صاحبان یک چهارم نسل مغازه گل فروشی در کمبریج بیدار شد به اخبار نگران کننده چهار شنبه زمانی که آنها متوجه شدند کسی شکسته بود به یک کامیون آنها استفاده شده است به ارائه هزاران نفر از وعده های غذایی به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در میان coronavirus بیماری همه گیر.

مسافر کنار پنجره از میدان مرکزی گلفروش کامیون رو شکست یک شبه داخل سبز خیابان گاراژ در کمبریج.

خانواده متعلق به کسب و کار از سال 1929 بوده است توقیف پس از coronavirus خاموش کردن و به جای آنها بوده است داوطلبانه وسایل نقلیه خود را به ارائه مواد غذایی به خط مقدم بهداشت و درمان کارگران است.

“فقط آن را بسیار خسته کننده” جکی Levine از میدان مرکزی گلفروش گفت: کامیون شکستن. “این بد بدون در نظر گرفتن زمانی که مردم این کار را, اما آن را حتی بدتر در حال حاضر.

“این فقط بازدید سخت تر است چرا که ما در حال حاضر تاکید کرد که ما باز نمی,” او گفت:. “ما اصلا نیاز به این نوع از نا امیدی است.”

آنها در سرعت به تحویل حدود 4000 وعده های غذایی به کارگران پزشکی این هفته است. آنها کار کرده ام با این گروه را صفحه به ارائه وعده های غذایی به بوستون مرکز پزشکی بث اسرائیل Deaconess مرکز پزشکی تافتز پزشکی مرکز بریگهام و بیمارستان زنان و پناهگاه بی خانمان در اطراف شهرستان.

“بزرگترین نگرانی ما بود و برگشت در جاده” لوین گفت. “ما نمی خواهید به نا امید کردن بشقاب خود را.”

حتی با پنجره های شکسته آنها هنوز تحویل ناهار وعده های غذایی در روز چهارشنبه.

“ما تا به حال به” لوین گفت. “این یک کمی سرد, رانندگی, اما حداقل نبود باران.”

کامیون پنجره انتظار می رود که ثابت پنج شنبه.

تنها یک آیفون به سرقت رفته بود لوین گفت.

“آنها به سمت چپ تمام دستمال مرطوب ضد عفونی کننده است که ارزش زیادی در حال حاضر,” او گفت: قبل از chuckling. “بود که تعجب آور است.”

لوین به صحبت کرد یک افسر پلیس است که در زمان پایین اطلاعات خود را در مورد این حادثه. افسر به او گفت که با وجود عدم از مردم در اطراف شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در شکست ، دزد به تازگی شکست را به پرستاران اتومبیل در بیمارستان کودکان بوستون.

“شاید مردم فکر می کنم آنها می توانید دور با چیزهایی که هیچ کس به دنبال” لوین گفت.

پس از میدان مرکزی گلفروش ارسال شده در مورد این حادثه در توییتر آنها شنیده ام از افراد مختلف در جامعه است.

“بسیاری از کلمات به نوعی از حمایت قطعا روشنتر روز من” لوین گفت. “ما نمی توانیم صبر کنید برای بازگشت به روشن مردم روز با گل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im