می تواند جو بایدن پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری از اتاق نشیمن خود را نیمکت ؟

این یک زمان فوق العاده به یک کودک—مامان بود که در خانه در تمام طول روز و هیچ سیاستمدار خواهد شما بوسه. تاج-in-chief پرتاب یک پستانک—”ما همه یک زیبا, خانواده آمریکایی,” او گفت:—اما housebound شد و چیز ساییده شده و ترس. آن اوایل بهار سال 2020 و بقای دموکراسی به خودی خود به چرخش با گرده و سم در هوا.

مردان عاقل آن در آینده. “این شده است یک قبر سوال” آبراهام لینکلن هشدار داده بود ما در سال 1864 “آیا هر دولت و نه بیش از حد قوی برای آزادی از مردم آن را می توان قوی به اندازه کافی برای حفظ وجود خود در شرایط اضطراری است.”

در حال حاضر بزرگ اضطراری شد deplaning از ساحل به ساحل. در کاخ سفید متخاصم و سر در گم مرد اعلام شده خود را “یک جنگ به رئیس جمهور” و تلاش برای دندان قروچه کردن دور گریم ریاضیات گردند و در یک mash-up فرانکلین D. روزولت مثبت و ریچارد نیکسون ترحم. املاک پزشکان پشت سر او ایستادند نورد چشمان خود را و گچ تا مرگ و میر. هنوز 55 درصد از آمریکایی ها گفتن نقشه برداران است که آنها تایید شده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

نظر: اوه عاقلانه و فوق العاده مغلوب ساختن پیشی جستن به ما کمک کنید جلوگیری از coronavirus

در ضمن در سراسر Chesapeake Bay, سفید چلنجر با شرایط از پیش موجود از سردرگمی سرقت ادبی و غم و تلاش برای به دست گرفتن زمام قدرت با صحبت کردن woodenly به یک لنز hunkered در دن. “اجازه بدهید من روشن” جو بایدن گفت: یکی اواخر مارس روز “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه به سرزنش برای coronavirus. اما او می کند مسئولیت برای ما پاسخ. و من با هر آمریکایی امیدوارم که او مراحل و شروع به گرفتن این حق است.”

در قفسه پشت سناتور سابق و معاون رئیس جمهور خورده به نمایش پرستاره آبی زمینه بود پرچم که یک بار تحت پوشش تابوت پسر ارشد او.

این است که چگونه آن را در بهار از انتخابات سال 2020. هیچ چیز—هیچ چیز به جز عشق ذخیره شده در درون یک خانواده صرف می شود در برابر این همان بود. بازی های المپیک قرار گرفتند ، وجود دارد هیچ rebirthing از بیس بال. کالج و دبیرستان سالمندان قرار بود بدون mortarboards و مراسم از گذشت حافظه های فوق و کلیساها شد فروش دیجیتال رستگاری. آنچه که از دنیای قدیم باقی مانده بودند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خود امپراتور لباس و جوزف بایدن در خود ضبط و دموکرات ها و جمهوری خواهان fornicating در اطراف کنگره مجموعه ای در برابر سرفه از آلوده ملالت از قرنطینه و شدیدترین مالی خونریزی در تاریخ اقتصاد است.

Biden held a virtual briefing on March 25; the flag that covered his son’s coffin sat behind him (Andrew Harrer/Bloomberg/Getty Images)

بایدن برگزار مجازی مطبوعاتی در مارس 25; پرچم که تحت پوشش پسرش تابوت نشسته پشت سر او (اندرو Harrer/بلومبرگ/گتی ایماژ)

“سیاست در طول این بیماری همه گیر در حال رفتن به کاملا, کاملا, کاملا غیر ممکن است” زنی به نام جین Hovington صندلی از یک شهرستان حزب دموکرات کمیته گفت: از بایدن به ایالت دلاور. “شما نمی توانید در اطراف و دست کشیدن بر روی درب و کرباس مردم, شما نمی توانید به تظاهرات و شما می توانید ملاقات و خوش آمد می گوید. و هیچ بوسیدن نوزادان است.

“رای دهندگان است که به بستگی دانش نوشته شده. بنابراین شما از ارسال پست اما چگونه بسیاری از مردم آن را بخوانید ؟ شما می توانید آنلاین, اما آنچه در مورد افرادی که نمی آنلاین ؟ در همان زمان شما باید تمام انواع منفی در آینده شما.”

Hovington یک دهه جوانتر از بایدن اما به اندازه کافی به به مدرسه رفته زمانی که کلاس های درس از کمی دلاور بودند و هنوز هم تفکیک نژاد. اولین زن آمریکایی آفریقایی منجر شود Sussex County شعبه بایدن خانه-دولت حزب او شناخته سناتور سابق و معاون رئیس جمهور برای 40 سال.

