به واشنگتن پست گزارش داده است که رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرکت شده است شارژ و سرویس نرخ به عنوان بالا به عنوان USD$650 در هر شب هنگامی که عوامل اقامت در یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن خواص در حالی که حفاظت از رئیس جمهور است.

اسناد را به راحتی به دست آمده توسط پست نشان می دهد که در سال 2017, the Secret Service متهم شد که رای ده ها بار و در سال 2018 خدمات صورتحساب USD$396.15 هر شب ده ها بار بیشتر برای آن باقی می ماند در مغلوب ساختن پیشی جستن متعلق به امکانات رفاهی.

در اخبار یاهو مصاحبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پسر اریک مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که “دولت در واقع … موجب صرفه جویی در ثروت” هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن تختخواب خود کفل در یک تهمت نیست-یک-کمپرسی (شما می توانید بگویید با تمام سنگ مرمر) زیرا “اگر پدر من سفر آنها [the Secret Service] اقامت در خواص ما به صورت رایگان به معنی مانند هزینه برای خانه داری موثر است.” این سنگین صورتحساب خواهد بود در این صورت از آن به نظر می رسد در تناقض با این ادعاو یا آنها ؟

در واقع همانطور که من آن را ببینید, ما با چپ دو گزینه ممکن است در اینجا: یا تهمت و خانواده است که یک دسته از خودت grifters منحرف و ده ها هزار نفر از آمریکایی مالیات دهندگان دلار به شرکت های خصوصی و یا عوامل سرویس مخفی هستند و فقط ناخالص.

خوشبختانه جزئی و کمی مرطوب کپی از “خاطرات” نوشته شده در استاپلر-با هم مغلوب ساختن پیشی جستن-ملک لوازم التحریر به تازگی به اختیار من است. من اعتقاد دارم که آن میریزد نور بر روی این موضوع است. این اطلاعات جدید نشان می دهد که 650 دلار آمریکا و برای هر شب است کاملا معقول و منطقی شکل برای این سرویس ارائه شده است. در واقع منبع من نشان می دهد که آن را نمی ممکن است حتی رویکرد هزینه تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر ساخته شده توسط آمریکا و سرویس های نمایندگی که من شک دارم به احتمال زیاد تعداد زیادی از کلبه دعوت این تابستان.

در زیر مطالب از یک عضو Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر کارکنان تمیز کردن آنها من تماس بگیرید “خانم م” برای حفاظت از هویت خود را:

خاطرات خانم M. روز 1

Whoooo! من شده است با اختصاص یک اتاق در حال استفاده توسط سرویس مخفی! این هیجان انگیز است برای راه بیش از حد بسیاری از دلایل به لیست اما بیایید شروع با: یک) این راز و سرویس کامل با عینک آفتابی تیره, چگونه سرد است؟! و ب) این بچه ها 100 درصد برای رفتن به آسان برای تمیز کردن اتاق—این لباس از درهم و برهم مردم است.

خاطرات خانم M. 3 روز

Ughhh. آنها دستور داد و من فقط دو کلمه است. 1. خردل. 2. در همه جا. من نمی دانستم آنها در واقع به نام مردان در سیاه و سفید به دلیل سیاه و سفید را نشان نمی دهد لکه ها.

خاطرات خانم M. 4 روز

بود مامانی, پاک کردن seatie. و اگر نیاز بود کف.

خاطرات خانم M. 5 روز

من حتی نمی خواهم به می دانم که چرا تمام ورق بوی کمرنگ مانند گشنیز.

خاطرات خانم M. روز 6

ترشح عوامل ،

خاطرات خانم M. 16 روز

من بدبختانه تشک, عامل, خوک قلم.

خاطرات خانم M., بعد 32

مشکل آغاز شده و قبل از اینکه من حتی رسیده ملعون ، لحظه ای که من تحت فشار قرار دادند من برانکارد به بیرون از آسانسور و بر روی کف من می دانستم که چیزی درست نیست.

من شنیده ام صدای آب در حال اجرا به شکوه و شکایت کردن از آزار کفپوش; فریادهای “چه جهنم ؟ آب وجود دارد که از طریق سقف!” آمد از طبقه پایین. من پولادین اعصاب من و با نزدیک شدن به درب زدم و به نام “خانه داری!” تلاش برای نگه داشتن من وحشت از صدای من. اگر شما یاد بگیرند که تنها یک چیز از داستان من اجازه دهید آن این بود: هرگز نشان می دهد که سرویس مخفی ترس است.

“در آمده است!” به نام صدای از درون. چرخش درب باز شد و من به سرعت طلیعه به اتاق. فورا آب خیس من از طریق کفش و جوراب, پوشش مچ پا من. من با عجله به حمام, به دنبال یک لوله پشت سر هم اما بدون این هیچ حادثه بود.

آنها مسدود شده بود تخلیه در حمام و سینک و آب در حال اجرا انفجار کامل. من خاموش شیپور خاموشی و پشت به اتاق خواب. وجود دارد آن را به یک پرده حمام بود که پر شده را به شکاف در پایین درب همه بهتر به سیل ،

“چرا, چرا شما انجام این کار؟” من از آنها پرسیدم. “نگران نباشید خانم” آنها پاسخ داد. “همه چیز تحت کنترل است. ما فقط می خواهم به آب بوفالو در خانه احساس راحتی کنید. پس شما را از تخت می تواند ما شما را چند حوله و شاید یک سینی آب سنبل?”

آنها در حال مسخره کردن من.

خاطرات خانم M. روز 33

خدا رحمت. آنها نه مسخره من. چگونه شما را مناسب 27 آب بوفالو در یک اتاق هتل ؟ چگونه می توانم شما حتی مناسب یکی در آسانسور ؟

خاطرات خانم M. روز 37

امروز من زدم بدون پاسخ. فقط صدای stomping, grunting از درون و چه من از ترس بود و شاخ و خراش دادن در برابر 50 دلار در لایحه و مغلوب ساختن پیشی جستن زمان جلد مجله تصویر زمینه. من تحت فشار قرار دادند یک کارت گفتن آنها را به حلقه خانه داری اگر آنها می خواستند به نوبه خود به پایین خدمات. آنها تحت فشار قرار دادند یک توجه داشته باشید در من. آن گفت:”ما گله شما.”

من تا به حال نشان داده شده است ترس و به ناچار پدر جوک دنبال کرد.

***

و توجه داشته باشید که در این خاطرات به پایان می رسد.

اریک تهمت شکایت به یاهو است که پدر خود را نمی کند “دریافت اعتبار” برای اجازه دادن به سرویس مخفی تصادف در محل خود به صورت عملا هیچ چیز و من حدس می زنم شک مثل من مدیون است که گناه 36 سال یک عذرخواهی. مگر کسی که در سرویس مخفی می خواهم به ارائه یک دیدگاه متفاوت است.

بیشتر TABATHA SOUTHEY:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im