می توانید نیروهای جهانی شدن همیشه امید به outlast coronavirus?

ناگهان در میان یک جهانی بحران همه را از برگشت به خاک. روز دیگر در Saint-Barthélemy-d’Anjou یک روستا در غرب فرانسه امانوئل پاکسازی بازدید از عرضه های پزشکی شرکت Kolmi-Hopen برای تشکر از آنها را برای تسریع در تولید علوم پزشکی با کیفیت ماسک صورت.

رئيس جمهور فرانسه گفت که او خوشحال بود برای دیدن و شرکت های مشغول به کار سخت برای واردات بیشتر ماسک. “اما ما همچنین—و در چشمان من بالاتر از همه چیز—باید تولید بیشتر در فرانسه. در خاک ما. ما باید تولید به دلیل این بحران به ما می آموزد که برای برخی کالاهای خاص و محصولات خاص مواد استراتژیک خود شخصیت خواسته های اروپایی و حاکمیت. ما باید تولید بیشتر در خاک اروپا برای کاهش وابستگی ما و آماده می شود برای مسافت های طولانی است.”

همان روز و اقیانوس دور در اتاوا کانادا وزیر صنایع Navdeep Bains خواند مشابه نوای آنچه که ساخته می شود در خانه. “من می گویند که علاوه بر فوری ماسک تهیه ما در مراحل پایانی توافق برای حمایت از توسعه ظرفیت تولید در کانادا” Bains گفت. “آن را تقویت کنیم و عرضه داخلی است. که باقی می ماند یک هسته هدف—به مطمئن شوید که ما توانایی ساخت این ماسک در کانادا است.”

آن را به سختی تعجب آور است که در میان یک زندگی یا مرگ جهانی اجرا بر روی تجهیزات پزشکی که بازمی گردد طولانی با همکاران و شرکای تجاری خود در برابر یک دیگر رهبران سیاسی به طور ناگهانی کمتر شیفته جهانی شبکه های تجاری است. “همه رهبران اقتصادی و سیاسی بدانم که آیا آنها رفت و بیش از حد در بهینه سازی زنجیره تامین” برنارد Gainnier رئیس جمهور PwC فرانسه و فرانسوی زبان آفریقا گفت: Le Monde.

ادامه مطلب: کروناویروس در کانادا: این نمودار نشان می دهد که چگونه مبارزه ما برای صاف منحنی’ در جریان است

در میان بدترین بحران بهداشتی در یک قرن رهبران سیاسی در کانادا و جاهای دیگر در حال ترک ترمز آنها به عنوان معکوس البته در دهه عقل متعارف. سفر جهانی شده است پایه های کانادا و امریکا مرز بسته است برای بسیاری از ما سفر حتی بین مناطق در کانادا به شدت دلسرد توسط مقامات استانی.

یک هفته پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح در سال 2017, جاستین ترودو توییتی آنچه که او به وضوح در نظر گرفته شده به عنوان کانادا تعریف نام تجاری تمایز است. “به کسانی که در حال فرار از آزار و اذیت و ترور و جنگ و کانادایی را به شما خوش آمد بدون در نظر گرفتن ایمان خود را. تنوع قدرت ما است.” سه سال بعد کانادا پیام قوی به سختی نسل جدیدتر از مهاجران است stark: به کسانی که در حال فرار سرایت حفظ کردن. تنوع یک متغیر ما نمی توانیم به ادغام فقط در حال حاضر.

اما فقط در حال حاضر درست است ؟ شدید بار اقدامات شدید. و چه اشتباه بود—جهنم, anti-کانادا—هنگامی که دیگران حمایت این است که دفاع در واقع لازم است که تیم قرمز داره ؟ ؟ فقط در حال حاضر ؟

شاید. اما شما لازم نیست که به فشار است که قلعه-ساختمان غریزه بسیار دور قبل از آن می شود دلسردکننده یا بدتر. و اگر یک چیز وجود دارد ما آموخته اند که باید در حال حاضر در طول یک جوان قرن 21 در حال حاضر پر از شوک این است که هر زمان که تغییرات جهان آن را به ندرت می رود به راه آن بود.

پاکسازی و Bains شد, بعد از همه, به سادگی امید برای کاهش چین در خارج از زنجیره تامین جهانی برای حیاتی و تجهیزات پزشکی. معلوم ما ساخته شده است ساخت شبکه های قرن 21 در عمیقا بی ثبات زمین و سکه به ازای هر واحد ذخیره بنابراین به طور ناگهانی به نظر می رسد کمتر از یک معامله است. مطمئن اواخر شکستن شیفتگی برای بیشتر یا کمتر حمایتی سیاست صنعتی شایان ذکر است, اما آن را سخت به اشتباه برای ریشه-و-شعبه رد از جهان خارج از مرزهای ملی.

