کانادا ممکن است از 100000 بیشتر COVID-19 مورد از این اعداد نشان می دهد

گزارش برآورد تعداد غیر قابل تشخیص سارس-CoV2-عفونی و مسری افراد ممکن است مردم تاثیر رفتار وقتی که می آید به فاصله فیزیکی و ماندن در خانه.

یونی Freedhoff است استادیار پزشکی خانواده در دانشگاه اتاوا.

شما نمی توانید مبارزه با دشمن شما نمی توانید ببینید. شما احتمالا شنیده ام کسی را در این بیانیه با اشاره به نیاز به سطح شیب دار تا تست برای COVID-19. و در حالی که بدون شک درست است برای کسانی که در تهیه پاسخ ما به این کابوس آن را نیز درست است که در غیاب ramped تا تست ما مقامات بهداشت عمومی و رسانه ها با حد نادر یک استثنا شکست خورده اند برای انتقال به دامنه واقعی از چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند با سارس-CoV2.

و سوال من—تماشای ساحل به ساحل شکست بسیاری از شهرستانها و استانها به طور موثر به بسته همه چیز را و از افراد با نادیده گرفتن کانادا مداوم و بیش از حد مودب تماس به صورت داوطلبانه ماندن صفحه اصلی—این است: بخشی از تقصیر را به گردن برای برخی از کانادایی ها بیشتر بی بند و مداخله نگرش به ماندن در منزل و با توجه به این واقعیت است که برخی بر این باورند دشمن تنها آلوده—طبق رسمی ما دولت COVID-19 سایت آوریل 5 آمار—15,496 مردم با تنها “16 احتمالی موارد”?

بیایید برای یک لحظه در مورد آن صحبت احتمالی و موارد ثابت و همچنین برخی از ابتدایی ریاضی. با توجه به دولت ما را در مارس 5, آمار و ارقام, کانادا دچار 280 COVID-19 مرگ و میر. با فرض اینکه حتی یک محافظه کار مورد مرگ و میر (CFR) از یک درصد (بسیار اخیر برآورد منتشر شده در مجله لانست نشان می دهد به طور کلی جهانی CFR از 1.38% پس از تنظیم برای سانسور, جمعیت شناسی و تحت تحقیق) کسانی که 280 مرگ و میر را منعکس 28,000 احتمالی موارد است. (به مراتب قوی تر مدلسازی ریاضی لطفا از این ماشین حساب از مرکز برای مدلسازی ریاضی از بیماری های عفونی).

مرتبط با: کروناویروس در کانادا: چگونه تست کنید با چه علائم هستند که در آن برای دریافت کمک

ما همچنین باید به یاد داشته باشید که مرگ و میر عقب مانده شاخص معنی آن طول می کشد تقریبا به طور متوسط سه هفته از زمان عفونت به زمان مرگ است پس کسانی که از 28000 نفر مسری سه هفته پیش. در حال حاضر اگر ما می خواهیم به در نظر گرفتن تعداد احتمالی موارد ما نیاز به برآورد که چگونه بسیاری از مردم آن 28,000 مسری افراد را آلوده بیش از این گذشته سه هفته. دوباره گرفتن یک محافظه کار به ارزش 1.6 افراد آلوده به هر فرد آلوده در هر هفته (به منعکس کننده تاثیر تدریجی فیزیکی فاصله توصیه ها و اقدامات داوطلبانه) دو هفته پیش محتمل موارد شده اند 44,800 یک هفته پیش 71,680 و امروز 114,688. تفاضل گزارش 15,496 تایید موارد ما را با 99,176 محتمل تر موارد از دولت ما وب سایت گزارش 16.

در حال حاضر, من می دانم که واقعا چه دولت نمودار گزارش; کسانی که از 16 احتمالی موارد تعریف خود را از آزمایش های مربوط به موارد احتمالی. اما نباید وجود داشته باشد یک ستون از موارد احتمالی را منعکس برآورد تعداد غیر قابل تشخیص محاکمه نشده سارس-CoV2-عفونی و مسری افراد ؟ اگر وجود چنین برآورد خود را به طور منظم گزارش ممکن است تاثیر در رفتار وقتی که می آید به احترام به تماس فیزیکی برای فاصله گرفتن و ماندن در خانه. چنین گزارش همچنین ممکن است کمک به قرار دادن متن به ریاضی از نمایی رشد خیره کننده و وحشتناک طبیعت از آن است palpably بیشتر سرسام آور و موثر به عنوان اعداد رشد.

مرتبط با: کانادایی ها گفتن خود را دولت انجام آنچه در آن طول می کشد تا آن را به سمت راست

تعداد دیگری نیست که به اشتراک گذاشته شده با کانادایی است که بیمارستان های ما’ مراقبت ويژه تخت استفاده در سراسر کشور و در بیشتر قسمت ها به صورت محلی. همانطور که با مرگ و میر این فراهم می کند یک عقب مانده شاخص از بار بیماری, اما آن را نیز ارائه کانادایی بتن متریک به به چقدر نزدیک ما در حال حاضر ما سیستم مراقبت های بهداشتی در حال تاخت و تاز است که مسائل را به هر کسی که بدبختی نیاز هر بیمارستان مبتنی بر درمان و مراقبت و نه فقط کسانی که دچار شدید COVID-19. در حال حاضر حداقل در اینجا در انتاریو اخیر به بیرون درز مراقبت ويژه خدمات انتاریو گزارش نشان می دهد ما در حال حاضر در 65.1 درصد از ظرفیت و این اعداد البته در حال رشد هستند.

آن را دشوار خواهد بود به گزارش این اطلاعات است و نه بزرگ بپرسید. به جای مقامات بهداشت عمومی و روزنامه نگاران توییتهایی عناوین و اظهارات touting تعداد موارد جدید و مجموع موارد هر روز آنها باید واجد شرایط آنها را هر زمان با بیان این که این اعداد تعداد “شناخته شده” موارد جدید و ایده آل و همچنین ارائه صریح و روشن نکته برجسته تعدادی از فرض مواردی است که ما به سادگی آزمایش نشده حداقل تا زمانی که ما تست می شود به طور قابل توجهی قوی تر. همراه با به طور منظم به روز اطلاعات در مورد آنچه اتفاق می افتد در بخش مراقبت های واحد فقط ممکن است کمک به نگه داشتن بیشتر مردم که—همانطور که در ریاضی عفونی شیوع— صرفه جویی خواهد شد تحت اللفظی زندگی می کند.

به سادگی در حال حاضر زمان برای platitudes قند-پوشش و یا مبهم و تاریک کردن. در حال حاضر زمان برای استارک شفافیت—ما باید مقاومت در برابر اصرار به برچسب “رادیکال شفافیت است.” ارائه اطلاعات است که به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی هرگز نباید به عنوان رادیکال. وجود دارد هیچ چیز رادیکال در این مورد. این است که صریح و روشن الزامی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im