کانادایی ها گفتن خود را دولت انجام آنچه در آن طول می کشد تا آن را به سمت راست

مایکل Valpy و فرانک گور: آنچه ما شاهد از کانادایی ها تغییر لرزه ای در رفتار جمعی منجر به یک تحول بنیادین نقش دولت و مجدد تعادل اجتماعی قدرت

فرانک گورهای رئیس جمهور اتاوا-بر اساس EKOS تحقیقات همکاران و همکار افتخاری از دانشگاه کلگری دانشکده سیاست عمومی. مایکل Valpy است یک عضو ارشد مسی کالج و یک عضو ارشد در سیاست عمومی در دانشگاه تورنتو مدرسه مانک از امور جهانی و سیاست های عمومی.

ثابت کانادایی ثابت است. این نظر سنجی نشان دادن عشق-ins برای ما فدرال و استانی رهبران نیاز به تفسیر است. انتخابات به احتمال زیاد نمی ناگهانی ملی برای غش جاستین ترودو یا داگ فورد, جان هورتون یا فرانسوا ایتالیایی, توالت, و دیگران.

آنها در حال پیروز شدن بر دولت در انتخاب نمایندگان و صدها هزار نفر از کارمندان را که ماشین از دولت کار می کنند. آنها اذعان که بله ما از رهبران حکومت پله تا بشقاب و برای اکثر کار درست انجام می دهند. اما در درجه اول آنها اذعان است که در زمین شناسی دوران این است که دولت مردم بستگی دارد.

به قول گفت که در زمان جنگ “وجود دارد هیچ ملحدان در foxholes” در آن زمان یک بیماری همه گیر وجود دارد هیچ آزادی خواهان در foxholes.

بیشتر: 338Canada: اعتماد به نفس در لیبرال ها اجرا می شود. اما برای چه مدت ؟

چه نظر سنجی نشان—نظرسنجی توسط EKOS پژوهش در میان دیگران—است که کانادایی ها می ترسم بی شعور. کانادایی ها فکر می کنند که یک شانس 50-50 از تبدیل شدن به آلوده. شصت درصد می گویند آنها احساس تنش جدی احساس حاد در میان کسانی که زیر سن 50. دو سوم فکر می کنم کانادا است که در هر یک از افسردگی یا جدی رکود است. شصت درصد فکر می کنم این کشور در حال رفتن به بدتر شش ماه از در حال حاضر. دو سوم می گویند که آنها در حال حاضر از نظر مالی تحت تاثیر قرار. یک سوم می گویند اگر آنها از دست دادن شغل خود آنها خواهد شد از بودجه ظرف دو تا سه ماه.

آن دشوار خواهد بود به بیش از-استرس طبیعت بی سابقه ای از پاسخ دراماتیک امید و ایمان است که دولت کشور را نجات دهد. از این رو این کاهش نرخ به ظاهر شکست ناپذیر نگه دارید که تعصب و منطقه ای قطبش تا به حال در این کشور تنها چند هفته پیش. این ذهن جمعی ممکن است کاملا پایدار است و به احتمال زیاد در حال تقویت گسترده اهانت به چه تهمت است که اداره امور در امریکا است.

اما آنچه که کانادایی ها در حال انجام است گفتن دولت خود را به انجام آنچه در آن طول می کشد تا همه چیز را راست را عمده هزینه برای مراقبت از سلامت و بهداشت عمومی اعلام شرایط اضطراری به کمک آسیب پذیر به نوبه خود در spigots برای حمایت مالی برای کسب و کار و افراد انجام آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن مردم کار پس از پیر, انجام کاری برای کودکان بود بی رحمانه سخت در قیمت gougers و افرادی که چشم پوشی از جهت اجتماعی فاصله و ممنوعیت در برابر مجامع عمومی. همه چیز انجام می شود حتی اگر آن را به معنی نادیده گرفتن برخی از niceties از روند دموکراتیک و حقوق بشر حمایت.

بیشتر: اینجا اتفاقی کارگران خط مقدم نگه داشتن غذا بر روی میز خود

و آنچه که ما نیز به احتمال زیاد شاهد است که کانادایی ها به رسمیت شناختن است که آنها در میان یک بار در طول عمر قسمت. EKOS تحقیقات می یابد کانادایی متحد در دیدن coronavirus همه گیر به عنوان “چالش یک عمر” و عطف ذهن خود را به آنچه آنها می خواهند دولت خود را به انجام یک بار این بیماری همه گیر را تصویب کرده است.

