کانادا رفتن به منبع horsemeat. این فعالان در حال تلاش برای تغییر آن است.

شانون مان نشسته در جنگل به خوبی با مواد غذایی عرضه دستمال توالت و دوربین در انتظار کامیون ها را انتخاب کنید تا اسب محدود برای کشتارگاه در آسیا که در آن گوشت آنها در نظر گرفته شده است ظرافت. او تابیده آلبرتا حومه با استفاده از Google Earth برای قرار دادن اسب feedlot دو ساعت در جنوب کلگری. از او پنهان,, نقطه, مان, یک, سوارکاری تبدیل به فعال حقوق حیوانات, تماشا گیتس برای هشت ساعت تا کامیون ها وارد شده است. سپس او عادت به بلند stakeouts. او می خواهم صرف صدها ساعت در یک پارکینگ در مجاورت فرودگاه کلگری فیلمبرداری جعبهها از بلژیک-صلیب اسب پیش نویس در حال بارگیری به شکم هواپیما رهبری برای کشتار بیشتر در ژاپن است. “در آن زمان در زندگی من بسیار مصمم” مان را به یاد می آورد که بعد داوطلب برای چوپان دریا, اقیانوس, حفاظت از گروه های شناخته شده برای دریاهای آزاد درگیری با کشتی های صید نهنگ.

مان خوانده بود کانادا حیوانات-بهداشت مقررات که نیاز به اسب بیش از 14 دست بالا به حمل انفرادی در ظروف بزرگ به اندازه کافی به آنها اجازه می دهد به ایستادن در یک وضعیت طبیعی. اما او تا به حال به طور معمول مشاهده شده در گروه از سه یا چهار اسب ها در حال لود به یک جعبه با سقف بسیار پایین گوش خود برخوردی خشن روبرو از طریق بالا. “هیچ راهی وجود دارد که آنها تا به حال به اندازه کافی اتاق,” او می گوید. او چگال او فیلم به سه دقیقه ویدیو یوتیوب و در سال 2012 آن را به Sinikka Crosland در کانادا اسب دفاع ائتلاف یک حقوق حیوانات, گروه لابی برای توقف کشتار اسب. اینجا فکر Crosland شد و فرصت مناسبی برای بالا بردن آگاهی برای خود ایجاد کند.

فیلم گردش در میان فعالان برای سال, ساختمان, پشتیبانی از یک دادگاه است که در حال حاضر نقشه کشی ناخواسته توجه به کانادا نقش در horsemeat بازار—تجارت فعالان در ایالات متحده موفق به خاموش کردن بیش از یک دهه پیش. در سال 2018 حدود 3,400 اسب زنده شد و پرواز در خارج از کانادا برای تبدیل شدن به مواد غذایی برای انسان است. تقریبا همه به ژاپن رفت که در آن گوشت آنها را قطعه قطعه نازک و خام خورده مانند sashimi لایه لایه با برنج و یا پخته شده در گلدان. این یک بازار است که برای دهه ها اداره می شود از چشم های عمومی—شاید به این دلیل که شرکت کنندگان آن می ترسید که چگونه آن را می توان مشاهده کرد. یکی از کانادا horsemeat تولید سریع به دفاع از تجارت به maclean’s اما تا ترس از تبدیل شدن به یک هدف از فعالان و او را تنها صحبت خواست نامش فاش نشود. “اسب دام در کانادا و باید در نظر گرفته شود همان, دیگر, دام,” او می گوید. کسب و کار خود را فراهم می کند “انسانی خدمات مالی و به دست آوردن” به صاحبان اسب که نیاز به خلاص شدن از شر حیوانات خود او می افزاید: “Euthanizing آنها ممکن است هزینه هزاران دلار برای دامپزشک هزینه های دارو و دفع هزینه.”

بسیاری از کانادایی ها آن را نمی بینند که راه آنها در مورد اسب به همراه حیوانات بیشتر شبیه به سگ از دام است. آنها برای پیدا کردن ایده از خوردن آنها دافع. از ساحل به ساحل, اسب, گروه نجات در محل کار هستند و برای نجات به عنوان بسیاری که ممکن است از خانه حراج جایی که آنها به فروش می رسد برای کشتار.

اما پیدا کردن یک راه برای پایان دادن به تجارت ثابت کرده است که به چالش کشیدن به طوری Crosland این سازمان به جای هدف گرفته در چگونه حیوانات منتقل می شود—عکس از مان و دیگر فعالان به عنوان شواهد. دادگاه فدرال چالش ادعای دولت کانادا به نقض خود را رفاه حیوانات و مقررات اجازه می دهد حمل و نقل بزرگ اسب در ظروف هستند که بیش از حد کوچک و شلوغ.

