پلیس کانادا: افزایش شمار تلفات 23 قربانیان در نوا اسکوشیا داد و بیداد

حدود یک دقیقه پیش

تورنتو — کانادا پلیس گفت: آنها این باور وجود دارد که 23 قربانیان پس از آمریکا رفت و در داد و بیداد در جوامع روستایی در سراسر Nova Scotia بیش از آخر هفته.

Royal Canadian Mounted Police گفت: آنها بازیافت باقی مانده از برخی از محل آتش سوزی. مقامات ایرانی گفتند حداقل 18 نفر کشته شدند در ساعت 12-حمله.

به عنوان ترس نصب شده است که قربانیان بیشتری خواهد داشت و در سوخته خانه یک مرد جوان گفت که پدربزرگ و مادربزرگ خود را از دست رفته بودند و معتقد بودند که مرده و پس از ورود به کابین بود به آتش کشیده شد در این حمله است.

جاستین Zahl گفت که او در نهایت شنیده می شود از پلیس پس از کوره در رفته تماس برای کسب اطلاعات و دیدن تصاویر از پدربزرگ و مادر بزرگ خانه در شهر روستایی از Portapique به زمین سوخته با اتومبیل های خود را در جلوی خانه.

آن را بلافاصله روشن نیست اما اگر همچنان به پلیس گفت: تا به حال یافت شده است جمعه شامل آن دسته از پدربزرگ و مادربزرگ خود را.

“به احتمال زیاد اجساد در زیر آوار بیرون کشیدند اما هیچ ID که هنوز” را پریشان 22 سال گفت: پلیس به او گفت از این زن و شوهر که به تصویب رسید و او را و او 19 ساله برادر رایلی.

پلیس تیم بودند گسترش در سراسر 16 مکان در مرکز و شمال نوا اسکوشیا از جمله محله که در آن 12 ساعت داد و بیداد شروع شد و اواخر روز شنبه در Portapique جاده ساحلی که در آن شک گابریل Wortman زندگی می کردند.

پلیس هشدار داده اند مرگ و میر تقریبا قطعا افزایش به عنوان محققان شانه را از طریق خانه های تخریب شده توسط آتش.

در ضمن پرسش پدید آمده سهشنبه در مورد اینکه چرا یک هشدار اضطراری فرستاده نشد به داد و بیداد گرفت. پلیس ارائه به روز رسانی توییتر اما هیچ هشدار است که باید به طور خودکار ظهور تا بر روی تلفن های همراه.

Zahl آسوشیتدپرس گفت او آخرین شنیده ها از مادر بزرگ خود را در اوایل شنبه شب از طریق iMessage بر روی iPad خود را.

“آنها فرشتگان” او گفت:, و اضافه کرد که زن و شوهر بودند مانند پدر و مادر به او و برادرش. “او باهوش ترین مرد من می دانستم و می تواند برگزاری یک گفتگو با کسی.”

او گفت: جان Zahl در اواخر 60s و الیزابت جوآن توماس در اواخر 50s, زندگی در آلبوکرک نیومکزیکو قبل از بازنشستگی به خانه رویایی خود را در نوا اسکوشیا در سال 2017 پس از سقوط در عشق با محل بازدید. جاستین و برادرش با آنها زندگی می کردند در حالی که اما هر دو مرد جوان دیگر انجام دهید و نه در صفحه اصلی در حمله, او گفت:.

مقامات گفت: مظنون شناخته 51 ساله Wortman همچنین درگذشت در آخر هفته حمله. مقامات نیست ارائه یک انگیزه برای قتل.

مقامات گفتند Wortman عینک پلیس و ماشین خود را نگاه مانند یک Royal Canadian Mounted Police رزمناو اجازه می دهد او را به سفر به راحتی در عرض 30 مایل در اطراف منطقه Portapique که در آن داد و بیداد شروع شد. یک افسر پلیس در میان کشته شدگان.

به عنوان حملات آشکار پلیس هشدار داد ساکنان محله به قفل درهای خود را و اقامت در زیرزمین. این شهر مانند تمام کانادا شده بود پیوستن به دولت مشاوره به در خانه باقی می ماند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و بسیاری از قربانیان در داخل خانه هنگام حمله آغاز شد.

اما گسترده تر هشدار صادر شد.

چند بدن بعدا در داخل و خارج از خانه یک بر Portapique, ساحل, جاده, مقامات گفت. بدن نیز یافت می شود در مکان های دیگر در نوا اسکوشیا و مقامات بر این باورند که تیرانداز ممکن است هدف قرار داده اند اولین قربانیان خود اما پس از آن شروع به حمله به صورت تصادفی به عنوان او سوار در اطراف.

مقامات بر این باورند Wortman به تنهایی عمل کرده. Royal Canadian Mounted Police Commissioner برندا Lucki گفت: او به خوبی شناخته شده برای پلیس. او گفت که پلیس هنوز بررسی صحنه جرم برای تعیین چه سلاح مورد استفاده قرار گرفت.

در ضمن بسیاری از سوال که چرا یک هشدار اضطراری فرستاده نشده استان گسترده به داد و بیداد گرفت. پلیس ارائه به روز رسانی توییتر اما هیچ هشدار است که باید به طور خودکار ظهور تا بر روی تلفن های همراه در سراسر نوا اسکوشیا ارسال شد — حتی اگر این سیستم به تازگی استفاده می شود به مردم توصیه برای حفظ و اجتماعی فاصله به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“باید وجود داشته اند برخی از استان هشدار” گفت: David ماتیوز که شنیده می شود یک شات گان در حالی که او راه رفتن با همسر خود در روز یکشنبه. مدت کوتاهی پس از بازگشت آنها به خانه خود تلفن شروع به زنگ زدن با هشدار از دوستان بود که یک تیرانداز فعال در محله, او گفت:.

Cheryl Maloney که زندگی در نزدیکی که در آن یک قربانی 54 ساله جینا Goulet کشته شد, گفت که او به احتمال زیاد ذخیره شده توسط پسر او که messaged هشدار یکشنبه صبح: “آیا خانه خود را ترک. این مرد در پایان از راه خود را و او را در لباس پوشیدن و مانند یک پلیس.”

“من واقعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد که استان هشدار که من راه رفتن از اینجا تمام وقت و من در حیاط تمام هفته,” او گفت:.

دسته بندی:
اخبار | آمریکا/جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net