تماس برای NSW فروش سلاح توقف ناخواسته

NSW ورزشی تیراندازی اوج بدن ناودان تماس به اسلحه گرم فروشگاه ها و توقف مهمات فروش در طول COVID-19 pandemic, برچسب تصمیم به عنوان “سیاسی نقطه به ثمر رساند.”

اسلحه گرم و مهمات فروش در حال حاضر شده است ممنوع در کوئینزلند استرالیا غربی و ویکتوریا با توجه به افزایش فروش ناشی از ترس و وحشت خرید.

NSW سبزی MP دیوید Shoebridge خواستار مشابه اقدامات کنترلی معرفی می شود, درخواست کمک پلیس به محل فوری یک مهلت قانونی برای فروش تفنگ برای مدت زمان بیماری همه گیر.

“وجود دارد هیچ دلیل خوبی برای خرید یک اسلحه جدید در طول یک بیماری همه گیر مستند” آقای Shoebridge گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“NSW Police خوشحالی را تهدید می کند به پایین آمدن مردم مانند یک تن آجر برای شکستن قفل اقدامات, اما نادیده گرفتن این احتمال که COVID-19 است که منجر به اسلحه گرم خرید.”

ورزشی, اکشن, انجمن استرالیا, NSW جمهور لنس میلر می گوید: محدودیت های جدید در کشورهای دیگر در حال هدف قرار دادن “قانون مطیع صاحبان اسلحه.”

“ما نگران آن است که این کشورها باید بسته اسلحه گرم و مغازه ها با استناد به “امنیت عمومی.” اما لفاظی های اطراف این به معنی این است که مطیع قانون صاحبان اسلحه ممکن است مطیع قانون در طول یک بیماری همه گیر” آقای میلر گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“ما مشتاق به بازی بخشی از ما در متوقف کردن گسترش COVID-19 اما نمی خواهد به عقب نشستن idly اگر از آن استفاده شود به ناعادلانه هدف مطیع قانون صاحبان اسلحه.”

آقای میلر می گوید سلاح گرم فروشگاه نیاز به باز باقی می ماند برای اطمینان از قانونی پیروی در این بخش که در غیر این صورت سقوط به دولت NSW و نیاز به منابع بیشتر است.

“ما یک بخش است که در استخدام صدها هزار نفر از مردم به طور مستقیم و غیر مستقیم. این اسلحه صنعت کمک میلیاردها دلار به اقتصاد هر سال از جمله در زمینه های منطقه ای که در آن مورد نیاز است.”

این SSAA NSW شده است در تماس منظم با NSW سلاح گرم رجیستری بیش از ماه گذشته و امیدوار است قوانین و مقررات را تغییر نمی دهد.

NSW Police Force تماس گرفته شد برای اظهار نظر اما پاسخ نمی دهند در زمان برای انتشار.

در اصل منتشر شده به عنوان تماس برای NSW فروش سلاح توقف ناخواسته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de