ساقی Mt. لبنان آشنا هستند دشمنان در WPIAL کلاس 6A قهرمانی مسابقه برگشت

توسط:
چهار شنبه, فوریه 29, 2020 | 8:00 PM
ساقی بود در رختکن آماده شدن برای آن در نیمه نهایی رابرت موریس ” و عرصه های جدید اما ارشد اتان مورتون سعی به گرفتن یک کمی از Mt. لبنان بازی جلوتر از ایشان.

“من peeking در داخل و خارج است,” او گفت:.

به همین ترتیب پس از Mt. لبنان را شکست داد و مرکزی کاتولیک شیاطین آبی آویزان در اطراف برای تماشای ساقی صورت آپپر سنت کلر و سپس گوش به نیمه دوم در اتوبوس سوار صفحه اصلی.

وجود دارد نبود که احتمالا بیش از حد جدید را یاد بگیرند.

برای دو مدرسه را در همان بخش این تیم در حال حاضر می دانیم یکی از دیگری بهتر از بیشتر است. شماره 1 دانه ساقی (19-4) چهره شماره 3 تن. لبنان (18-6) در WPIAL کلاس 6A نهایی در 9 بعد از ظهر شنبه در پترسن مرکز حوادث. این یک مسابقه برگشت از آخرین سال قهرمانی خواهد بود و چهارم خود را matchup در دو فصل.

ساقی برنده 75-71 زمانی که تیم ملاقات Dec. 17 در Butler, اما آن را Mt. لبنان که برنده 62-57 در زمستان سال گذشته در WPIAL نهایی.

“این همیشه سرگرم کننده matchup به آنها بازی گفت:” مورتون که ساخت سومین WPIAL قهرمانی ظاهر. “این فوق العاده سرگرم کننده را به بازی آنها را در صفحه اصلی (در ماه دسامبر). تا آنجا که آن را بمکد به از دست دادن آن را سرگرم کننده را به بازی آنها را در مسابقات قهرمانی سال گذشته است. شما می دانید آن را به یک بازی بزرگ است. دو به خوبی مربی تیم و برنامه شما خیلی احترام قائل است ، من هیجان زده برای آن است.”

Mt. لبنان به دنبال آن چهارم WPIAL عنوان از سال 2006. ساقی دونده تا در سال 2017 و ’19, نشده برنده WPIAL عنوان از سال 1991.

“این واقعا خوب برای Butler (برای بازگشت به فینال),” ساقی, مربی مت کلمنت گفت. “مردم در اینجا زندگی می کنند و می میرند با تیم بسکتبال. آنها بسیج در اطراف ما. آن را مانند شده است که پس از من و بعد فورا رفت واز ، برگشت مهم بود.”

یک قهرمانی در مسابقه برگشت در WPIAL بزرگترین طبقه بندی نادر است. آن را تنها یک بار اتفاق افتاده از WPIAL گسترش به چهار طبقه در سال 1984. نیوکاسل را شکست داد همپتون در کلاس 4A نهایی در سال های 2013 و 2014.

اما این بدان معنا نیست که هر دو باتلر و Mt. لبنان همان تیم یک سال بعد.

ساقی صف بسیار مشابه با مورتون (6-پا-6), دانشجوی سال دوم Devin کارنی (5-11) در تاریخ Mattix کلمنت (6-1) و ارشد ماسون Montag (6-4) همه در صف شروع. این تیم تا به حال به جای ارشد لوقا Patten (6-4) که از دست داده بود برای یک فصل مصدومیت با چارلز دوم Kreinbucher (6-5).

“Patten بود بزرگ دندانه دار” کلمنت گفت. “من فکر می کنم نشان می دهد که شن و چقدر بچه های دیگر در آن دادگاه بزرگ شده اند. آنها رشد کرده است که به دلیل.”

Mt. لبنان تا به حال به مراتب بیشتر از گردش مالی.

شیاطین آبی بازگشت تنها دو استارت از سال گذشته قهرمانی صف Jake Hoffman (6-3) و بلین Gartley (5-10) هر دو در سالمندان است. هافمن به طور متوسط 21 امتیاز در این فصل و Gartley به طور متوسط 15. اندرو ساپ (6-3), یوسف شاه (6-4) و جیک Reinke (6-3) پیوست و آنها را در صف. ساپ و پادشاه به سالمندان و Reinke است junior.

Mt. لبنان است که تیم های مختلف از زمستان سال گذشته اما همچنین تیم های مختلف از آنجا که دسامبر matchup با ساقی داود گفت. که تنها این تیم را در بازی پنجم تا تازه واردان نشده بود کاملا مناسب به نقش خود نشده است.

“هنگامی که ما از دست داده است که بازی (در ماه دسامبر) من گفت که ما از رفتن به دیدن آن بچه ها دوباره” دیوید گفت.

ساقی صاحب بالاترین نمره جرم در WPIAL کلاس 6A در 71.7 امتیاز در هر بازی. Mt. لبنان صاحب یکی از stingiest دفاع اجازه می دهد فقط 50.8.

“اگر آنها می خواهند به پیگیری ملاقات و یا آهسته ما را” دیوید گفت: “ما می تواند بازی در هر راه آنها می خواهند به بازی.”

کریس هارلن یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کریس از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: ساقی Mt. لبنان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>