کانادا coronavirus مدل سازی: حتی خوش بینانه ترین نتیجه را ببینید هزاران نفر می میرند

‘ما می توانیم جلوگیری از هر مرگ,’ دکتر ترزا Tam کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر گفت. “اما ما باید جلوگیری از هر مرگ ما می توانیم.’

“من استاد من سرنوشت / من کاپیتان روح من است.” این کلمات نوشته شده توسط ویلیام ارنست هنلی اتخاذ شده برای مرگبار تهدید wreaking ویران در کانادا. “ما نویسندگان سرنوشت ما” گفت: دکتر ترزا Tam کانادا افسر ارشد پزشکی از او به عنوان پرده برداری فدرال مدلسازی چگونه COVID-19 همه گیر می تواند ضربه زدن به کشور است.

در حالی که تاکید بر این که بحران هدف قرار دادن هر منطقه از کشور کانادا متفاوت—بریتیش کلمبیا افزایش قابل ملاحظه ای پایین تر از کسانی که در سخت ضربه انتاریو و کبک—فدرال کارشناسان به ارائه راهنمایی در مورد چگونگی COVID-19 اپیدمی می تواند نگاه در کشور به عنوان یک کل در هفته و ماه ها و حتی سال های آینده. آنها با تاکید بر هشدارهای: “این یک توپ کریستال و نمی تواند پیش بینی چه خواهد شد اتفاق می افتد,” تام هشدار داد. این یک ویروس جدید, و بسیار از انتقال آن است که هنوز هم به وضوح قابل درک است. و همچنین حتی قوی تر و انزوای اجتماعی اقدامات و همچنین تسریع تست و تماس با ردیابی خواهد شد و می تواند نهایی را تحت تاثیر قرار داده است.

با چه مدل نامیده می شوند “قوی تر اپیدمی کنترل” از جمله کسانی که در حال حاضر در محل بهداشت فدرال کارشناسان تخمین می زنند که بدترین اپیدمی می تواند بیش از این سقوط هر چند آنها انتظار یک سری از ضعیف تر عود COVID-19 به عنوان در حال حاضر دیده می شود در برخی از کشورهای آسیایی.

تلفات بالا خواهد بود. وسط از بهترین سناریو محدوده به معنی حدود 2.5 درصد از جمعیت آلوده تام گفت. که می تواند به معنای 934,000 مردم خواهد بود آلوده—23,000 از آنها خیلی جدی است که آنها نیاز به ورود به بخش مراقبت ويژه— و در اطراف 11,000 مرگ و میر. حتی در آن 2.5 درصد نرخ نظام سلامت خواهد بود “واقعا تحت فشار” او اشاره کرد.

در عین حال طیف وسیعی از “قوی تر اپیدمی کنترل” منطقه (سایه سبز در نمودار دولت ارائه شده) گسترش از یک درصد از جمعیت تمام راه را تا 10 درصد است که پیش بینی مرگ و میر در اطراف 44,000. که تعدادی از نیروهای کانادایی که درگذشت در طول شش سال از جنگ جهانی دوم است. حتی یک درصد نتیجه معنی 4,400 مرده حدود 800 بیشتر کانادایی ها از کشته شدند در Vimy Ridge 103 سال پیش تا امروز.

“این خواهد بود که عادی تا یک واکسن است توسعه یافته” نخست وزیر جاستین ترودو گفت. “راه ما است تا به ما.”

فدرال مدلسازی شرح زیر است کسانی که از چندین کانادا بزرگترین استان از جمله انتاریو کبک و آلبرتا. همه آنها هشدار می دهند که در آینده مشخص خواهد شد با مرگ و رنج در یک مقیاس چند دیده می شود. و این که اگر ما در سریع نگه دارید, اگر ما همچنان به خود منزوی, اگر ما را نمی دهد به اصرار به ملاقات با بستگان و خانواده در طول تعطیلات این بهار و اگر ما به دنبال سلامت عمومی جهت همانطور که درجه حرارت افزایش یابد و وسوسه را به سرعت راه اندازی مجدد از زندگی رشد می کند. “ما می توانیم جلوگیری از هر مرگ” تام گفت: “اما ما باید جلوگیری از هر مرگ ما می توانیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im