آنها ممکن است دیدن یک سمت تاریک مانند دستور استبدادی پوپولیستی چشم انداز به وضوح دیده می شود ویکتور اوربان قدرت گرفتن در مجارستان و یا بارگیری از بیگانه ستیزی منعکس شده در توصیفاتی از این بیماری همه گیر به عنوان یک “چینی” ویروس. اما عمدتا آنچه که ما شاهد در کشور تمام ظاهر لرزه تغییر در رفتار جمعی و نگرش و شاید یک حس جدید جهت و نوآوری—پذیرش حتی خوش آمدید پذیرش است که کانادا و سایر نقاط جهان می تواند در احاطه یک اختلال که منجر به یک تحول بنیادین نقش دولت و مجدد تعادل نیروهای اجتماعی قدرت است.

این چیزی است که اتفاق افتاده است در پایان از افسردگی و در پایان جنگ جهانی دوم به عنوان دولت های غربی در آغوش سیاست برای کاهش نابرابری را برای کمک به افراد بیکار و فقیر به استفاده از قدرت دولت برای ایجاد دولت رفاه در حالی که اصلاح سیستم مالی و کمک به اقتصاد بهبود می یابند.

بشریت وارد عصر فجایع نیجریه رمان نویس و شاعر بن Okri نوشت: به تازگی در گاردین: “تراژدی واقعی خواهد بود اگر ما می آیند از طریق این بیماری همه گیر بدون تغییر برای بهتر. آن خواهد بود که اگر همه کسانی که در مرگ تمام درد و رنج است که تمام مرگ و میر آمده همه درد و رنج برای آمدن به معنی هیچ چیز نیست.”

سوالات مطرح شده توسط چگونه کانادایی و رفتار دولت در طول همه گیر باید بیش از نشت به دیگر مسائل تهدید آینده حوادث—بحران آب و هوا که ضرب و جرح بر روی تنوع زیستی بی رحمانه کاهش عزت در محیط کار و رشد اقتصاد از ناامیدی برای طبقه کارگر کانادایی بودن سطل آشغال توسط تکنولوژی و offshoring از مشاغل به منظور افزایش سود تعریف ضروری کارگران و ارزش خود را به ما رفاه اجتماعی (دولت فدرال تعریف شده ضروری کارگران به عنوان “بحرانی برای حفظ زندگی بهداشت و اساسی اجتماعی عملکرد” که به عنوان ما شاهد بسیار شامل سوپر مارکت تحویلدار, ساختمان, پاک کننده مراقبان و فرفره-اقتصاد تحویل مردم). کانادایی ها باید از همه گیر آماده بررسی نابرابر در دسترس بودن مسکن در ارزان درمان نهادینه سالمندان, چگونه گسترده تاثیر هوش مصنوعی خواهد بود و تغییرات به روش ارائه آموزش به جوانان است که ما شاهد بوده ایم.

آنها باید بیرون آمدن از آن را با ذهن خود را باز به دولت های سرمایه گذاری در حساس و ضروری بخش از اقتصاد و جامعه بین بردن عناصر از بازار به منظور حصول اطمینان از جمعی از خوب بودن است. آنها باید در ذهن خود به عنوان Inger اندرسن مدیر اجرایی سازمان ملل متحد برنامه محیط زیست اشاره کرد در اوایل این هفته که تقریبا تمام بیماری های همه گیر از حیوانات معنی بیشتر ما را نقض اکوسیستم سیاره بیشتر ما می توانید انتظار چنین بیماری های همه گیر. بنابراین محیط زیست و تغییرات آب و هوایی) بخشی از اختلال.

“وحشت رانده شده توسط ترس باید جا به جا شود با شور و شوق برای یک زندگی بهتر برای این سیاره و مردم آن” Orki نوشت. “ما نمی خواهد به دست آوردن آرامش ما باید برای مقابله با این بیماری همه گیر از طریق ترس از مرگ است. آنچه ما نیاز داریم این است که احترام به مرگ و گرسنگی برای زندگی است.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im