یک یادداشت که در سراسر جهان افرادی که تمایل به اخراج رد یا ترس جهان خارج از مرزهای خود را مشاهده coronavirus بحران به عنوان یک فرصت.

“در کاپیتول هیل” متی Continetti نوشت: در شدت محافظه کار Washington Free Beacon “این ویروس به بالا سناتورها و کارکنان که صرف چند سال گذشته فراخوانی برای ‘واقعیت’ از حزب جمهوری خواه سیاست به دور از امتیازات و اولویت های شرکت های بزرگ امریکا و نسبت به کسانی که از میانه و خانواده های طبقه کارگر بدون مدرک دانشگاهی.”

Continetti پیش بینی پس از بحران نسل جدید جمهوری خواهان خواهد بود که حتی “بیشتر مشکوک کنترل جریان کار ، سرمایه و کالا در سراسر مرز.” و “آنها ممکن است پیدا کردن که آنها را به شرکت” او می افزاید: “از آنجا که تعداد بیکار و nonparticipants در نیروی کار است که در مورد تورم.”

مرتبط با: اوه عاقلانه و فوق العاده مغلوب ساختن پیشی جستن به ما کمک کنید جلوگیری از coronavirus

چه اتفاقی می افتد زمانی که ما این فشار تمایل کمی بیشتر در مکان های که در آن مقامات در حال حاضر عمیقا مشکوک از هر outsider? مجارستان مرزهای خود را بسته در مارس 1, قبل از اینکه یک COVID-19 مورد تشخیص داده شد در داخل کشور ادعا بی اساس خطرات. “ما در رعایت پیوند خاصی بین coronavirus و مهاجران غیر قانونی گفت:” گیورگی Bakondi یک مشاور امنیت ملی به مجارستان نخست وزیر ویکتور وزیر. این بود که یک تخت دروغ از دولت بود که به سختی شروع به کار: کمتر از یک ماه بعد وزیر کردم مجارستان مجلس به تصویب یک لایحه به او حق حکومت توسط فرمان به طور نامحدود و بدون نظارت پارلمانی و نه انتخابات.

این دیکتاتوری از بیگانه ستیزی و میزان آن به خرس وهم آور شباهت به اقدامات دولت که سوگند یاد کرده اند که می تواند آنها هیچ ربطی به وزیر, خوب, که این بار, آن نمی باشد. و مطمئنا ما در حال حاضر متوجه شدند که این نوع از بحران-محور تغییر تقریبا هرگز نورد. که زمانی که جهان تغییر برای بدتر از آن باقی می ماند بدتر است.

همسر خوانندگان قادر خواهد بود به یاد داشته باشید بیشتر خوش بینانه زمان که چندی پیش در طول سال بین پایان جنگ سرد و 9/11 حملات به مرکز تجارت جهانی و سایر اهداف آمریکا. در پایان که مبارک دهه نفتا قاره ایران در جای خود بود. رهبران کانادا و ایالات متحده و مکزیک شد صحبت کردن در مورد قریشی تجارت آزاد “از قطب شمال به Tierra del Fuego.” اتحادیه اروپا بود رها مرز چک و پول ملی است. نظامی ایالات متحده صرف شد flatlined در پایین ترین سطح آن در نسل.

بین المللی نخبگان اجماع در حمایت از تجارت آزاد باز کردن مرزهای ادغام اقتصادی جهانی بازار کار تقریبا کامل شد. آن را سخت به تصور کنید که این اتفاق تا کنون چیز ساییده شده. در آدرس خداحافظی از دفتر بیضی در Jan. 18 سال 2001 رئیس جمهور آمریکا بیل کلینتون شگفت زده در کشور نقش رهبری در جهان به هم پیوسته از فرصت. “از آنجا که جهان بیشتر است متصل هر روز در هر راه, امریکا, امنیت و رفاه ما نیاز به ادامه به سرب در جهان” کلینتون گفت.

“در این لحظه قابل توجه در تاریخ بیشتر مردم در آزادی زندگی می کنند از همیشه قبل از. ما اتحاد قوی تر از همیشه است. مردم در سراسر جهان به آمریکا به عنوان یک نیروی صلح و رفاه و آزادی و امنیت است. اقتصاد جهانی بیشتر از خود ما مردم و میلیاردها دلار در سراسر جهان فرصتی برای کار و زندگی و بالا بردن خانواده خود را با عزت.”

