به عنوان یک وطن پرست تام بردی برداشت غیر دفاعی به عنوان یک کلاسیک, قطره-پشت رهگذر. او به سرعت پردازش چه بود در مقابل او خلاص شدم توپ با یک رعد و برق سریع ماشه و آمار رسیور با لیزر تیز دقت است.

گیلاس در بالا ؟

بردی به طور مداوم تحویل در کلاچ.

مخفی نیوتن ؟

جدیدترین پرستان کارفرمایی که باید برنده شروع کار بیش از جارت Stidham و برایان Hoyer, ارائه یک نوع مختلف از چالش برای دفاع. اما مانند بز دفاع از نیوتن نیز کاملا یک کار سخت و طاقت فرسا برای مخالفان.

با توجه به استعداد فوق العاده ای و توانایی نیوتن همواره انگشت شماری برای مقابله با. تحرک خود را به تنهایی می افزاید: چین و چروک خواهد شد که مالیات بر دفاع در راه های مختلف زیادی از بردی. به نوبه خود که تحرک می تواند خار موثر تر بازی عبور.

SiriusXM NFL تحلیلگر جزایر justine musk رسیده روز دوشنبه به حمایت از مفهوم است.

“تام بازی در چنین سطح بالا تأثیر یک دفاع که تحرک خود را مهم نیست” گفت: justine musk. “اما اگر شما تا به حال به حرکت به دور از تام و نگاهی به چشم انداز وجود دارد خارج وجود دارد من فکر می کنم شما سعی می کنید برای پیدا کردن یکی که می دهد دفاع در حالت شار. عبور متری نمی آیند به عنوان سخت نیست به عنوان دلهره آور است. بیل می داند آنچه در آن مانند به دفاع در برابر کسانی که quarterbacks. در حال حاضر او می شود به استفاده از یک است که در اختیار او.”

در حالی که میهن پرستان به احتمال زیاد به طور کامل به نوبه خود جرم وارونه مانند کلاغ را برای Lamar Jackson — وجود دارد به سادگی به اندازه کافی زمان برای ایجاد تغییرات شدید — آنها هنوز هم آن خیاط به نیوتن نقاط قوت و انطباق مفاهیم است که مناسب است برای خود skillset.

اگر نیوتن به سرعت یاد می گیرد که راهکار و هر چه خواهی جاش تیم mcdaniels نصب شده برای او آنچه را که برای مخالفت با دفاع ؟

مشکل.

داشتن یک تلفن همراه کارفرمایی که می تواند پرتاب در اجرا و یا به دست آوردن متری با پای خود تهدیدی تیم مخالف نیست که به نگرانی در مورد با بردی زیر مرکز.

و این فقط در هر تلفن همراه کارفرمایی. نیوتن یک مخروط 6-پا-5, 245 پوند جالوت بود که یک NFL MVP و در زمان Panthers به سوپر باول در سال 2015.

در حالی که صدمات را مانع کار خود را به او به نظر می رسد سالم و آماده برای فصل بعد با میهن پرستان.

و با وجود این Lisfranc صدمه به پایان رسید که او 2019 فصل دفاع هنوز نگران باشد ، آنها برای محافظت در برابر او ، که درب باز می شود به طوری که بسیاری از امکانات دیگر به عنوان پرستان همه به خوبی می دانیم پس از تلاش برای متوقف کردن Jackson, هوستون Deshaun واتسون و KC پاتریک Mahomes فقط به نام چند.

میهن پرستان شهرت ایمنی Rodney, Harrison, می بیند که تحرک و همراه روند با NFL جرائم به عنوان یکی از بزرگترین دلایل Pats نقل مکان کرد به نیوتن. او موافقت کرد که بخشی از انگیزه برای امضای سابق Panthers کارفرمایی.

“The Patriots در حال حاضر که عنصر جرم خود را. آنها نمی تواند متوقف (Jackson) در سال گذشته” هریسون گفت: زمانی که رسید دوشنبه ، “هر زمان Belichick نمی تواند متوقف شود کسی چه می کرد ؟ او می رود و او نسخه هایی از آن و یا تلاش برای به دست آوردن این بازیکن او نمی تواند متوقف شود.

“داشتن نیوتن می دهد جرم در ابعاد مختلف ،” NBC تحلیلگر رفت. “در آن فشار روی دفاع در تلاش برای دفاع از اجرا و در حال حاضر شما باید برای مقابله با این بدنی بچه.”

دفاع را مجبور به واکنش نشان می دهند در هر زمان نیوتن حرکت از جیب چه از او تقلید می کنی یک اجرای خود را توزیع آن را خاموش و یا پرتاب فوتبال است. از آنجا که قطعیت دفاع ممکن است سعی کنید به بازی بیشتر در منطقه و بر اساس طرح های به نگه داشتن چشم در نیوتن و شامل او خواهد شد که افزایش این رسیور توانایی برای باز.

