فرماندار کالیفرنیا سفارشات ایالت اقامت در خانه سفارش

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز پنج شنبه دستور داد که دولت 40 میلیون نفر به ماندن در خانه محدود کردن غیر ضروری حرکات برای کنترل گسترش coronavirus را تهدید می کند که به پایمال کردن دولت به سیستم پزشکی.

“این یک لحظه ما نیاز به اتخاذ تصمیمات دشوار” Newsom گفت. “ما نیاز به شناخت واقعیت است.”

حرکت خود را پس از استان ها و جوامع پوشش حدود نیمی از جمعیت این ایالت در حال حاضر با صدور دستور مشابه. او گفت: محدودیت است “باز” و آن را می تواند افزایش امید کاذب اگر او پیش بینی کرد چه مدت به منظور ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

مردم هنوز هم ممکن است ترک خانه های خود را برای پیاده روی و ورزش و برای نیازهای ضروری مانند مواد غذایی و مراقبت های پزشکی. رستوران وعده های غذایی می تواند هنوز هم تحویل داده می شود به منازل.

این فرماندار دموکرات نیز اعلام کرد که او بسیج 500 کالیفرنیا سرباز گارد ملی برای کمک به توزیع مواد غذایی, اما گفت که آنها خواهد شد در محل تنها به دلایل بشردوستانه.

“من باور نمی کنم مردم کالیفرنیا باید گفت: از طریق اجرای قانون است که آن را مناسب فقط به خانه منزوی,” او گفت:.

پنسیلوانیا صبح روز پنج شنبه دستور داد همه “غیر زندگی-صرفه جویی در کسب و کار” به سراسر کشور.

Newsom در روز قبل از آن رئیس جمهور خواسته به استقرار یک نیروی دریایی ایالات متحده پزشکی کشتی برای کمک به دولت گسترش ظرفیت پزشکی و هشدار داد که بیش از نیمی از کالیفرنیا ساکنان می تواند قرارداد جدید کروناویروس.

Newsom خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال USNS Mercy Hospital کشتی به بندر لس آنجلس برای استفاده از طریق سپتامبر. 1, در نامه ای مورخ چهارشنبه. کالیفرنیا نامتناسب با کمک مردم از بازگشت به آمریکا از کشورهای خارجی و نیاز به کشتی برای کمک به “خارج کردن” آن مراقبت بهداشتی به عنوان عفونت نرخ صعود Newsom نوشت. کشتی مستقر در سان Diego.

او گفت: عفونت نرخ دو برابر شدن هر چهار روز در برخی از نقاط کشور و صادر وخیم پیش بینی است که 56 درصد از جمعیت کالیفرنیا می تواند قرارداد این ویروس در طول هشت هفته.

سخنگوی خود را بعدا تایید کرد که شماره به حساب نمی تهاجمی کاهش تلاش های در حال انجام در سراسر دولت است. بسیاری از استان ها در حال حاضر بوده است صدور پناهگاه در محل سفارشات با هدف نگه داشتن کالیفرنیا محدود به خانه های خود و Newsom تا به حال کارگردانی بسته شدن میله ورزشگاه و دیگر تجمع فضاهای ایالت.

“این طرح نشان می دهد که چرا آن را بسیار مهم است که کالیفرنیا اقدام به سرعت گسترش این بیماری و کسانی که کاهش تلاش نیست در نظر گرفته شده در این طرح” سخنگوی ناتان بر گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

Newsom نامه به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 25.5 میلیون نفر می تواند آلوده. اما دولت جمعیت تخمین زده می شود فقط خجالتی از 40 میلیون, معنی 56 درصد از جمعیت خواهد بود و نزدیک به 22.4 میلیون نفر است. دفتر والی نیست پاسخ به سوالات در مورد خود را محاسبه و یا ارائه یک پیش بینی است که در نظر تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im