توسط:
پنج شنبه, فوریه 13 سال 2020 | 5:43 PM
برای مدت زمان طولانی بارل شده است نشان داده شده در WPIAL فردی ژیمناستیک قهرمانی.

اما زمانی که رنه Ruggeri در زمان بیش از فصل گذشته هدف او این بود برای ایجاد یک برنامه است که می تواند رقابت با بهترین تیم ها در این منطقه است.

در دو سال Bucs را در بر داشت راه خود را به این مکالمه توسط مقدماتی برای WPIAL تیم مسابقات که جمعه در ماه است.

این Bucs سوم به پایان رسید در بخش خود را به دست آورده و یک پیروزی بزرگ بیش از بالدوین به واجد شرایط. وجود هفت دختران در بارل و آنها هیجان زده برای دیدن چگونه آنها را پشته تا در برابر WPIAL بهترین.

“این می تواند یک تجربه خوب و آن را خوب شناخت از طریق مدرسه به می دانم که آنها, ژیمناستیک” Ruggeri گفت. “بسیاری از بار, ژیمناستیک دوستان نمی دانم که آنها انجام ژیمناستیک. این همه نشان می دهد که آنها به خوبی انجام می دهند.”

ارشد خوشگل, سکس جوانان Kelsea سعودی و Raquel Ruggeri, رشته چوپان ورنر و گرجستان برادران و دانشجویان سال اول سوفیا Ruggeri و لیلا Jeffries را فهرست. سوفیا و Raquel هستند مربی Ruggeri بينند.

بارل خواهد شد رقابت در برابر توماس جفرسون کاج-Richland, Moon, دره مرکزی و غرب Allegheny. توماس جفرسون است که دفاع از قهرمان و مربی Ruggeri گفت آنها خواهد بود مورد علاقه به تکرار. ماه نیز شده است به طور سنتی قوی برنامه.

با بهره گیری از تیم جنبه WPIAL آخر هفته برای اولین بار و در تلاش برای قرار دادن با هم یک تریبون پایان بارل اهداف جمعه است.

“اگر آنها می توانید انجام بهترین آنها می توانند انجام دهند و شاید بهترین تیم نمره آنها تا به حال در تمام طول سال خواهد بود که یک شب خوب” مربی Ruggeri گفت. “آن را به سختی می شود به رقابت با برخی از تیم ها وجود دارد که باید در سطح بالاتر ژیمناستیک از باشگاه های خصوصی. ما چند اما برخی از تیم ها بیشتر است.”

شش نفر از بارل هفت ژیمناست شرکت خواهد کرد در بخش انفرادی مسابقات پنج شنبه در ماه است.

سوفیا Ruggeri است در پیشرفته بخش در طبقه و طاق. دانیلز, Raquel Ruggeri برادران و سعودی ها در میانی من را بدست آورد. Raquel Ruggeri و سعودی را در رقابت برای عنوان همه اطراف. دانیلز است که در کافه ها و پرتو و برادران است که در کافه ها, پرتو و کف. ورنر در میانی دوم خواهد شد و رقابت برای عنوان همه اطراف.

“من فکر می کنم بسیاری از دختران ما باید یک شات در یک مدال در روز شنبه” مربی Ruggeri گفت. “من احساس می Raquel یک شات خوب به مدال در برخی از حوادث. او واقعا قوی vaulter و همواره خوب در پرتو. گرجستان نیز واقعا خوب شات در پرتو و طاق. سوفیا در حال رفتن به در سخت ترین را بدست آورد چرا که او یک سطح-9 ژیمناست بنابراین او به رقابت وجود دارد. او بسیار خوب ژیمناست.”

گوزن دریاچه’ لیز Orosz را در رقابت برای پیشرفته عنوان همه اطراف و آلو را سارا Kvortek را در رقابت برای متوسط من همه در اطراف.

Ruggeri مربیان Kvortek در نهایی ژیمناستیک و خوشحال است که او واجد شرایط برای WPIALs برای اولین بار.

“او هیجان زده می شود بخشی از WPIALs,” Ruggeri گفت. “دختران از بارل و دیگر مستقل است که ما در حال درمان مانند یک تیم بزرگ. او را به پوشیدن رنگ های مختلف سات, اما همه ما می شود وجود دارد تشویق او است.”

“من انتظار او را به خوبی انجام دهد. او یک ژیمناست خوب. او را تمیز و او تا به برخی از بالاتر و سطح مهارت. او آمده است یک راه طولانی در این سال است.”

Fox Chapel خواهد بود توسط چهار ژیمناست شنبه: ارشد جینا Tupponce, رشته کلر همیلتون و اوبری میلی آمپر و دانشجوی سال اول زو Fitzsimmons.

Tupponce است در میانی من و Fitzsimmons, Mah و همیلتون در متوسط دوم است.

همیلتون و Tupponce خواهد شد رقابت در طاق. Mah و Fitzsimmons واجد شرایط به صورت طاق پرتو و کف.

Tupponce و Fitzsimmons در حال ساخت اولین حضور خود در WPIALs و همیلتون و Mah در حال رقابت در WPIALs برای بار دوم.

روباه مربی نادین Buchanan دیده است بهبود از هر یک از مقدماتی در طول فصل.

“من خوشحال هستم که من ارشد (Tupponce) می شود فرصتی برای رقابت در WPIALs,” بوچانان گفت. “با آن که سال دوم برای (مرد و همیلتون), نمرات خود را افزایش داده اند به طوری که آنها می تواند مدال اگر آنها ماندن در پرتو پاک کرده طبقه معمول. این همه بستگی دارد چگونه آنها آمار حوادث است. زو شده است علاوه بر فوق العاده به تیم در این سال است. او عالی است و به خوبی انجام می شود در تمام حوادث او را واجد شرایط است.”

Fawad استیل یک نویسنده مستقل

برچسب ها: Burrell, گوزن, دریاچه, Fox Chapel آلو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su