کانادایی ها بیشتر ایمان در دولت برای رسیدگی به کروناویروس از آمریکایی ها و استرالیایی ها—و کمتر ترس برای زندگی خود را

رمان coronavirus در حال حاضر شناسایی شده در سراسر جهان برای صرفه جویی در گرینلند و قطب جنوب است. از روز شنبه حدود 500,000 موارد تاييد شده بود در سراسر جهان و بیش از 22,000 نفر فوت کرده است. اما در حالی که گسترش ویروس به نظر می رسد جهانی نگرش نسبت به آن و نسبت به اقدامات با هدف محدود کردن گسترش آن—متفاوت از کشوری به کشور است.

برخی از 56 درصد از کاناداییها اعتقاد دارند که دولت یک برنامه است که کار خواهد کرد برای کنترل شیوع در حالی که کمتر از نیمی از آمریکایی ها و استرالیایی ها—42 درصد و 40 درصد بود—احساس می کنید به همان شیوه بر اساس یک نظرسنجی جدید led توسط محققان کانادایی.

(Heather Bastido, Maru/Blu)

(هدر Bastedo Maru/آبی)

“برخی از که ممکن است خود را به جامعه و یا تفاوت های فرهنگی که کانادایی ها بیشتر خوش” گفت: هدر Bastedo پژوهشگر اصلی در تورنتو مستقر در میدان عمومی تحقیقاتی که انجام این نظرسنجی از آمریکایی ها و استرالیایی و کانادایی در همکاری با تحقیقات بازار آنلاین شرکت Maru/آبی.

اما تنوع نیز می تواند در پاسخ به آنچه که در زمان واقعی اضافه شده Bastedo که همچنین یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه مک مستر در همیلتون, Ont. این نظرسنجی از 5000 پاسخ دهندگان (1,500 زبان انگلیسی کانادایی, 1500 آمریکایی ها و از 2,000 مردم بیش از سن 18) انجام شد بین مارس 17 و 19 مارس ، آن زمان نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در حال حاضر اعمال شده بین المللی محدودیت های مسافرتی در حالی که همتای انگلیسی اش بوریس جانسون نگه داشته بود انگلستان تا حد زیادی باز است.

ادامه بررسی گزارش

با وجود تفاوت وجود دارد برابر است با اعتماد ترودو و جانسون در کشورهای در 53 درصد و 54 درصد به ترتيب با توجه به بررسی. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما نشدم پشت در اعتماد در 47 درصد است. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دارای یک درصد بالاتر از آمریکایی ها که به او اعتماد ندارد و در همه نسبت به کانادا و همتایان انگلیسی این نظرسنجی نشان می دهد—یک شکل که کاملا تعجب Bastedo. “ما می گویند که کانادا قطبی اما واقعا 25 درصد است که اعتماد ندارند ترودو در همه در مقابل 37 درصد از آمریکایی ها با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن” Bastedo گفت.

(Heather Bastedo, Maru/Blu)

(هدر Bastedo Maru/آبی)

اگر سردرگمی وجود دارد در هر سه کشور به عنوان به آنچه که رهبران باید در انجام آن ممکن است مربوط به تناقض در اقدامات محدود کننده و پیام رسانی—بین کشورها و در درون آنها.

یک نیاز نگاه هیچ بیشتر از فلوریدا سواحل وسیع پر از بهار-قطع کننده از سراسر شمال امریکا که به تازگی به عنوان به عنوان در هفته گذشته بودند نادیده گرفتن تماس های فوری از مقامات بهداشت عمومی به عمل اجتماعی فاصله. سواحل هنوز شلوغ در 20 مارس روز پس از کانادا و آمریکا بسته خود را در مرز مشترک به امید چکش از طریق یک پیام ساده: خانه بمانند.

سردرگمی پافشاری کرده است در انگلستان بیش از حد به عنوان دولت میزبان مذاکرات پاسخ آن به این بیماری همه گیر. جانسون تنها استناد مستند اقدامات در مارس 24, زمانی که کشور در حال حاضر حدود 8,000 موارد تایید شده. مسافران در امان هیچ وقت برای گزارش فقط کمی تغییر در لندن بسته بندی قطارهای زیر زمینی روز بعد که در آن هنوز هم وجود دارد به سختی هر گونه فضایی برای ایستادن.

