تماس به اجتناب از مغازه ها به عنوان یک مورد جدید ثبت

  • SA موقعیت برای ‘شغل ثروت باد اورده’
  • اشتراک رایگان پیشنهاد به پایان می رسد به زودی: ما چهار هفته دیجیتال محاکمه

جنوب استرالیا شده اند خواست برای اجتناب از خرید و یا محدود کردن تعداد بازدید از مغازه ها – با مقامات صدور, تازه, تست, درخواست, به عنوان Adelaide Airport coronavirus خوشه وسیعتر میشود.

SA بهداشت دیروز نشان داد فقط یک جدید SA مورد مصرف دولت را در مجموع به 429 به عنوان نقطه عطفی COVID-219 واکسن آزمایشی راه اندازی شد.

اما در حالی که ستایش برای اجتماعی-دورى و پیوستن به محدودیت های دولت خواست خانواده ها برای محدود کردن خرید به یکی از بستگان.

برتر استیون مارشال گفت: یکشنبه ایمیل وجود دارد هیچ ممنوعیت بازدید از مغازه ها و یا مکان های مانند Bunnings.

“ما هنوز هم به شدت توصیه به مردم برای حفظ اجتماعی خوب-فاصله زمانی که آنها را” او گفت:.

دولت را بالا بهداشت عمومی و رسمی نیز صادر تازه دادخواستی به Adelaide Airport بازدید کنندگان از مارس 17 به فوریت تست بیش عید پاک حتی اگر آنها را “علائم خفیف”.

The BCG vaccine in Adelaide. Picture: AAP Image/Morgan Sette
media_cameraاین واکسن ب ث ژ در آدلاید. تصویر: AAP تصویر/مورگان Sette
Clinical Research Nurse Mary Walker prepares to administer the vaccine to lab manager Georgina Eden. Picture: AAP Image/ Morgan Sette
media_cameraتحقیقات بالینی پرستار مریم واکر آماده به اداره واکسن به مدیر آزمایشگاه جورجینا بهشت. تصویر: AAP تصویر/ مورگان Sette

“ما در حال بدست گرفتن این موضوع در آدلاید فرودگاه بسیار بسیار جدی” رئیس بهداشت عمومی افسر دانشیار دکتر نیکولا Spurrier گفت.

در حالی که 225 نفر بهبود یافته اند – و یا بیش از نیمی از تمام SA موارد – جدید جامعه انتقال بیمار پدید آمده دیروز در آن هیچ لینک ها شناخته شدند. وجود دارد در حال حاضر پنج مرموز موارد است.

Dr Spurrier گفت: محققان به شناسایی لینک های جدید موجود در خوشه از جمله در فرودگاه تا یکی به 34; Barossa دره تا یکی به 29; و روبی شاهزاده کشتی کروز تا سه تا 89. این موارد جدید هستند “ثانویه”.

یک کوانتاس وظیفه مشتری دستیار مدیر این ویروس باعث محققان به دنبال دقیق اطلاعات خطوط هوایی دیروز در کارکنان مکان در سراسر سه ترمینال طبقه شامل دسترسی عمومی و مناطق’ بستن بار از جمله باشگاه سالن.

سه تا از چمدان هندلر خوشه در Royal Adelaide, بیمارستان, از جمله یکی در بخش مراقبت های ویژه.

آنها در میان 15 راه بیماران و هفت نفر از آنها در بخش مراقبتهای ويژه. از آن چهار نفر در حال مبارزه برای زندگی خود را.

حاکم از هر گونه قریب الوقوع shutdown از “بحرانی” فرودگاه زیرساخت Dr Spurrier گفت: طیف وسیعی از تحریم ها – از جمله مجبور quarantining و جدید تمیز کردن عمیق – می تواند تحمیل شود. او گفت: کوانتاس بود co-عامل.

“(ما) به دنبال طیف وسیعی از مداخلات به دلیل آن است که بسیار مهم است که ما واقعا به پایین این” او گفت:.

یک کوانتاس سخنگوی گفت: شب گذشته: “ما همچنان به همکاری نزدیک با SA سلامت است.”

در ضمن $200,000 جنوب استرالیا سلامت و پزشکی موسسه تحقیقات و مرداک کودکان موسسه تحقیقات دادگاه بررسی خواهد شد که آیا تاسیس سل واکسن می تواند در تقویت سیستم ایمنی بدن در میان کارگران بهداشت و درمان برای کاهش علائم ویروس.

هفت مورد جدید در روز جمعه

در روز جمعه, South Australia, ثبت هفت جدید کروناویروس موارد به تازگی طراحی شده رسمی حرارت نقشه ها نشان داد غلظت بیماران.

روز جمعه در نتیجه یک پرش از یک COVID-19 مورد ثبت شده در روز پنج شنبه.

SA بهداشت دیروز نشان داد که بیش از 40 درصد از دولت موارد باید پس از بهبود از این بیماری است.

آن را دربسته در محیط یک هفته است که در آن سه نفر در درگیری سلطنتی آدلاید بیمارستان بخش مراقبت های ويژه.

فرانچسکو “فرانک” فرارو, 75, از کمپبللتون شد دولت اول COVID-19 قربانی در دوشنبه شب یک آدلاید مبتنی بر روبی شاهزاده مسافر 62 درگذشت صبح روز چهارشنبه در حالی که مالکوم تاد 76 از Barmera خود را از دست داد نبرد چند ساعت بعد.

در مورد او مرتبط است Barossa دره خوشه ای است که ترسیم به ما و سوئیس گروه تور.

دولت معاون رئیس بهداشت عمومی افسر Dr Mike Cusack نشان داد یکی دیگر از Barossa دره خوشه مورد دیروز با در نظر گرفتن مجموع به 39.

از کسانی 29 مرتبط به آمریکایی ها و 10 به زن سوئیسی در گروه.

در حالی که 179 نفر بهبود یافته اند دیگر 15 نفر در حال درمان در این راه با شش در سن 52 تا 77 در بخش مراقبت های ویژه. از کسانی که چهار بيمار مبتلا به مبارزه برای زندگی در شرایط بحرانی شب گذشته.

SA بهداشت منتشر شده جدید گرما نقشه های دیروز نشان “فعال” در موارد Charles Sturt چشم انداز, درخت چای خندقها و ماریون شوراها.

سابق ویکفیلد بیمارستان بازسازی به یک اختصاص داده شده پاسخ مرکز تکمیل شده است در حالی که بیمار کمک طرح حمل و نقل دفاتر بسته شده اند.

در اصل منتشر شده به عنوان تماس برای اجتناب از مغازه ها به عنوان یک مورد جدید ثبت شده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im