کلینتون در سخنرانی نبود همه پیروزی. او همچنین ارائه هشدارهای که در حقیقت به نظر می رسد به طرز مرموزی prescient. “نیروهای ادغام که با ایجاد این فرصت های خوبی نیز ما را بیشتر به موضوع جهانی نیروهای تخریب به تروریسم است . . . گسترش سلاح های مرگبار و بیماری تخریب محیط زیست جهانی” او گفت:.

بیشتر بخوانید: داعش در حال پیروزی در جنگ با ترور’

در دهه های پس از این تهدید باید به حال بهتر است بعد از آن از این فرصت است. 9/11 بود حمله اقتصادی ایالات متحده و برتری نظامی که ابزار اساسی جهان مدرن—هواپیما و اعتماد در برابر آن اهداف است. زمانی که حملات به پایان رسید که وحشتناک شنبه وجود دارد هیچ راهی برای مطمئن شوید که هر چیزی بود واقعا و اثر ماندگار بود و افزایش بدگمانی و سوء ظن در آمریکای شمالی جامعه است.

بحران بانکی سال 2008 خرد معیشت میلیون ها نفر که معتقد بودند در این جهان به هم پیوسته بود و آنها را مجاز به کار و زندگی و بالا بردن خانواده خود را با عزت. مالکیت خانه سنگ بنای جامعه آمریکا زندگی تبدیل به یک وسیله نقلیه برای جامعه خراب کردن. و هنگامی که آن را بیش از, بانک ها محافظت می شدند و خانواده ها نیست. این سوخت ماندگار خشم است که هنوز احساس می شود امروز.

آن را فقط می رود و در. مهاجر بحران 2015 دیدم که میلیون ها نفر از پناهجویان در سراسر اروپا است. روسیه حملات در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده از سال 2016 با استفاده از همه جا و پیش پا افتاده سلاح قابل تصور است: Facebook. متصل شیوع مرگبار مواد مخدر خودکشی و اعتیاد به الکل که پرینستون اقتصاددانان آن مورد و آنگوس Deaton تماس “بیماری ناامیدی.” آن را واقعا سخت به نقطه رفاه و آزادی و عزت در همه است.

این ثابت حمله در برابر فرضیات از کثرت گرایی و باز بودن به سختی می تواند موفق به یک اثر. این اثر شده است جهانی و عمیق.

در 4 مارس همان روز جاستین ترودو اعلام کرد که ایجاد یک سطح بالا کابینه کمیته به راهنمای کانادا در پاسخ به کروناویروس همه گیر واشنگتن-بر اساس NGO خانه آزادی منتشر شده سالانه آن “آزادی در جهان” گزارش. و برای 14 سال متوالی این گزارش نشان داد یک شبکه در سراسر جهان کاهش در حقوق سیاسی و آزادی های مدنی. که کاهش قابل اندازه گیری نیست و تنها در رژیم های اقتدارگرا مانند چین و روسیه و ایران بلکه در طولانی دموکراسی. از 41 کشور جهان است که خانه آزادی بود تاریخ “رایگان” برای 20 سال متوالی قبل از سال 2005 به 25 دیده می شود پس از نمرات خود را کاهش است.

Airport receptionist wearing a face mask as a protective measure against the corona virus checks the body temperature a tourist at Suvarnabhumi airport.

در زمان اضطراب است که لینک شیوع بیماری و مسافرت های بین المللی نیست رفتن به دور (Adisorn Chabsungnoen/SOPA تصاویر/LightRocket/گتی ایماژ)

تمام این نشان می دهد که جهان غرب وارد coronavirus بحران با بیماریهای همراه. ما صبر و شکیبایی برای مدرن جهان متصل ما تمایل به راه ما در آن با وجود آشکار خطر قابل توجهی بود که در حال حاضر فرسوده قبل از اولین COVID-19 مورد تشخیص داده شد در کانادا. آسیب این بحران می کند, درس ما هنوز نقشه کشی و استفاده طولانی پس از آن به پایان می رسد خواهد بود پیچیده قبل از شرایط موجود خسته و ترسان جهان است.

با چه اثر ؟ یکی به سختی می داند که در آن برای شروع است. شاید در اینجا: شما بوده ام در نظر گرفتن کفش خود را خاموش و ارائه موهای خود ژل برای بازرسی در فرودگاه ها برای 20 سال است. آیا شما واقعا فکر می کنم شما تا کنون اجازه داده می شود در یک پرواز دوباره اگر شما یک تب ؟ برای چند دهه خواهد منتقدان از مهاجرت با استفاده از بیماری های عفونی به عنوان بخشی از استدلال خود را?