آن را به دور از یک اسلم غوطه دادن. این ائتلاف از دست یک دور; در ماه ژانویه این زمینه تجدید نظر شود. اما فعالان می خواهم برای رفتن بیشتر از دادگاه هیچ راز تمایل خود را برای پایان دادن به کشتار حیوانات برای گوشت در دسترس نباشد. “اگر شما به دنیا آمد به این و ذبح چه نوع زندگی است ؟” می گوید: Crosland. “من سعی می کنم به خودم را در کفش خود را.”

مورد در حال حاضر سطح کشیده از توجه و خشم که سال معمولی آگاهی عمومی مبارزه هرگز. Crosland می گوید این ائتلاف اضافه شده است حدود 300 حامیان و raked در 45.000 دلار در کمک های مالی از آنجا که این مورد آغاز شد و در تابستان سال 2018 است. در میان کسانی که به گسترش این کلمه در رسانه های اجتماعی هستند که در خانه رشد و ستاره مانند کیت دروموند و جن Arden که مشترک ائتلاف پیام با 320,000 پیروان توییتر. پوشش خبری را برانگیخته بحث بر سر اینکه آیا اسب باید خورده با تعدادی از نظر ابراز تعجب است که کانادا درگیر در این تجارت است. “من پیدا کردن تمام عمل می شود تکان دهنده و نفرت انگیز” یک دیدگاه ارسال شده در زیر یک CBC داستان. گفت: یکی دیگر: “این بسیار نگران کننده است. آنچه که اتفاق می افتد به کانادا؟”

Horses travel through Calgary International Airport and are sent abroad for consumption (Courtesy of Defend Horses Canada)

اسب سفر را از طریق کلگری فرودگاه بین المللی و خارج از کشور فرستاده شده برای مصرف (حسن نیت ارائه میدهد از دفاع از اسب کانادا)

تا مطمئن شوید که هر کس سهام نفرت. Horsemeat یا chevaline آن را به عنوان نامیده می شود در فرانسه هنوز هم می تواند یافت می شود در تخصص قصاب مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی در کبک و در منوها از چند high-end مونترال رستوران. پول واقعی است و در بازار خارج از کشور; زنده اسب تجارت نشان دهنده 20 میلیون دلار فروش در کانادا شرکت های باربری. منجمد horsemeat صادرات از این کشور شدند و به ارزش 49 میلیون دلار در سال 2018 از جمله horsemeat, کون, قاطر و لباس زیر زنانه, جوراب (اسب های نر-نر خر صلیب). بالا واردکنندگان: ژاپن, آمریکا و فرانسه است.

ادامه تقاضا در ایالات متحده قابل توجه است با توجه به اسب دیگر حمل آن کشور برای کشتار. فعالان حقوق حیوانات در جنوب مرز اعمال می شود تا فشار زیادی به کشتارگاه اسب—برخی به زمین سوخته تحت شرایط مرموز—که بسیاری بسته است. اما این لابی کمپین با هدف قرار دادن فدرال سیاستمداران که به کشته شدن این صنعت است. “وجود دارد ستاره فیلم صحبت کردن ویلی نلسون و Bo Derek, بسیاری از مردم پله به جلو و گفت: ما نمی توانیم موافق با این” Crosland می گوید. به جای outlawing فروش horsemeat برای مواد غذایی کنگره به سادگی متوقف بودجه بازرسان برای گوشت به طور موثر توقف فروش داخلی در سال 2007.

در کانادا این ائتلاف تلاش نمی کند با همان موفقیت است. تا زمانی که تصاویر ظاهر این گروه تا به حال با تمرکز تلاش خود را بر توقف کشتار اسب ها در کانادا به این دلیل که تعداد آنها بسیار بیشتر از زنده اسب محموله. همه چیز را تغییر زمانی که فرودگاه عکس ظاهر. “ما در آن نگاه کرد و گفت که در برابر قانون چگونه می تواند آنها را انجام خواهد داد؟” Crosland می گوید.

Rebeka Breder یک ونکوور حیوانات قانون وکیل که در این مورد می گوید: صدا وجود دارد دلایل مقررات در اطراف جعبه اندازه و تبعیض نژادی است. اسب مستعد ابتلا به وحشت و اصلا تعادل خوبی و بدون جدا به تکیه. “اگر هیچ چیز وجود دارد—و ما می دانیم که این اتفاق افتاده است—اسب می افتد,” او می گوید. اگر یکی پایین می رود در شلوغ جعبه متعاقب آن هیاهو می تواند در نتیجه حیوان بودن زیر پا گذاشته و به مرگ با آن دست پاچه همسایه است. حیوانات و حتی بیشتر در معرض ابتلا به وحشت و سقوط اگر آنها احساس می کنید چیزی از قلم مو بالای سر او می گوید. آژانس بازرسی مواد غذایی کانادا پرونده های واصل شده به عنوان بخشی از ائتلاف را در دادگاه نشان می دهد نه اسب درگذشت طول حمل و نقل در دو حادثه بین سال های 2008 و 2013 شش در طول یک پرواز.

