohs و او سلب مشخصه در 120 کیلوگرم — و این همه را به هلندی گورو شناخته شده به عنوان “یخ فروش”.

بورگس است محروم پنج کیلوگرم خاموش عظیم خود را در قاب یک از نشانه های او این است که به احتمال زیاد به بازی بیشتر دقیقه در این فصل (او تنها به طور متوسط حدود 40 دقیقه گذشته کمپین).

آیا شما یک AFL یا NRL فن ؟ رقابت برای $2 میلیون نفر در پول جایزه در استرالیا بهترین اوج رقابت است. هر کس می تواند بازی هر کسی می تواند برنده >

“من دیده ام یک تغییر وزن رها کردن و من احساس خوب” بورگس گفت 9News.

“این ممکن است خوب برای من به بازی چند دقیقه بیشتر فقط بنابراین من می تواند کمک به این تیم است. من هیچوقت گیاهی مانند جورج را در حالی که … من چیزی است که من می تواند حفظ کند.

Will Morris leave the Sharks?

لیگ: Fox Sports لیگ راگبی خبرنگار جیمز هوپر گفت: Fox Sports امشب که کرنوللا کوسه ممکن است به انتشار جاش موریس پس از خود دور پنج clash برابر سیدنی خروس.

“من می خواستم به رها کردن آن را به تدریج. من احساس می کنم خوب است. من فقط به تماشای زمانی که من از خوردن کربوهیدرات و چیزهایی شبیه به این و آن ساخته شده است یک تفاوت بزرگ به من. من احساس من تا به حال همه چیز را تغییر دهید تا کمی.”

و او تعالیم غیر عادی هلندی با تشکر برای svelte شکل است.

60 سال ویم هف را توسعه داده است یک فرقه زیر برای توانایی قابل توجه خود را به مقاومت در برابر درجه حرارت سرد.

او مجموعه رکوردهای جهانی گینس برای شنا در زیر یخ و طولانی مدت کامل-تماس بدن با یخ و هنوز هم نگه می دارد یک رکورد برای یک پابرهنه نیمه ماراتن بر روی یخ و برف است.

هف اعتبارات توانایی خود را به مقاومت در برابر انجماد در دماهای پایین برای آموزش بدن خود را و ذهن خود را از طریق تنگی نفس و دیگر شیوه های تنفس و همچنین مدیتیشن.

او ظاهرا خطاب به برخی از ورزشی مشاهیر مانند براد Fittler, ترنت, رابینسون, Michael Cheika, Jason Demitriou در یک ناهار در سال گذشته در SCG — و سمت چپ آنها تحت تاثیر قرار گرفته پس از دو ساعت چت.

و برگس است به دنبال برخی از روش های تمرین با هف را امتحان کنید و بهبود استانداردهای خود را.

“من انجام درمان سرد یخ حمام … سرد دوش. این است همه چیز در مورد نفس” بورگس گفت.

“ما برخی از واقعا سرد یخ حمام. این همه روان. ذهن یک ابزار قوی. تمام آن را به شما می دهد اعتماد به نفس به انجام.

“ما همه به دنبال یک percenters و این به من می دهد چیزی … یک لبه از برخی از نوع. من مانند روش های جایگزین و ویم جالب آدم.”

سازمان دیده بان 2020 NRL به Telstra لیگ برتر در KAYO. هر بازی از هر دور زندگی می کنند و تبلیغ-شکستن رایگان در طول بازی. جدید به Kayo? خود را محاکمه رایگان 14 روز و شروع جریان فورا >

در اصل منتشر راز NRL ستاره پاره پاره دکل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>