“می تواند جو بایدن پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری از زندگی خود را-اتاق نیمکت؟” Hovington خواسته شده بود.

“هیچ کس نمی تواند برنده از زندگی خود را-اتاق کوچ” او جواب داد: “اما واقعیت این است که او می ایستد بسیار خوب شانس برنده شدن به هر حال.”

شما نمی توانید طلسم همه گیر بدون D-E-M و پس از آن بود که دموکرات ها از مکان هایی مانند Sussex County که ایستاده بود به از دست دادن بیشتر است. (تفریق آن سه نامه از کلمه و اتمام آنچه باقی می ماند.) در یک نقطه در ماه مارس نیاز به انتخاب pro-بایدن نمایندگان برای کنوانسیون ملی دموکرات (باید آن را نمی توان لغو), Hovington و اعضای کمیته مرتب برای اعضای حزب به حزبی در یک پارکینگ بدون ترک خودرو خود را. اما حتی پس از آن که تلقی شد خیلی به آرامش نزدیک و آنها آن را قرار داده تا زمانی که تهمت می داند که.

بخوانید: آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ‘مسئولیت?’ به هیچ وجه نه در دفتر بیضی مخالف روز

“این بیماری همه گیر در حال رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای” Hovington گفت: امیدوارم انعکاس رئیس جمهور او abjures. “من انتظار می رود آن را به رفته تابستان و آنها را در دنباله.”

پس از آن البته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد ممکن است پیروزی بر “نامرئی دشمن” داو جونز ممکن است موشک به آسمان دوباره همه ممکن است بازگشت به کار و جو بایدن ممکن است به خاک سپرده شد و ربطی کمپین بدهی.

“من نمی بینم که چگونه ما دیوان عالی کشور این اجازه می دهد تا به انجام کارهایی که او می کند” Hovington آهی کشید.

“او منصوب برخی از قضات خود را,” او گفت:.

“آیا به من” دلاور حزب دموکرات grumped.

“شما ببینید این به جای اخیر به نوبه خود توسط رئیس جمهور از “این یک معامله بزرگ نیست’ به ‘این است که واقعا جدی’ ” ریچارد پان متخصص اطفال و عضو سنا ایالتی کالیفرنیا اشاره کرد از ساکرامنتو. “یکی از چیزهایی که من فکر می کنم در حال رفتن به اتفاق می افتد آن را به عنوان گسترش است که مردم شروع به درک که علم درست است آیا شما آن را باور یا نه.

“یکی از چیزهایی که این شیوع در حال انجام است و انجام خواهد شد و بیشتر و بیشتر است که حق در همه چهره” پان گفت. “اگر شما سعی می کنید به انکار این است که اتفاق می افتد مردم را مریض است. اگر شما سعی می کنید به انکار این است که اتفاق می افتد مردم خواهد مرد. این ویروس نمی مراقبت از آنچه خود ایدئولوژی است و یا نژاد خود را و یا خود را به وضعیت اجتماعی-اقتصادی. ما همه در آن با هم.

“این است که در مورد تقسیم و تسخیر کنه. مردم شروع به درک این واقعیت مهم است.”

“اتحاد سیاست آمریکا تغییر به طور دائم ؟” خبرنگار پرسید: پزشک-قانونگذار که شناخته شده است برای سال مداوم مخالفت با ضد واکسیناسیون شدند.

“به طور دائم یک زمان بسیار طولانی” او جواب داد: “اما ممکن است شیب آن را در حالی که برای. افرادی که ایستاده در صف های طولانی برای دریافت واکسن فلج اطفال 60 سال پیش ارزش آن را برای یک مدت زمان طولانی اما پس از واکسن حال خوبی کار کرده است و افراد حفاظت شده است برای بسیاری از نسل گذشت زمان و آنها را به یاد داشته باشید.”

آیا او فکر می کنم که مردم را به نوبه خود در همه سیاستمداران و آنها را سرزنش چه اتفاقی افتاده است ؟

“ما ممکن است یاد بگیرند که از ایتالیا گفت:” پان. “در حال حاضر آنها هنوز هم در شوک حمل اجساد دور. اما خواهد شد که تمرکز خشم خود را زمانی که شوک می پوشد؟”

از “غرور شخصی و یا جاه طلبی من اعتراف می کنم که من تمایل به انتخاب مجدد,” Lincoln نوشت: در آستانه سال 1864 انتخابات در چهارمین سال جنگ داخلی. “خدا می داند که من نمی خواهم به کار و مسئولیت برای چهار سال دیگر. اما من مشترک غرور و افتخار بشریت به آرزوی گذشته من چهار سال’ دولت تایید شده است.”