در پاسخ به کت و شلوار دولت معتقد مقررات به کارکنان گسترده اختیاری قدرت به دور زدن جداسازی مورد نیاز است. پس از سال 2017 به CFIA شده است عامل تحت موقت سیاست است که اجازه می دهد تا یک دامپزشک برای ثبت نام در گروه اسب های سفر با هم تا زمانی که آنها مشاهده شده اند قادر به گرفتن همراه است. همچنین ادعا می کند که قدیمی مقررات به زودی برکنار شده—امکانات جدید به مجموعه اثر را در ماه فوریه خواهد شد و دیگر عبارتند از: جداسازی مورد نیاز است. دولت با توجه متحده قانون قدیمی است “تلقی می شود و دیگر مربوط است و نه بر اساس علم و یا رفتار حیوانات.”

اگر ایالات متحده است که هر مثال دادگاه افکار عمومی ممکن است مهم تر از یکی که در آن در مورد اینکه شنیده می شود. شناخته شده تابوهای برابر خوردن horsemeat تاریخ به یک قطعه از بابلی اسکریپت جزئیات یک مکالمه بین اسب و گاو که در آن اسب متحده “گوشت من است و خورده نمی شود و می گوید:” سوزانا فارست نویسنده سن اسب: یک اسب سفر را از طریق تاریخ بشر. اسب گران قیمت, معتبر و در ارتباط با جنگ نویسنده می گوید که او معتقد است که آنها چگونه به دست می آمد ممنوع برای مصرف انسان است.

“این رو گرمکن به مسیحیت” می افزاید: فارست با اشاره به عهد عتیق می گوید تنها حیوانات با cloven hoofs باید خورده شود. ممنوعیت شروع به شکستن پس از جنگ های ناپلئون زمانی که شهرهای تحت محاصره و مردم خوردند چه می تواند آنها را پیدا فارست می گوید. اما در استپ اوراسیا که در آن اسب بود آسان به نگه داشتن آنها همیشه خورده و horsemeat است که هنوز هم به عنوان یک تخصص در ژاپن و تا حدی کره جنوبی. اسب های مطرح شده برای مواد غذایی در ژاپن, اما به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضای رو به واردات است.

به عنوان با ماهی, تازه ترین گوشت باارزش ترین—توضیح می دهد که انگیزه ای برای پرواز اسب زنده 8,000 متر از کانادا مرتع به ژاپنی بشقاب. Horsemeat در Rakuten Japan برتر سایت تجارت الکترونیکی اجرا می شود برای $126 در هر کیلو به بالا-درجه کاهش—گران قیمت در کانادا استانداردهای اما هیچ چیز مانند قیمت گوشت گاو کوبه که می تواند اجرا شود به $700 کیلو. در کانادا horsemeat ارزان تر از گوشت گاو می گوید: یکی مونترال قصاب که صحبت کرد در شرایطی که نه نام او و نام مغازه اش منتشر شود. “وجود دارد بسیاری از مردم که فکر می کنم این خوب نیست برای غذا خوردن,” او می گوید: “که این همان سگ است.” اما horsemeat او اضافه می کند که لاغر و سالم تر از گوشت گاو. برخی از مشتریان که خرید آن را کمبود آهن دیگران ورزشکاران که می خواهند بالا و پروتئین بدون چربی به قصاب می گوید. Horsemeat فروش در مغازه اش رفته اند تا آنجا که قیمت گوشت بالا است; او به فروش می رساند یک پوند اضافی گوشت گاو بدون چربی برای 8 دلار نسبت به 5 دلار برای یک کیلو آرد گندم.

در عین حال برخی از قصابان—نسبتا غیر قضاوت گروه وقتی که می آید به مردم انتخاب رژیم غذایی—فروش نیست و یا خوردن horsemeat. همه طبیعی و عجیب و غریب گوشت در ونکوور به فروش می رساند, کانگورو, گوشت گوزن و آهو گوزن و گاومیش. اما مالک دنیس Mah نمی فروش اسب. “این حیوانات زیبا و من نمی خواهم آن را بخورم. این یک چیز شخصی” او می گوید. زمانی که او می شود گاه به گاه درخواست از مشتریان به دنبال خرید آن او می گوید: “من به آنها می گویم همین است.” کریس جکسون صاحب جکسون گوشت در ونکوور هرگز خواسته شده است برای horsemeat و قصد ندارد به سهام آن است. در قبل از میلاد که در آن حیوانات-حقوق احساسات بالا اجرا او معتقد است فروش horsemeat خواهد بود یک کسب و کار مخاطره آمیز حرکت می کند. “من کاملا مطمئنم که ما می خواهم که معترضان در خارج از درب.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “اتمام یال البته.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de