بارل را ایان Oswalt با انگیزه تر از همیشه به عنوان PIAA مسابقات

توسط:
جمعه, آوریل 3 سال 2020 | 5:45 PM
ایان Oswalt در حال حاضر قرار داده است خود را در میان برخی از بهترین کشتی گیران که بخشی از معتبر بارل برنامه.

او سه بار WPIAL کلاس AA قهرمان, او بیش از 130 برنده و دو تعطیلات آخر هفته پیش او فقط کوتاه برنده دوم خود را با غرب, منطقه ای عنوان شده است.

اکثر تماس خواهد بود که بسیار موفق دبیرستان حرفه ای اما Oswalt نیست انجام نشده است. روز پنجشنبه 132 پوند تاریخ شروع سفر خود را برای هدف نهایی.

یک قهرمانی کشور.

“من احساس بسیار خوبی ذهنی و جسمی” Oswalt گفت. “من نیز احساس بسیار با اعتماد به نفس در من کشتی از رفتن به این مسابقات فقط باید آن را به یک روز در یک زمان.”

فصل گذشته Oswalt رفت و به دولت مسابقات به عنوان شماره 1 دانه در 120 پوند است. او برای اولین بار برنده دو بازی با تصمیم و پین اما او کاهش یافته خود را در نیمه نهایی راجع به رایان Crookham از نوتردام سبز-برکه.

Crookham یک دانشجوی سال اول رفت به برنده شدن در این کلاس وزن با 3-0 تصمیم بر رینولدز ارشد Beau Bayless. Oswalt کاهش یافته است بازی بعدی خود را, اما برای بهبود یک پنجم به پایان برسد.

در این فصل پس از رفتن 42-6, Oswalt است که به دنبال ساخت تجربه خود را از او دانشجوی سال اول و دوم مبارزات انتخاباتی.

“به دنبال در مسابقات دولت ما قطعا گریبان برخی از مخالفان سخت” Oswalt گفت. “اما من فکر می کنم تمام سال ما مربیان انجام یک کار خوب از قرار دادن ما در مکان ها و شرایط با آنچه که مسابقات در حال رفتن به مانند در حالت مسابقات. پس من که مطابقت با تجربه, و من نمی ترسم برای رفتن به یک بازی نزدیک و یا کشتی بچه خوب است. من فقط نیاز به رفتن و گریبان است.”

در علاوه بر این به تجربه خود را در هرشی سختی او را رو در سال سوم خود را به کمک به او آماده شدن.

به عنوان یک شماره 2 دانه در جنوب غربی منطقه ای مسابقات او به دست آورده پین در اولین مسابقه خود را و سپس پانچ بلیط خود را برای قهرمانی با دو مستقیم تصمیم گیری برنده است.

او همسان با شماره 1 دانه براک McMillen و گلندیل تاریخ ثبت takedown در وقت اضافه به کسب 3-1 ناگهانی-پیروزی تصمیم گیری است. هر چند از دست دادن سخت بود Oswalt آن را به نام یک درس بزرگ.

“من فکر می کنم که قطعا خواهد بود یک چیز بزرگ و من می دانم آنچه که من باید انجام دهید در حالت مسابقات و یا آنچه که من نیاز به انجام آن متفاوت” Oswalt گفت. “از تمام مسابقات من کشتی در این سال من فکر می کنم که بزرگترین تجربه یادگیری است که من و بعد فورا رفت واز. نبود یک چیز خوب است اما من فکر می کنم آن همه حق بود که این اتفاق افتاد.”

Oswalt گفت: او حق بازگشت به اتاق عمل و با انگیزه تر از همیشه.

“Regionals بدیهی است که برای من مهمه اما هدف اصلی من این است که دولت مسابقات” Oswalt گفت. “من فکر می کنم که از دست دادن تا نیمه تغییر نظر من در حالت مسابقات. من احساس می کنم که از دست دادن انگیزه من حتی بیشتر به نفع دولت مسابقات است.”

Oswalt همراه با هم تیمی های نیک سالرنو (120-پوند) ع Corrado (152) و ریکی Feroce (182) آغاز خواهد شد و در این مسابقات پنج شنبه. Oswalt باز می شود با یک مسابقه در برابر هیدن بخش (36-9) یک دانشجوی سال اول از کانتون.

“من شخصا فکر می کنم من یک نقطه خوب است, اما آن را واقعا مهم نیست” Oswalt گفت. “من فقط نیاز به آن را یک بازی در یک زمان. مهم نیست که در آن من قرار بود من فقط نیاز به رفتن در آن وجود دارد و کشتی از آنجا که من می دانم که من می تواند در بالا آمده است.”

گرگ Macafee یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با گرگ توسط ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: Burrell

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>