جزئیات: سبکی غیر قابل تحمل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک coronavirus بحران

در اوایل بهار سال 2020 آن را تنها طبیعی برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به همان آرزو. اما وجود دارد ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها که در نگاه 45 رئیس جمهور و دیدم “نادرست رئیس جمهور در حسرت یک شاهوار جانشینی” است که چه John Wilkes Booth گفت: لینکلن سه روز قبل از کشیدن ماشه.

بنابراین وجود آمد با یک مجموعه از این:

· “می تواند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو 2020 انتخابات ؟” مطرح Yahoo! پاسخ.

· “می تواند برگ برنده لغو 2020 انتخابات پرسید:” dailykos.com.

· “می تواند برگ برنده لغو یا به تعویق انداختن این انتخابات بیش از Coronavirus?” فکر BuzzFeed.

آرسنال از دموکراسی بوده است ، در سال 1944 وجود دارد زمزمه که فرانکلین D. روزولت استناد به نوعی از زمان جنگ exigency به لغو آن سال رای. “همه این افراد در اطراف شهر خوانده نشده قانون اساسی” روزولت موقع توجه کرد. “من.”

در سال 1970 مقالات شروع به نظر می رسد در جریان اصلی و جایگزین روزنامه ها در سراسر ایالات متحده اشاره به وجود یک سری طرح دولت نیکسون به سال 1972 انتخابات به دلیل “باغی جناح با استفاده از زور و یا تهدید به بمب گذاری” ممکن است آن را بیش از حد خطرناک برای رای دهندگان به تشکیل. آن همه ساختگی البته—اما اگر ’72 رای بود لغو شده و این واترگیت شکستن شده اند غیر ضروری و ریچارد نیکسون ممکن است به عنوان یکی از بزرگترین رئیس جمهور از همه زمان.

In early spring, multiple news outlets were asking, ‘Could Trump cancel the 2020 election?’ (Doug Mills/The New York Times)

در اوایل بهار چند رسانه های خبری درخواست شد ‘می تواند برگ برنده لغو 2020 انتخابات؟’ (داگ میلز/نیویورک تایمز)

دوازده چرخه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن-انتخابات احساس وحشت و نگرانی در ظاهر در اینجا آن را دوباره:

· “می تواند تهمت سعی کنید به لغو 2020 انتخابات؟” (Politico)

· “اگر تهمت تلاش برای لغو نوامبر انتخابات؟” (New York Magazine)

· “می تواند برگ برنده لغو نوامبر انتخابات؟” (Vox)

“می تواند برگ برنده لغو نوامبر انتخابات؟” Maclean’s خواسته امی Dacey سابق مدیر عامل کمیته ملی حزب دموکرات.

“هیچ” او پاسخ داد.

“ایالات متحده می تواند خود را حرکت مقدماتی اما واقعی انتخابات فدرال قانون” توضیح داد Dacey که مدیر اجرایی سینوسی موسسه سیاست و سیاست در دانشگاه آمریکایی در واشنگتن است. “ایالات متحده کد تحریم های که در این همه پرسی باید برگزار شود در روز سه شنبه بعد از اولین دوشنبه ماه نوامبر” چهار سال پس از انتخابات قبلی ریاست جمهوری.

“تحت قانون اساسی رئیس جمهور به پایان می رسد در ظهر در ژانویه 20th, 2021. او نمی باید توانایی برای تغییر قانون فدرال است. او می تواند اعلام اضطراری ملی او می تواند اعلام حکومت نظامی—اما حتی است که تغییر نمی کند قانون فدرال است. کنگره می تواند آن را انجام دهد اما دموکرات ها کنترل خانه و من آنها را نمی بینید که مایل به تغییر تاریخ انتخابات است.”

در گزارشی تحت عنوان “قوه مجریه قدرت به تعویق انداختن انتخابات” کنگره سرویس پژوهشی به این نتیجه رسیدند در سال 2004: “قوه مجریه نیست و به نظر می رسد در حال حاضر این سازمان برای ایجاد و یا به تعویق انداختن تاریخ انتخابات در هر دو سطح ایالتی یا فدرال در صورت وضعیت های اضطراری است.” به طوری که مردم می تواند درخواست متوقف اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن برای رسیدن به شاهوار جانشینی با لغو نوامبر رای دادن.

