بارل بالا فارغ التحصیلی برگزار می شود در یک بسته رانندگی در تئاتر; مدارس دیگر, drive-ins با توجه به

2 دقیقه پیش

برنامه ای برای فارغ التحصیلی دبیرستان در مراسم drive-ins در این نسخهها کار میکند در سراسر منطقه اگر چه اولیه وجود دارد سیگنال های متضاد از مقامات دولتی اگر چنین مراسم عمومی حقوقی تحت covid-19 اقامت-در-محل سفارشات.

در اوایل این ماه پنسیلوانیا اداره جامعه و توسعه اقتصادی (DCED) تبدیل کردن نور ستاره درایو در مرکز شهرستان Butler County, برای برگزاری عید پاک, خدمات, در حالی که عید پاک خدمات اقدام در ریورساید درایو در پارک های شهرستانآرمسترانگ شهرستان.

اخیرا بارل مدرسه منطقه رو حمایت از دولت و قانونگذاران ایالت جیم Brewster, D-McKeesport و تشکر. باب بروکس, R-Murrysville به نگه داشتن خود را در ژوئن 11 مراسم فارغ التحصیلی در ریورساید درایو در.

روز جمعه وزارت پنسیلوانیا جامعه و توسعه اقتصادی (DCED) تایید شده به یک تریبون-
بررسی خبرنگار که از درایو فارغ التحصیلی مجاز هستند اگر چه drive-ins مجاز به نمایش فیلم به عنوان آنها هنوز هم در نظر گرفته می شود غیر ضروری کسب و کار.

“یک درایو در تئاتر ممکن است میزبان این حوادث اما تنها در صورتی اجتماعی فاصله مورد نیاز در حال اجرا برای اطمینان از سلامت و ایمنی از شرکت کنندگان گفت:” راشل انوری, DCED سخنگوی.

“این دانش آموزان بسیار سخت کار کرده اند پس از مهد کودک با هدف به راه رفتن بر روی صحنه با سر خود را بالا برگزار شد در میان دوستان خود و خانواده و جامعه” گفت: Genia Koziarski یک بارل مدیر مدرسه و پدر و مادر از یک سال 2020 فارغ التحصیل. او توسعه یافته درایو فارغ التحصیلی پیشنهاد.

Koziarski پیش بینی صمیمی و در عین حال اجتماعی فاصله فارغ التحصیلی با صفوف اتومبیل و فارغ التحصیلان در صحنه در کلاه و لباس دریافت دیپلم در تالار نقره ای صفحه نمایش در رانندگی-در ژوئن 21.

اما نور ستاره که همچنین دریافت درخواست ها برای دبیرستان و فارغ التحصیلی است و بیشتر آزمایشی با میزبانی فارغ التحصیلی است.

“ما در حال حرکت به جلو با برنامه های در مورد ما با توجه به پیش بروید” گفت: بث منسون که شرکت صاحب Starlight با شوهرش.

این اعتماد درایو در ماه شهرستان نیز دریافت استعلام از چهار دبيرستان با توجه به مالک ریک Glaus.

تعدادی از مدارس شده اند با نزدیک شدن به چند باقی مانده drive-ins — دمدمی و دلتنگ آثار که در واقع کسب و کارهای کوچک در تلاش برای قطع پس از فرمانداری تلقی آنها به عنوان غیر ضروری کسب و کار.

رانندگی در اپراتورهای استدلال آنها ارائه اجتماعی فاصله به طور طبیعی.

“شما در وسیله نقلیه خود را و نه آرنج به آرنج با کسی که شما نمی زندگی می کنند با شما خواهد بود در یک ورزشگاه یا تئاتر گفت:” اما راس که همراه با شریک زندگی خود را, تاد Ament خود و مدیریت ریورساید.

اجتماعی فاصله در کنار رودخانه 20 فوت بین اتومبیل بیش از سه برابر بیشتر از CDC-مورد نیاز 6 فوت.

منسون افزود: “یکی نیست (داخل), تئاتر, سالن باز هوا استادیوم عرصه و سمفونی و هنرهای نمایشی سالن های کنسرت — حتی در خارج — در حال قادر به ارائه یک درایو تا پارک و بیرون راندن محل است.”

“من به پشتیبانی این ایده خلاق از ابتدا و من هیجان زده هستم آن را در واقع به جای” بروکس گفت: از بارل برنامه های. دفتر کار خود مشغول به کار در یک تایید در روز جمعه که “DCED است در هیئت مدیره و همه چیز در حال برنامه ریزی با در نظر گرفتن ایمنی.”

بروستر کار کرده و با مقامات دولت قبل برای هموار کردن راه برای امکان یک درایو در فارغ التحصیلی برای بارل.

پس از مشورت با مقامات در Harrisburg, بروستر فکر نمی کنم این واقعه یک بار نیاز به یک چشم پوشی از دولت برای تعدادی از دلایل: مراسم فارغ التحصیلی متفاوت است به عنوان آن رخ می دهد فقط برای یک ساعت یا دو در یک روز; و مردم در اتومبیل است.

“این سود واقعی با یک درایو است که شما می توانید همه چیز را بر روی صفحه نمایش و قادر به دیدن شاگردی اما با هیچ تماس شخصی” او گفت:. “من فکر می کنم آن را در راه های خلاقانه برای تحصیلات تکمیلی.”

شرایط را در آینده از خدمات مذهبی در drive-ins های DCED را انوری گفت: رهبران مذهبی را تشویق به پیدا کردن جایگزین برای فرد در تجمعات و برای جلوگیری از به خطر انداختن خود و عبادت. “افراد باید جمع آوری در گروه های بزرگ,” او گفت: “فرماندار و وزیر بهداشت اصرار ساکنان نیوکاسل به پایبندی به این ایالت اقامت در خانه سفارش در این زمان است.”

مری ان توماس Tribune-Review تحریریه. شما می توانید تماس با مریم در 724-226-4691, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
محلی | اخبار دره اعزام

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im