کانادا است که شکسته نمی شود

در اینجا ملی پست‘s تیتر امروز صبح: “‘کانادا شکسته است’ می گوید اکثریت کانادایی ها”. آن سرب است و آن را در ادامه توضیح می دهد که یک نظرسنجی توسط DART & Maru/آبی (یک نام تجاری است که مرتب کردن بر اساس فقط رول کردن زبان) نشان داد که 59 درصد از کانادایی بر این باورند که کشور در مسیر درست رهبری. و 69 درصد مردم این کشور است “شکسته”است.

یکی دیگر از راه توصیف که نتیجه های نظرسنجی ها می تواند “بیش از دو سوم از کانادایی ها هیچ ایده ای در این کشور تا به حال هرگز آن را خیلی خوب است”.

فقط چند هفته پیش از US News & World report به نام کانادا به عنوان دومین کشور در جهان است. سالانه بررسی جدول عوامل مختلف از جمله کیفیت کلی زندگی در کانادا که در آن برای اولین بار قرار گرفت.

آنها به تنهایی نیست. OECD در “شاخص زندگی بهتر” نیز در رتبه کانادا به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای خوب بودن. داده های خود را پیدا می کند ما انجام می دهند به خوبی به خصوص از نظر رضایت از زندگی و سلامت و اقتصاد است.

صحبت از شغل جناح راست میراث بنیاد در واشنگتن به طور مستمر در صفوف کانادا به عنوان یکی از آزاد ترین اقتصاد در جهان با استناد به دولت ما صداقت مالیات کم سطح و مالی سلامت.

چرا ؟ احتمالا به دلیل آن است که بسیار آسان برای شروع و اجرای یک کسب و کار در کانادا. بانک جهانی سالانه انجام کسب و کار رتبه بندی پیدا کردن که ما سطح پایین از مقررات و عدم فساد و دسترسی به منابع مالی (در میان چیزهای دیگر) را در این کشور سوم بهترین در جهان برای کارآفرینان که می خواهند به راه اندازی یک شرکت جدید.

ادامه مطلب: خوشحالم که نفت آلبرتا است-سوخت حزب است ؟ فکر می کنم دوباره.

که عدم فساد ممکن است چیزی برای انجام با ما ثبات سیاسی محیط زیست است. چگونه پایدار? The Economist Intelligence Unit صفوف کانادا به عنوان یکی از دموکراتیک ترین کشورهای روی زمین است. آنها رتبه ما بسیار بالاتر از ایالات متحده و اروپا.

آزادی مطبوعات? گزارشگران بدون مرز در رتبه ما در میان بهترین. کانادا تجاری ؟ برخی از شاخص های رتبه ما به عنوان شماره پنج در جهان است. دیگران می گویند ما شماره یک. رقابت جهانی? انجام بزرگ. به طور کلی شادی ؟ ما در میان بالا 10 دوباره این سال است.

“آره, اما…” من می شنوم شما لکنت. “بیا به آلبرتا و استدلال می کنند که” شما می گویند. آلبرتا? استان است که همچنان به لذت بردن از بالاترین تولید ناخالص داخلی سرانه در کشور ؟ در یک کشور برخوردار است که یکی از بالاترین سرانه تولید ناخالص داخلی رتبه بندی در جهان است ؟

“ما سیستم مراقبت های بهداشتی شکسته است!” شما فریاد. اطمینان حاصل کنید. به همین دلیل است که ما امید به زندگی یکی از بالاترین در جهان بهتر از ایالات متحده, انگلستان, آلمان و ایرلند.

“اما لیبرالها وحشتناک هستند!” شما باید یک نقطه. و از آنجا که این یکی از سالمترین دموکراسی در جهان به زودی وجود خواهد داشت یک انتخابات آزاد و عادلانه و شما می توانید بازی شیر یا خط آنها را به طوری که آنها را می توان با جایگزین محافظه کاران که خواهد شد و سپس وحشتناک در یک راه کاملا متفاوت.

“محاصره!” شما به معنای دموکراتیک تظاهرات که در حال مسالمت آمیز مدیریت حرفه ای ما (و پاسخگو) پلیس نیروهای ؟

“ما برای اولین بار سازمان ملل!” بله ما نیاز به آشتی جدید, اجتماعی و بومی کانادایی زیرساخت های بهتر در شمال و یک راه حل برای یک دوجین دیگر بحرانی کاستی. و ما به عنوان یک ملت در حال تلاش برای پیدا کردن راه حل های آن. ما آن را اشتباه ما تلو تلو خوردن ما اغلب سعی نکنید تقریبا به عنوان سخت به عنوان ما باید. اما ما سعی می کنیم. هر دولت استانی و فدرال (حتی آنهایی که شما از آنها بدم میاید) صمیمانه می بیند و این یک مشکل است و کار مسالمت آمیز به سوی یک راه حل. که نسبت به هر زمان دیگر در تاریخ ما و یا هر کشور دیگری در جهان است که چهره مشکلات مشابه.

این کشور است که شکسته نمی شود. مسلما در میان حداقل شکسته کشورهای در تاریخ بشر است. به نظر می رسد مانند یک پارادوکس اما ما به طور مداوم شکست و شبهه راه ما را به موفقیت. ما سرهم بندی کردن همراه انجام همه چیز اشتباه از تدارکات نظامی به هاکی. ما Premiers نمی خواهد صحبت ما نخست وزیران اقتصاد ما سقوط و بوم. سیاستمداران ما احمقها فاسد و clueless. رسانه ها جعلی است. فرانسه نمی تواند ایستاده انگلیسی. ما نژادپرست و جنسیتی. آن را بیش از حد سرد است.

و با این حال — در اینجا ما هستند. انجام لعنتی خیلی خوبی است. بهتر از خوب در واقع. فوق العاده, ما در حال انجام کار فوق العاده است. و باور نکردنی ترین چیز از همه این است که بسیاری از ما هیچ ایده.

بنابراین انجام این کار است. دریافت کردن اینترنت. رفتن به خارج. نگاهی به اطراف. صحبت کردن با همسایه خود را. نفس هوا. برای یک لحظه مکث به واقع در نظر بگیرید که چگونه به خوبی ما انجام می دهند. و پس از شما گرفته ام یک نفس عمیق درک این واقعیت است که در حالی که ما می توانیم خیلی بهتر از آنچه که ما در حال حاضر لعنتی خیلی خوب است. و آن را قدردانی میکنیم.

بیشتر توسط اسکات گیلمور:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>