چین سنگ بنای مهمی در جهانی زنجیره تامین ممکن است شکسته شود ، اما آن را کمی زود به جشن می گیرند به دو دلیل. برای اولین بار رژیم در چین احتمالا وحی عمل مانند آن نفوذ روز پشت آن است. دوم رژیم مشتریان در غرب به هیچ چیز آماده برای جایگزینی آن است.

بخشی از گریم لذت به حال از تماشای Navdeep Bains که در کنفرانس خبری در بیمارستان ماسک بود سپیده تحقق است که کانادا وزیر صنعت هیچ واقعی واژگان برای توصیف تولید صنعتی و هیچ حس واقعی از چگونه آن را می تواند تشویق در کشور است که از طریق هیچ تقصیر و برای چند سال آینده حداقل نمی خواهد که خیلی از عملکرد اقتصاد به صحبت می کنند. برای اولین بار چهار سال به عنوان وزیر صنایع Bains حتی عجیب و جالب و قدیمی از مد افتاده کلمه “صنعت” در عنوان شغلی به این دلیل که مشاوران و بنف انجمن فارغ التحصیلان که طراحی شده کار خود را هرگز متوقف به در نظر بگیرید که یک کشور ممکن است روزی نیاز به همه چیز را در درون مرزهای آن. اما معلوم است که همه چیز در آزمون این که آیا شما مطالعه برای آن است یا نه.

مرتبط با: Trudeau: ‘کانادا دیده نشده و این نوع مدنی بسیج پس از جنگ جهانی دوم’

من نمی خواهم به ترک این تصور که من ادعا جهانی شدن است که مهم ترین تلفات از سال 2020 بیماری همه گیر. اگر تنها ما خیلی خوش شانس. هیچ ترین تلفات قابل توجهی خواهد بود که مرده و خود را بیبهره عزیزان جوامع که قلب و ریه ها—هنر سازمان ها و رستوران ها و مکان های تجمع—حمل زخم برای سال آمده است. اما آسیب به اعتماد بودن و چشم انداز جهانی, هر چند کمتر مهم به نظر می رسد برخی به گذشته است.

وجود دارد یک سخنرانی جاستین ترودو به حزب لیبرال کنوانسیون در مونترال در سال 2014 یک سال و نیم قبل از او نخست وزیر شد که من در حفظ و نقل به دلیل من فکر می کنم او را دیدم یک حقیقت در آن است. این نوع از بلند پروازانه استدلال شما تقریبا هرگز شنیدن دیگر از نخست وزیر و وزرای خود را یا در واقع خود را از مخالفان سیاسی. برای سخنرانی در یک تجمع حزبی آن را شگفت آور شوم.

ترودو ادعا می کنند که بیان شد اصل این اجماع بیل کلینتون جشن بود در سخنرانی خداحافظی خود را در حال حاضر پشت هشت توپ. بود که اقتصاد جهانی با دادن میلیاردها فرصتی برای کار و زندگی و بالا بردن خانواده خود را با عزت? نه راه بیش از حد بسیاری از آنها آن را دیدم. و بسیار به زودی ترودو هشدار داده که می تواند تبدیل به یک مشکل بزرگ است.

“رشد ما را دیده اند بیش از سه دهه گذشته شده است این محصول به طور گسترده پشتیبانی از دستور کار” ترودو گفت. “سرمایه گذاری در آموزش انضباط مالی و باز بودن به تجارت. همه از آن طبقه متوسط رای دادند بارها و بارها.”

اما “وعده اصلی است که در دستور کار بود که هر کس خواهد به اشتراک گذاری در رفاه است که آن را ایجاد می کند. که اتفاق افتاده است.” و “اگر ما رفع آن را طبقه متوسط متوقف خواهد شد حمایت از رشد برسیم. که ما را همه فقیر.”

به فرض که یک بار به نظر می رسید آماده به سوخت قرن 21 رشد و فرصت شده است ضرب و شتم دوباره و دوباره با افزایش شدت توسط نیروهای رگرسيون و کمی کثیف ، است که دست سرنوشت است برخورد ما. چگونه ما آن بازی را یک بار ما می توانیم حتی بازگشت به بازی را تعریف بقیه از زندگی ما است.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مه سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “هیچ برگشتی وجود ندارد.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im