کانادا fends off یک پیشنهاد آمریکا برای ارسال نیروهای نظامی در نزدیکی مرز

سیاست خودی برای آوریل 27: Chrystia Freeland گفت: کانادا شد ‘به شدت مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد به militarize مرز. چه روز اول برای کانادا بالا جدید ایران در واشنگتن است.

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

“طولانی ترین undefended مرز در جهان” بود که همیشه یک بیت از یک اسم بی مسمی است. نگهبانان مرزی در کانادا و آمریکا طرف ایستاده و در این راه از بسیاری از بازدید کنندگان (اتحادیه به نمایندگی از کانادایی ها تماس های اعضای آن “خط اول دفاع”). آمریکایی ها پرواز یک ناوگان از هواپیماهای بدون سرنشین بالا و پایین وسیع مرز غیر قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح در سطح زمین. اما وجود دارد گسترده تر نقطه: ارتش نیست خیره یکدیگر را. اکثر مردم عبور بدون تاخیر.

همیشه به عنوان برگ برنده دولت که یک بار اعلام کرد کانادا تهدیدی برای امنیت ملی چالش های وضع موجود. ملت پست شده به بیرون درز اسناد و مدارک نشان می دهد که وزارت امنیت داخلی خواست برای نظامی پشتیبان در کانادا مرزی. اخبار جهانی گزارش داد که مقامات “در داخل کاخ سفید” مورد علاقه حرکت می کند. آشکار تهدید نامنظم مرز crossers (که صلیب به ایالات متحده در نرخ بسیار پایین تر از در عقب).

نخست وزیر جاستین ترودو تایید داستان در کلمات بسیار کمی—و بعد از آن معاون نخست Chrystia Freeland استفاده می شود قوی تر از نظر گفتن خبرنگاران فدرال هستند “به شدت مخالف” به مفهوم و ساخته شده اند که “بسیار روشن” به آمریکایی ها. توسط nightfall, the Wall Street Journal گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش یافته پیشنهاد.

این بود تمام گفته heck از روز اول در این کار برای کیرستن هیلمنموقت سفیر آمریکا که رسما دائمی فرستاده. هیلمن دارای یک طیف گسترده ای از طرفداران از جمله نخست وزیر استفن هارپر.

یک نظرسنجی جدید منتشر شده توسط مربع های عمومی تحقیقات می گوید کانادایی با اعتماد به نفس بیشتری نسبت به آمریکایی یا استرالیایی ها در دولت فدرال توانایی برای هدایت ملت از طریق coronavirus بحران است. اما حفاری کمی عمیق تر و کانادا نگرش مخالف کلیشه.

در حالی که به نظر می رسد کانادایی ها کمتر نگران اعتماد به نفس خود را در دولت ممکن است منجر به عدم علاقه به کمک به دیگران از طریق شیوع. کانادایی ها بستری بودن کمتر به احتمال زیاد برای به اشتراک گذاشتن منابع و یا کمک به دوستان و همسایگان نسبت به آمریکایی یا استرالیایی. آن است که پیدا کردن شگفت زده هدر Bastedo این نظرسنجی اصلی محقق به عنوان کانادایی ها کلیشه ای شناخته شده به عنوان مودب و مایل به قرض دادن یک دست کمک می کند.

پیتر مککی تعقیب وابسته به ‘پیروس’ پیروزی: اکثر رهبری حزب محافظه نامزدها قرار دادن ترمز در مبارزات انتخاباتی خود اصرار حزب برای به تاخیر انداختن رای به تاج یک رهبر جدید است. مککی است دو برابر را—با صدای بلند در رسانه های اجتماعی دیروز در نمایش جایگزین که حزب او باید انتخاب رئیس جدید asap. او یک قهرمان در این کشور op-ed صفحات. اندرو MacDougall نوشتن در maclean’s, عجایب اگر مککی است “از دست رفته خود را از ذهن است.” او یک نظریه در مککی انگیزه:

من روی چیزی حساب کردن مککی در حال حاضر انجام و گفت: آنچه که او فکر می کند که عضویت در حزب می خواهد به شنیدن آنچه که او فکر می کند در واقع باید انجام شود. او یا مشاوران او بوده است spooked به این دوره جدید پس از گذراندن نیمی از رهبری مبارزات جذاب به گسترده تر جمعیت کانادا و تماشای اوتول دست آوردن شتاب با رای گیری عضویت.

در CBC در قدرت و سیاست دیروز مک کی جواب داد با این: “این بیانیه مضحک از یک مرد که حتی در کانادا زندگی می کنند.” درک frontrunner گفت: هزاران نفر از مردم به او گفته اند در این مسابقه باید ادامه دهید. اواخر شب گذشته حزب محافظه کار اعلام کرد تمام آینده بحث و رای خود به خود لغو شد. تاریخ جدید تعیین خواهد شد.

بهداشت عمومی دیپلماسی: اصولگرایان در حال حاضر حمله به ترودو دولت برای حمل و نقل 16 تن از تجهیزات پزشکی به چین در ماه فوریه به عنوان coronavirus اپیدمی منفجر شد و در آن کشور است. The Globe and Mail زیاده روی منتقدان که باعث شد حزب محافظه رهبر اندرو Scheer به آتش خاموش بیانیه ای خواستار خبری از کمک های مالی “ظالمانه است.” (کمک های مالی بودند هیچ راز در آن زمان است.) ارین اوتول ناودان کمک به لیبرال “سهل انگاری” است که “به خطر انداختن” زندگی می کند. کمتر از دو ساعت پس از o’toole, را, صدای جیر جیر, CTV را اوان جزایر گزارش داد که چین می خواهد در واقع می شود “ارسال به عقب بیشتر تجهیزات پزشکی به کانادا” از کشور دریافت شده در ماه گذشته.

ایران در آخرین وعده به ارسال جعبه سیاه پرواز 752ساخته شده دو هفته پیش هنوز رفته نشده. وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاینکه گفت: شیوع کروناویروس نباید در راه عدالت برای خانواده های قربانیان نیست فراموش کردن در مورد ایران اطمینان داد—هر چند معلوم نیست چه کسی را به زور رژیم به عمل است.

صبح امروز مجلس بودجه افسر را انتشار یک گزارش در “بالقوه اقتصادی و مالی مفاهیم COVID-19 همه گیر و اخیر بازار نفت تحولات است.” آماده کردن خودتان برای ترسناک تجزیه و تحلیل.

انفجار از گذشته: به عنوان سیاستمداران در تمام سطوح قفسه شخصی خود spats برای یک روز دیگر دادگاه عالی کانادا به یاد همه ما از روز هنگامی که انتاریو برتر و تورنتو شهردار duked آن را بیش از اندازه از شورای شهر. شهر شکایت استان حق ندارد به منظور کاهش حجم از تورنتو شورای. استان کشت و زرع پیش رو است. در 9:45 صبح دیروز دادگاه بالا دامن زده اون سوی خاکستر سوخته که مبارزه: قضات به زودی شنیدن استدلال از هر دو طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de