خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی: امریکا سال 2020 عضویت در خبرنامه. ثبت نام در اینجا به آن تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

“دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز”: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن همچنان ادامه دارد منجر به بسته وقتی که می آید به عبارات است که با استفاده از هیچ کس دیگر. هیچ کس به فکر او می تواند بالا “هیچ malarkey,” اما در تاون هال رویداد در نیوهمپشایریک عضو مخاطبان از او پرسید که چرا او باید در نظر گرفته شود frontrunner و به عنوان بخشی از پاسخ او پرسید که آیا او تا به حال به حال شده است برای یک جلسه قبل:

“بله.”
“شما نیست. شما در حال دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز.”

با وجود jesting تن وجود دارد برخی از سوالات در رسانه ها نیز به این بود که آیا مناسب چیزی بگویم اما بیشترین پوشش بود و دلچسب با تلاش برای کشف کردن آنچه که بیان حتی به معنای. بایدن به استفاده از این خط خاص در کمپین بلیزرز و دبیر مطبوعاتی خود ادعا کرد این است که از یک John Wayne, فیلم, اما همانطور که از نوشتن این فیلم که ناشناخته باقی می ماند.

Buttigieg می شود کسری تب: به یاد داشته باشید در اوایل 2010s زمانی که رهبران در سراسر جهان به صحبت کردن در مورد کاهش کسری بودجهو پس از آن معلوم شد اکثر رای دهندگان واقعا نمی مراقبت در مورد آن ؟ خوب پیت Buttigieg می گوید او اهمیت می دهد. صحبت در نیوهمپشایر تاون هال او گفت که اگر چه کاهش کسری بودجه است “نه مد روز در محافل مترقی” این بالن کسری تحت مغلوب ساختن پیشی جستن یک مشکل است که دموکرات ها را به “گرفتن خیلی راحت تر داشتن این موضوع است.” در حالی که این استدلال برای کاهش کسری بودجه نیست برنده بسیاری از آرا آن را راهی برای ایجاد Buttigieg را واجد fides به عنوان مالی متوسط در مسابقه است که می تواند علت دیگر مالی میانه رو در حزب به پرتاب وزن خود را پشت سر او.

Klobuchar را کوچک, موج: یک نامزد که اقبال را به تازگی بهبود یافته است, مینه سوتا, سناتور ctq. هر چند او به نظر می رسد که تنها پنجم رسید در آیووا او را به خوبی بررسی عملکرد اخیر بحث کمک کرده است تا برای به دست آوردن جدید علاقه از میانه رو که مطمئن نیستید جو بایدن می توانید آن را هک: او را در ظاهر نیوهمپشایر در حال طراحی بزرگتر و جمعیت خود را جمع آوری کمک مالی بهبود یافته است و او رفته تا به هیچ. 3 در نیوهمپشایر رای گیری.

چگونه آیووا اتفاق افتاده: به یاد داشته باشید آیووا قفقاز? که مدت ها پیش در هفته گذشته. اما همانطور که نیویورک تایمز کشف آرا-tallying فاجعه نیست فقط ناشی از یک بد افزار “آبشاری شکست رفتن پشت ماه” که دلالت راه قفقاز اجرا شد در هر سطح. وجود دارد حتی برخی از اتصال به 2016 هیلاری کلینتون/برنی ساندرز squeaker: با وجود نزدیک, پایان, هیچ راهی وجود دارد به بازشماری آرا به دلیل قفقاز نیست در واقع گزارش مجموع رای. بنابراین برای سال 2020 وجود دارد تلاش برای پیاده سازی شفافیت بیشتر در رای گیری شمارش و گزارش. که کار نمی کند. اما حداقل جدید شفافیت قوانین به ما اجازه برای پیدا کردن چگونه همه چیز را اشتباه رفت.

چگونه تهمت برنده دیجیتال کمپین جنگ: داستان آتلانتیک‘s مک کی Coppins, “یک میلیارد دلار دروغ مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد رئیس جمهور,” ویژگی های یک پروفایل یکی از کم شناخته شده اما مهم ترین برگ برنده مردم دیجیتال مدیر براد Parscale. مانند بسیاری از کسانی که پیوست تهمت را به ظاهر محکوم ریاست جمهوری او نه تجربه انتخابات pro, اما او یک متخصص در استفاده از گوگل و Facebook برای “micro-هدف قرار دادن” تبلیغات برای جمعیت های خاص. میکرو-هدف قرار دادن کار کرده یا برای دریافت رای دهندگان هیجان زده در مورد رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا به تعدیل شور و شوق خود را برای مخالفان خود (“هیلاری فکر می کند آفریقایی-آمریکایی ها فوق العاده شکارچیان”). این انتظار می رود به انجام همان در سال 2020 با تمرکز بیشتری در گرفتن داستان به اخبار محلی — از آنجا که بر خلاف ملی رسانه های خبری و مردم در واقع بر این باورند آنچه که آنها از شنیدن اخبار محلی رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de