کانادایی’ اعتماد به نفس در دولت خود به آنها را از طریق همه گیر شمارش در میان چند اقدامات است که مجموعه آنها را جدا از هم در یک نظرسنجی همچنین نشان داد که مشترکات.

مردم در این کشور کمتر با احتیاط در مورد احتمال مرگ به علت COVID-19 نسبت به آمریکایی ها و انگلیسی ها داده ها نشان می دهد: تنها 33 درصد از کانادایی ها بررسی شد نگران مرگ ناشی از این ویروس در مقایسه با 43 درصد از آمریکایی ها و 57 درصد از استرالیایی ها. آنها همچنین کمتر نگران جامعه تبدیل شدن به lawless (63 درصد از کانادایی ها) در طول بیماری همه گیر در حالی که اکثر استرالیایی ها—73 درصد—که از ترس.

(هدر Bastedo Maru/آبی)

افزایش اضطراب در انگلستان ممکن است نسبت به نزدیکی خود را به مناطق COVID-19 بحران مانند ایتالیا که در آن تعداد کل مرگ و میر (بیش از 6000) است که تقریبا دو برابر است که چین در حالی که کانادایی ها و آمریکایی ها ممکن است احساس در سهولت به عنوان آنها در اقیانوس ها جدا از بدترین بیماری همه گیر. این البته پس از تغییر در آمریکا است که در حال حاضر دارای سومین شماره از موارد در سراسر جهان در بیش از 63,000. ایالت نیویورک به تنهایی بیش از 30000 موارد 15 بار است که کانادا در مجموع.

اما در حالی که به نظر می رسد کانادایی ها کمتر نگران اعتماد به نفس خود را در دولت ممکن است منجر به عدم علاقه به کمک به دیگران از طریق شیوع. کانادایی ها بستری بودن کمتر به احتمال زیاد برای به اشتراک گذاشتن منابع و یا کمک به دوستان و همسایگان نسبت به آمریکایی یا استرالیایی. آن است که پیدا کردن شگفت زده Bastedo به عنوان کانادایی ها کلیشه ای شناخته شده به عنوان مودب و مایل به قرض دادن یک دست کمک می کند.

“ما تکیه بر دولت ما و فرهنگی ما این را می دانیم بیش از آن کشورهای دیگر” Bastedo توضیح داد. کانادایی ها به نظر می رسد با قرار دادن شرط در این طرح دولت به کار می کنند.

با وجود تفاوت های برخی از احساسات این بررسی نشان داد به عنوان جهانی به عنوان ویروس خود را: نگرانی در مورد اقتصاد, پذیرش نیاز به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش و درک درستی از ویروس’ علائم. بی اعتمادی در رسانه ها نیز به ظاهر گسترده است. کمتر از شش نفر از 10 کانادایی (58 درصد) اعتماد که در آن آنها اخبار خود را از این نظرسنجی نشان می دهد. که بالاترین رقم از سه كشور به عنوان سطح اعتماد قطره به 46 درصد در ایالات متحده و 37 درصد در بریتانیا.

چه مدت قبل از جامعه را برمی گرداند به یک حس عادی است که هنوز هم کسی نمیداند. اما در همراهی با دیگر نتایج کانادایی خود را حفظ خوشبینی. تقریبا نیمی از کسانی که در نظر سنجی فکر می کنم coronavirus خواهد مخروطی در سه تا شش ماه در مقایسه با 42 درصد از آمریکایی ها و 37 درصد از استرالیایی ها.

Bastedo خواهد شد انجام یک نظرسنجی مشابه در هفته های آینده برای اندازه گیری چگونه تغییر نگرش به حکومت و پاسخ به ناچار تعدادی از موارد تا سطح شیب دار: “مهم ترین چیزی که در اینجا خواهد بود که چگونه این وضعیت طول زمان تکامل می یابد.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im