در پایان این بحران خواهیم بود جیغ برای ‘مناسب’ انتخابات

اندرو MacDougall: COVID-19 اتحاد بین برود unserious کردن چهره ما. آن را واقعی بحث بر سر مسائل بزرگ برای پر کردن ترک ها در حال حاضر در معرض بودن.

بی پایان و افسرده صفوف خبر بد راهپیمایی در سراسر صفحه نمایش ما است به اندازه کافی برای هر کسی کاج برای unseriousness از ما گذشته.

فراموش نکنید coronavirus; اجازه دهید یکی دیگر از بارنی بیش از جاستین ترودو ریش. بیایید دوباره شاهزاده اندرو دیدنی سوزی بیش از جفری اپستین. و لطفا قشنگ لطفا ما را از بازگشت به نسبتا دلگرم کننده مستی مبارزه با سیلی به نام 2019 فدرال انتخابات.

کانادا و چنگ زدن با خاموش کردن اقتصاد آن PPE کمبود و توده مرگ در خانه های سالمندان در سال 2020 می تواند به شما باور ما صرف کامل 2019 اخبار انتخابات چرخه بحث محاسن 2000 دلار کمک مالی برای (چند را انتخاب کنید) خانواده های فقیر برای رفتن به کمپینگ ؟ و پس از آن وجود دارد این هفته را صرف چسباندن اجساد مرده سقط جنین و ازدواج همجنسگرایان. شما می خواهم فکر می کنم ما تا به حال مطلقا هیچ چیزی برای نگرانی در مورد.

گمان می کنم که چیزی که با یک بار-در-یک-نسل حوادث: هیچ کس آنها را می بیند آینده به جز مرغ Littles که می گویند آنها همیشه در حال آمدن است. دولت های فدرال و استانی بوروکراسی ممکن است خود را به حال همه گیر هوش و/یا سارس-درس های آموخته شده در اسناد و مدارک در فایل اما هیچ یک از آنها فکر می کردند که قالب برای آینده ای نزدیک است. و این که در یک کشور قرار داده و از طریق رینگر از SARS و H1N1 در 20 سال گذشته.

با نگاهی به گذشته هیچ چیز از مقدار واردات مورد بحث قرار گرفت در انتخابات است. فراموش نکنید که بیماری های همه گیر جهانی بهداشت مراقبت از حکم بزرگ بود و تا حد زیادی نادیده گرفته, دیگر از همیشگی گریه می کند در مورد بهداشت از انتقال بودجه و نم pharmacare. نه وجود دارد بحث زیادی از عرضه جهانی زنجیر و یا پرداخت از کارگران خط مقدم. همه چیز بود به جای مبارزه در حاشیه (نگاه کنید به: کمپینگ). در یک جهان که در آن جنگ و بیماری و قحطی مشترک کانادا می تواند به افراط در خودشیفتگی از آن تفاوت های کوچک.

خوب خداحافظی به همه که.

ادامه مطلب: پایان رشد اقتصادی

COVID-19 اتحاد بین برود unserious کردن چهره ما. ما در مواجهه با بزرگترین بحران از زمان رکود بزرگ و آن را به برخی از تغییرات ساختاری در سیاست های عمومی برای پر کردن ترک های در معرض. و آنها را پر از پایین یک سوراخ بزرگ است. کسری بودجه به نظر می رسد مجموعه ای به سر و صدا از 200 میلیارد دلار در سال و کشور چهره های چشم انداز ده ها هزار نفر از کسب و کار به سادگی ناپدید می شود اگر کار نمی تواند دوباره راه اندازی شود در ماه های آینده.

و در حالی که برخی فکر می کنند اقتصاد خواهد آمد خروش دوباره با تلنگر از یک سوئیچ حتی قوی بازیابی نخواهد بود قادر به ایجاد همه چیز از بین برود. صنعت نفت در حال حاضر در آن زانو را به مبارزه برای بازیابی قوی بدون تقاضای جهانی (به چیزی از راه های جدید از کانادا). کاهش سفر هوایی محدود خواهد شد و توانایی ما برای ارتباط با ما و خانواده ها و فرصت های کسب و کار. و چه اتفاقی می افتد اگر جهان می رود بومی و ملی در پاسخ به این راه جهانی زنجیره تامین آمده اند تحت فشار ؟

یک مظنون چین بازی خواهد کرد و نقش بازیگران در پست-بحران فاز coronavirus گفتگو. سپس دوباره چرا صبر کنید ؟ محافظه کار به رهبری نامزد ارین اوتول در حال حاضر متعهد به re-ساحل حیاتی کسب و کار خطوط از دیکتاتوری کمونیستی. سوالات هم—و به درستی—خواسته بودن در مورد چینی رژیم شفافیت هر دو با سازمان بهداشت جهانی و دیگر ملت متحده است. به نظر می رسد فراتر از شک که همه چیز رو خیلی بد چون چین دروغ گفته و این که آیا یا شجاعت یا توانایی برای دریافت مستقیم داستان از شیوع را در کشور میزبان است.

اما چین نمی تواند و نباید جذب تمام سرزنش. توجه نیز باید پرداخت شود به ما شکننده خانه در غرب است. کشورهایی مانند کانادا و ایالات متحده آمریکا و انگلستان و ایتالیا و فرانسه—تمام ضربه coronavirus—قرار است به عمل دولت میخ اما جمعی ما پاسخ هر چیزی بوده است اما. معلوم می شود ما نبود, ساده, ساز و کارهای موثر برای کمک به افرادی که نیاز به آن چه که پرسنل پرستاری و یا کسب و کار کوچک صاحبان. ما نیز دیده می شود بیش از حد بسیاری از شکاف باز کنید تا بین بودجه فدرال و حکومت-تنظیم و استانی تحویل و اجرای. ما نیاز به سفت کردن.

که همه برای تلفن های موبایل مانند خوب علوفه برای انتخابات آینده هر زمان که می آید.

اگر ما بحث در مورد مسائل بعدی زمان ما در حال انجام آن اشتباه است. سوالاتی مانند: آیا خط مقدم کارگران به درستی به رسمیت شناخته شده و پرداخت می شود; در حال پشتیبانی از دولت هنوز هم جا برای هدف در جهان از جرم نسل بازنشستگی و کار انعطاف پذیر; فدرال روش انتقال هنوز روش مناسب برای مراقبت های بهداشتی; همه گیر است پاسخ مهم تر از سخت افزار های نظامی? هر کسی آوردن یک میکرو اعتبار مالیاتی به این gunfights باید به طور خودکار رد صلاحیت می شود از این مسابقه است.

به یک بار-در-یک-نسل حوادث. ما در حال حاضر سه بیماری های همه گیر ناشی از زئونوزها—سارس H1N1 و SARS-CoV-2—در 17 سال گذشته. ما باید به صرف برخی از زمان فکر کردن در مورد سه بعدی, نه دفن سر ما در شن و ماسه به امید یک بعدی هرگز نمی آید. تا زمانی که انسان در حال رفتن به مزرعه کارخانه و فشار به زیستگاه جدید شبح دیگر ‘سرريز’ رویداد بافندگی. ما باید بهتر آماده شده است.

چرا نباید کانادا منجر بحث بر سر چگونگی بهتر تهیه کنم ؟ چرا سرب در اصلاح جهانی و نهادهایی که نیاز به انجام بهتر دفعه بعد ؟ چرا نگه داشتن در مورد جهانی زنجیره تامین به عنوان راهی برای افزایش افزونگی? آن زمان برای کانادا به جدی گرفتن.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im