کسب و کار تعطیلی را تکه از پنسیلوانیا قرعه کشی فروش

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

غیر ضروری کسب و کار تعطیلی نورد توسط رژیم صهیونیستی است. تام گرگ ماه گذشته است برش به پنسیلوانیا قرعه کشی فروش که می تواند به معنای کمتر پول برای برنامه های که به نفع ساکنان مسن.

با توجه به قرعه کشی مقامات نشانه های اولیه در حال فروش بلیط به صورت سنتی کردن ابتدا و قرعه کشی بازی ها کاهش یافته است حدود 25 درصد از کسب و کار تعطیل شد و اجرا برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“فروش به صورت قرعه کشی سنتی محصولات در طول این وضعیت بی سابقه ای به عنوان غیر ضروری کسب و کار و ساکنان نیوکاسل مطابق با فرماندار درخواست به ماندن در خانه و گفت:” اوا Dworakowski, پنسیلوانیا, قرعه کشی مطبوعات ، “این است که با توجه به این واقعیت است که تقریبا 30 درصد از قرعه کشی شبکه از حدود 9,800 خرده فروشان بسته است.”

به نظر می رسد بسیاری از مردم در حالی که cooped در داخل خانه در حال گذراندن زمان با بازی پنسیلوانیا بازی های آنلاین قرعه کشی.

با توجه به Dworakowski آنلاین, قرعه کشی بازی با 29% افزایش در طول آخر هفته در ماه مارس نسبت به مدت مشابه هفته در ماه فوریه است. که نمی تواند شامل خرید و فروش آنلاین از تبادل نظر و مگا میلیون ها نفر بلیط که برای اختصاص 4 درصد از فروش کلی این دو بازی بلیط در همان دوره در ماه مارس است.

“در حالی که ما خوشحال برای دیدن که (آنلاین) رشد اکثر فروش ما هنوز هم می آیند از ما بازی های سنتی” Dworakowski گفت. با خراش کردن بلیط تولید حدود 70 درصد از قرعه کشی درآمد حاصل او با اشاره به زمان افزایش در کسب و کار آنلاین می افتد کوتاه از جبران از دست دادن سنتی فروش بلیط.

برخی از فروشگاه ها شروع منظقه وانت و یا تحویل محصولات به خریداران به دنبال محدود کردن تماس با یکدیگر و با کارکنان فروشگاه. اما کسانی که انتخاب می کنید که سطح بالاتری از خدمات را ندارد آن را در داخل فروشگاه به نظر اضافی قرعه کشی خرید.

صاحب تام Ferri دیدن است به طور کلی 20 درصد کاهش در قرعه کشی فروش در Ferri داروسازی در Murrysville. اما “قرعه کشی است نه مرگ” او گفت: با توجه به مشتریان به طور منظم ادامه به بازدید از فروشگاه خود را به خرید بلیط.

برخی دیگر از خرده فروشان منطقه ضروری محصولات و خدمات خود را گزارش قرعه کشی حجم فروش است یا ثابت باقی مانده است و یا افزایش طول coronavirus بحران است.

در مغازه ‘n Save سوپر مارکت در گرینزبورگ شرق پیتسبورگ خیابان قرعه کشی فروش “بسیار کسب و کار به طور معمول” گفت: صاحب تام چارلی. تحویل سفارشات “هنوز هم درصد بسیار کمی از ما فروش کلی,” او گفت:. “ما در حال دیدن هر اثر در قرعه کشی فروش.”

هنگامی که منطقه ای قمار بسته در انطباق با کروناویروس احتیاطی محلی برای قماربازان در عوض شانس پول خود را در قرعه کشی بلیط در Youngwood گوشه بازار, مدیر, کریس Fremd معتقد است. قرعه کشی فروش در بازار “مشخصی که قمار بسته شده و در حال حاضر آنها به وارد کردن در یک سطح بالاتر است.”

“پیاده روی در ترافیک است که قطعا” در سام پاپ و فروشگاه آبجو در آرنولد گفت: مالک تری دیوانه. به عنوان یک نتیجه او تخمین زده قرعه کشی فروش را افزایش بین 10 ٪ و 15 ٪ در طول coronavirus بحران است.

ترزا الیس از Hempfield آبجو عرصه ابراز برخی نگرانی که در قرعه کشی آنلاین بازی ممکن است قطع به در فروشگاه فروش بلیط, اما او نشده متوجه چنین روند در کسب و کار خود را. او مشتریان به طور منظم هنوز هم بازی قرعه کشی بازی اما برخی از شرکت خرید بلیط برای روز چند نقاشی برای کمک به محدود کردن سفرهای خود را و پتانسیل قرار گرفتن در معرض coronavirus.

“آنها در آینده به عنوان اغلب که خوب است برای آنها” الیس گفت. “ما همه در این با هم. ما در حال انجام بهترین ما می توانیم.”

گزارش مالی و جزئیات در ماه مارس قرعه کشی درآمد در دسترس نخواهد بود تا در اواخر این ماه یا اوایل ماه مه Dworakowski گفت.

در مارس 2019 قرعه کشی بازی های تولید و فروش درآمد خالص بیش از $101 میلیون.

در طول 2018-19 سال مالی پنسیلوانیا قرعه کشی تحقق سود بیش از $1.14 میلیارد دلار به نفع ساکنان مسن. از این مبلغ بیش از $126 میلیون رفت و به اجرای برنامه در Allegheny County حدود 33.8 میلیون به Westmoreland County, و $7.5 میلیون به Armstrong County است.

جف Himler یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با جف در 724-836-6622, [email protected] و یا از طریق توییتر .

دسته بندی:
Coronavirus | محلی | منطقه ای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de