توسط:
چهار شنبه, فوریه 4 سال 2020 | 7:10 PM
این بارل تیم کشتی بوده و در این موقعیت یک زمان یا دو.

در واقع برای 14 سال متوالی به Bucs در حال رفتن به مرکز غول در هرشی به عنوان WPIAL کلاس AA قهرمانان. بیش از دهه گذشته و نیم در آنها ساخته شده است یک گواهی سلسله و احساس بلند کردن اجسام WPIAL طلا به نظر می رسد هرگز به پیر برای Bucs.

“این چیزی است که می آید در طول راه برای ما” بارل مربی جاش سپر گفت. “این قطعا یکی از اهداف ما هر سال اما آن را هرگز هدف نهایی. ما می دانیم که اگر ما می خواهیم برای به انجام رساندن ما به اهداف بزرگتر است که ما نیاز به WPIAL قهرمانان. به طوری که این نوع از چگونه ما آن را مشاهده.”

به عنوان بارل آماده می شود برای آشنا 214-مایل سفر به شرق انگيزه و طرز فکر تغییر از حفظ خود WPIAL قهرمان وضعیت به اثبات می کند که آنها بیش از آن است.

“ما می خواهیم به یک تیم است که همیشه وجود دارد” junior ایان Oswalt گفت. “ما می خواهیم به آنها نشان می دهد که چرا ما نیست فقط یک WPIAL تیم. ما یک دولت تیم است.”

پس از عملکرد خود را در این آخر هفته گذشته در WPIAL قهرمانی, جایی که آنها برنده دو بازی با یک ترکیب نمره 120-24 و برگزار شماره 2 دانه Burgettstown به نه امتیاز در حالی که racking تا هشت پین های Bucs به نظر می رسد به خوبی در راه خود را به انجام این کار است.

“من فکر می کنم به عنوان بازی همه ما می دانستیم که ما می خواستیم به در و تسلط” Oswalt گفت. “من فکر می کنم که نقش مهمی در نتیجه. همه می دانستند آنچه که ما نیاز به انجام. ما می خواستیم به حداقل مقدار از نقاط که ممکن است بنابراین ما می تواند به نشان می دهد که منظور ما از کسب و کار و ما نمی messing اطراف.”

در حال حاضر Bucs فقط باید برای نشان دادن آنچه که آنها قادر به. که شروع می شود با یک PIAA دور اول رقابت در برابر منطقه 4 مقام سوم دان Montoursville در روز پنج شنبه. رزمندگان را شکست داد Boiling Springs, 45-25 روز دوشنبه در مقدماتی matchup.

“آنها واقعا دشوار است و گاهی اوقات شما در رتبه بندی به عنوان فقط یک لیست اما آنها باید پنج بچه ها قرار گرفت در دولت” سپر گفت. “آنها قطعا برخی از افراد خوب است.”

با توجه به pa-wrestling.com رزمندگان باید چهار کشتی گیران با 25 یا بیشتر برنده است. ارشد کامرون چوب که کشتی در 220 یا 285 پوند منجر راه با 31 پیروزی این فصل است.

منطقه 11 قهرمان Saucon ولی دفاع از PIAA کلاس AA قهرمان و منطقه 10 قهرمان رینولدز, منطقه 6 قهرمان جنگل تپه ها و منطقه 1 قهرمان ایمان مسیحی در بارل سمت براکت به عنوان به خوبی.

در سال گذشته Saucon دره به دست آورده 32-25 برنده بیش از بارل به دست کشیدن Bucs از قهرمانی براکت. سپس چستنات ریج شکست Bucs 32-29 در دور چهارم تسلی براکت برای پایان دادن به اجرا خود را برای مقام سوم و پایان.

در این سال هر چند Bucs باید یک کمی احساس متفاوت در اطراف آنها. Oswalt گفت: آنها به دنبال بهترین آنها را از او پیوست این برنامه به عنوان یک دانشجوی سال اول و آنها با انگیزه هستند تا ثابت کنند که آنها در میان بهترین در دولت است.

“برنده WPIAL بزرگ است و همه چیز, اما من می دانم که بچه های ما به خصوص این تیم در این سال ما می خواهیم برای رفتن به مسابقات دولت را به یک نقطه” Oswalt گفت. “ما می خواهیم برای اثبات به مردم است که ما نه تنها خوب WPIAL تیم. ما می خواهیم ثابت کنیم که ما یک تیم است که می تواند رقابت در بالاترین سطح در حالت مسابقات.”

این PIAA تیم مسابقات برگزار خواهد شد در هرشی غول مرکز از دوشنبه تا شنبه. دولت قهرمانی مسابقه برگزار خواهد شد در روز شنبه.

گرگ Macafee یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با گرگ طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: Burrell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im