اما هنوز هم:

“نگرانی من این است که در سن تهمت که دیگر فرمانداران ممکن است فکر می کنم یا این که رئیس جمهور ممکن است بخواهید برای تاخیر در انتخابات ماه نوامبر بر اساس چیزی شاید این شاید چیز دیگری” گفت: سناتور. Sherrod قهوه ای, حزب دموکرات از اوهایو نگه داشتن توپ از ضربه زدن به شن و ماسه.

“ما نیاز به نشان می دهد که ما هنوز دموکراسی در این کشور حتی اگر مردم می ترسند که تهمت می توانید سعی کنید برای به دست گرفتن قدرت” شد واکنش ساموئل آبرامز استاد سیاست در Sarah Lawrence College در نیویورک و یک همکار مدعو در آمریکا سازمانی موسسه.

“این است که تنها دلیل به انتخابات—به مغلوب ساختن پیشی جستن در خارج وجود دارد?” او پرسید.

“این انتخابات است که در مورد بیش از گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن از وجود” آبرامز پاسخ داد. “این مهم است که برای ایالات متحده به ایجاد یک بیانیه به جهان است. ما نیاز به نشان دادن بقیه جهان است که این ارزش های ما این است که آنچه ما هستند.

“ما آموخت که در انتخابات ریاست جمهوری است که بزرگتر از هر فرد. آنچه جالب است این است چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد چقدر قدرتمند اجرایی می شود. او مانند رفتار معمولی New York توسعه دهنده—ساخت اولین و مبارزه در مورد آن بعد—و او نشان داد که چگونه ضعیف کنگره است تا او را متوقف کند.”

“می تواند جو بایدن برنده کاخ سفید از زندگی خود را-اتاق نیمکت؟” آبرامز خواسته شده بود.

“احتمالا نه” گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که ناراضی هستند و با وضعیت موجود اما جو بایدن نه متحد مردم است. زمانی که دموکرات ها همچنان به اختلافات آنها, آن است که رفتن به بسیار سخت به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بایدن در حال رفتن به مجبور به متقاعد کردن بسیاری از مردم در وسط است که او می تواند انجام دهد این است که او چالاک اما ما هنوز وجود ندارد.”

از طرف دیگر آمد این:

“بایدن ممکن است بهترین آنها رو به این دلیل که رهبران حزب می توانید به او بگویید چه کاری انجام دهید و آن را به نظر نمی آید مانند او تا به حال بسیاری از gaffes به تازگی” جو Gruters یک سناتور و رئیس حزب جمهوری خواه از فلوریدا jibed از ساراسوتا. “با این حال توانایی های خود را تا حدودی کاهش یافته است.”

“می توانید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی در انتخابات مجدد بدون تظاهرات بزرگ که در آن او در مورد ‘خواب آلود جو’ و شکارچی و Burisma و همه شعارهای ‘قفل آنها است ؟ “Gruters خواسته شده بود.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بزرگ تر از زندگی شخصیت” او پاسخ داد. “خود رهبری ثابت قدم است نشان دادن آنچه که او قادر است و او را از اثبات آن در یک زمان استرس است. فقط فکر می کنم اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نبود رئیس جمهور ما به ما را به نقطه که در آن ما با اقتصاد و بازار سهام است. ما خیلی خوش شانس است که او به ما داد که کوسن.”

نه هر سیاستمدار در اوایل بهار سال 2020 در حال اجرا برای رئيس جمهور. اعتیاد-پزشک طب به نام میترا Ahadpour تا به حال تصمیم به اعلام نامزدی او را برای یک صندلی در این شهرستان هیئت مدیره مدرسه در مریلند در حومه واشنگتن زمانی که دختر او در مدرسه Ahadpour تا به حال برپا موثر ضد سیگار کشیدن مبارزات انتخاباتی. در حال حاضر این دختر در دبیرستان و شکایت که “وجود ندارد یک حمام در کل کل مدرسه است که vape-رایگان—آن است که در تمام کلاس ها و راهروها و سالن ورزش است.” بنابراین مادر تصمیم به سعی کنید همه چیز بهتر است.

“من عاشق فیلم گریس, حتی اگر آن را به حال سیگار کشیدن” گفت: Ahadpour. “اما این دبیرستان نبود گریس.”

“پس از من قرار دادن نام من در کلاه آن شده است یک سفر شگفت انگیز را,” او گفت:. “من در رفت و با طرز فکر برنده—من می خواهم به پیروزی در این انتخابات چون من بسیاری از ایده های یک سابقه از ایده های نوآورانه.