فصل گذشته پرستان رسیور تلاش در برابر مرد پوشش و تقریبا کل گروه است که در این سال به عقب. بنابراین نیوتن حضور و توجه او را جلب از safeties و linebackers باید بهره مند شوند.

“اگر شما می تواند کمک گیرنده در محیط باز با اجرای-بازی بازی های اکشن,, که چیزی است که شما نمی توانید با تام بردی” گفت: justine musk. “کم شمار این نوع از تهدید دفاع واقعا به احترام. در راه خود را باعث می شود گیرنده های کمی بهتر است. این کمک خواهد کرد که N’Keal هری به دلیل اجرا جعلی اقدام باعث می شود سیستم دفاعی به یک لحظه تردید و که اجازه می دهد تا برای بیشتر جدایی است.”

در حالی که میهن پرستان احتمالا نمی خواهید نیوتن در حال اجرا در اطراف بیش از حد و خطر آسیب بیشتر آنها خواهید آن را نشان می دهد به اندازه کافی برای دفاع کنند. آن را خنثی نیوتن نقاط قوت به عنوان یک کارفرمایی فقط یک اقامت-در-این-جیبی نوع عامل همان بردی جرم.

او نیست ثابت می شود به اندازه کافی دقیق در طول کار خود را (59.57 تکمیل درصد) و آن را مانند Belichick یا تیم mcdaniels برای خرد کردن کسی تعریف صفات. آنها می خواهید برای قرار دادن نیوتن در بهترین موقعیت برای موفقیت و این بدان معناست که با استفاده از پاهای خود را برای قرار دادن یک دفاع در آن ،

“شما نمی امضای یک مرد می خواهم که اگر شما در حال رفتن به انجام همه چیز شما را با تام بردی” گفت: justine musk. “در واقع شما آن را انجام دهد با این امید و انتظار” مرد ما می توانید انجام دهید همه چیز کمی متفاوت اضافه کردن برخی از چین و چروک های جدید که شاید امکان قبل از. بنابراین شما آن را با شور و شوق بزرگ و شما باید خلاق تر. من فکر می کنم آنها خوش است که, و در حال رفتن به آن لذت ببرید با آن است.”

هریسون را دوست دارد فکر نیوتن وسوسه انگیزی دفاع و باعث هرج و مرج و سردرگمی با توجه به توانایی های ورزشی. او همچنین معتقد است که بازی اجرا خواهد شد و محوری در تنظیم سیستم دفاعی برای نیوتن.

“آنها برنده شدن با او را اگر آنها می تواند اجرا فوتبال گفت:” هریسون. “هنگامی که آنها قادر به اجرای فوتبال در کارولینای با آنها نمی تواند متوقف شود. خود جرم شد دشوار است. اگر شما قادر به اجرای این فوتبال که رفتن به باز کردن بازی-اکشن عبور و هر چیز دیگری.”

این پرستان نیز این عنصر از رمز و راز را در کنار خود. مخالف دفاعی هماهنگ نمی دانید چه آینده در ابتدا از یک نیوتن-حمایت پرستان جرم و است که به تنهایی آنها را بر روی لبه. آنها نمی دانند چقدر پرستان را سرهم بندی کردن با مفاهیم.

مورد در نقطه: پس از Norv ترنر پیوست Panthers خود را به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز ساخته شده و تغییرات را امتحان کنید و بهتر در خدمت او کارفرمایی نیوتن رو به یک شروع عالی در سال 2018 قبل از اینکه از خط خارج توسط صدمات.

برای هشت هفته اول آن را نگاه بسیار شبیه به خود MVP فصل در سال 2015 به عنوان نیوتن تکمیل 177 از 263 پاس تلاش (67.3 درصد) برای 1,893 متری با 15 TDs و چهار نوع داده int. او با عجله 73 بار برای 342 متری و چهار نمره بیشتر.

باید که بود انتظار برای میهن پرستان? احتمالا نه. اما اگر نیوتن می آید نزدیک و جرم خواهد بود در کسب و کار و شاید مطرح یک تهدید بزرگتر از آن را در فصل گذشته.

“تام بردی از بین رفته است. آن روز با بیش از. در حال حاضر شما می توانید یک پسر … آنها هرگز تا به حال یک پسر مثل این که ورزشی که در بزرگ با یک بازوی قوی و گفت:” هریسون “اما او نیز او را با انگیزه … او مبارزه برای کار خود را در حال حاضر. او برای رفتن به واقعا انگیزه و Belichick در حال رفتن به بهترین چیزی که برای طب مکمل و جایگزین. من فکر می کنم این است برای رفتن به یک خانه اجرا برای میهن پرستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de