“‘رای برای من بود ، تلاش برای جمع آوری پول سخت بود. زمانی که مردم پول های اهدایی من میخواستم بدونم که چرا آنها اهدا پول به من? من احساس گناه برای افراد دیگر به صرف پول برای مبارزات انتخاباتی است.”

سپس ناگهان رونق رفت و ویروس.

“در حال حاضر انجمن ها” Ahadpour آهی کشید. “من به عقب کشیده نه انجام هر گونه جمع آوری کمک های مالی. در سایت من قرار دادن یک صفحه درخواست برای مهربانی و کمک به جامعه. اولویت ها تغییر کرده اند—وجود دارد بسیاری از مشکلات در خانواده ها است.”

Ahadpour نگاه فراتر از مریلند به این کمپین ملی و آرزو داشت “کسی که چشم انداز واقعا کمک coronavirus. حقیقت این است که آسان است. با ادراک ما می توانیم همه پایین. از آن آسان است به می گویند ” چرا ما این کار را انجام?’

“می بایدن برنده از نیمکت ؟ من فکر می کنم بله. من تو را دیدم بایدن و سناتور برنی ساندرز در تلویزیون وجود نداشت مخاطبان و آنها را به حال خود بحث و من فکر می کنم که خوب است. من فکر می کنم جو بایدن و رئیس جمهور تهمت می تواند ایستادن شش فوت از هم جدا و مردم می توانند برای ارسال پرسش های خود را و آن را شدنی خواهد بود. ملی, سیاست, بحث اصلی این است که چگونه ما باید مدنیت و شفقت؟”

Sunil Dasgupta که می آموزد علوم سیاسی در یک ماهواره پردیس دانشگاه مریلند خواهد بود در انتخابات (همراه با نیم دوجین از دیگران) مخالف Ahadpour اگر دموکراسی باقی مانده تا روز انتخابات. نگرانی های خود را, او گفت: همان بود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن با آن مواجه شد در این هولناک سال: “چگونه باید اجرا مبارزات انتخاباتی در یک زمان ملی و بین المللی و بحران ؟ چگونه می توانم انجام این کار؟”

“این ویروس تا ما مجبور به تجدید نظر در آنچه که مبارزه را به دست” Dasgupta گفت. “ما همیشه برای رفتن به دیجیتالی متمرکز به دلیل دیجیتال, تراکم ارزان تر از بسیاری از مواد چاپی بنابراین ما تا حدودی آماده شده است. من اول من آنلاین ملاقات و خوش آمد می گوید و من پیدا کردم که من رو به نوسان از چیزهایی که من فکر کردم من می تواند انجام این کار است.’

“این می تواند به همان اندازه موثر در برنده شدن بیش از مردم است که چه انتخاباتی است که تصور می شود. اما سوال این است”—و این بود که درست از ریاست جمهوری به عنوان هیئت مدیره آموزش و پرورش—”ما می تواند به نوبه خود مردم را در آن اعداد ؟

“چگونه می تواند ما را به توسعه یک روش که در آن مردم احساس کنند که یک بخشی از این؟”

هر سال دیگر since قرن 18 از طریق جنگ و بیماری و رکود اقتصادی کوچک شهر جورج تاون دلم., میزبان یک مراسم مجلل که در آن خواستار بازگشت روز با راهپیمایی گروههای موسیقی و جشن و سخنرانی و جغ از سم و drays. این رویداد برگزار می شود دو روز پس از روز انتخابات با برنده شدن و از دست دادن نامزد, روش سوارکاری با هم در واگن و دفن تیز واقعی تبر در شن و ماسه.

جو بایدن به سفر به بازگشت بعد دلاور در 19 بار.

“مهم نیست که چه کار من نگه من هنوز دلاور!” او اعالن به جمعیت در سال 2008 به عنوان معاون رئیس جمهور انتخاب کنند.

در سال 2012 جین Hovington زد برای دلاور امور خارجه سنا در برابر یک جمهوریخواه به نام برایان Pettyjohn از دست داده و 20 درصد است. دو روز بعد آنها سوار یک اسب کشیده حمل در اطراف هسته جورج تاون.

“وجود دارد هیچ دشمنی بین ما” به یاد او در حال حاضر به عنوان یکی دیگر از انتخابات loomed در سراسر کشور می آیند جهنم یا تب بالا.

“شما دعوت جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشت به بعد در ماه نوامبر ؟” تماس گیرنده فکر. او گفت که او خواهد.

“آیا شما فکر می کنم مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد تا اگر او از دست می دهد ؟” دموکرات خواسته شده بود.

“من شک دارم که بسیار جدی” او پاسخ داد.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مه سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “مبارزه با ترس است.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im