خود را لغو مارس شکستن

دکتر دیوید Fisman ترس از COVID-19 و فکر می کند شما باید بیش از حد.

ترس است که معمولا مدعی—احساسات قدرتمند متوقف می شود که ما را از فکر کردن به وضوح و تصمیم گیری معقول—است متحد از مقامات بهداشت عمومی در تلاش برای مقابله با این تهدید است. “برای یک بار آن را در واقع تطبیقی,” دکتر گفت: Fisman در مصاحبه ای در روز پنج شنبه. “هر کس باید بسیار می ترسم.”

Fisman سر اپیدمیولوژی در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه تورنتو و فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی هاروارد. او خود را صرف حرفه ای مطالعه این نوع از چیزی که او فکر می کند ما اقدام بیش از حد به آرامی.

ما سیاستمداران و مقامات فقط می تواند عمل کند تا جایی که آنها باید عمومی خرید. در مورد کوروناویروس—بزرگترین تهدید برای سلامت عمومی جهان در چند دهه—که بدان معنی است که دولت به احتمال زیاد تحت-واکنش سرپرست آهسته تر از آنها باید به ما امن نگه دارید.

“ما در حال رفتن به برخی از سوپ داغ در یک زن و شوهر از هفته” می گوید: دکتر Fisman. “این کاملا قابل پیش بینی است. مثل تماشای یک ماشین تصادف تصویری در حرکت آهسته. شما می دانید دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد. و آن را در حال حرکت به آرامی و این دردناک است و شما می دانید چگونه آن را به پایان.”

ادامه مطلب: Coronavirus: آنچه در کانادا می توانید انتظار برای رخ می دهد در دو هفته آینده

در ایتالیا و در شهر سیاتل که در آن آزمون موفق به پیدا کردن COVID-19 مقامات بی اطلاع بودند حضور خود را تا زمانی که مردم در حال مرگ است. ریاضی در اطراف آن ترسانده است. “هنگامی که ما شیوع ارائه با مرگ و آنچه را که بدان معنی است که آن را یک بیماری همه گیر به دلیل آن طول می کشد مردم در حالی که به بیمار به اندازه کافی به مرگ می گوید:” دکتر Fisman در وحشتناک اخیر وبینار. “بنابراین ما یک بیت از یک heuristic. اگر شما دو مرگ و ما فکر می کنم در مورد مرگ و میر است که دو درصد آن دو مرگ نمایندگی از 100 مورد و آنها نشان دهنده 100 نفر از دو هفته پیش. بنابراین کسانی که 100 نفر با تولید مثل شماره دو به معنی 200 مورد هفته آینده معنی دیگری 400 هفته پس از. بنابراین 400 به علاوه 200 600 به علاوه 100 700. بنابراین شما به حداقل 700 موارد در جمعیت خود را در زمانی که شما ببینید دو مرگ. بنابراین هنگامی که مکان هایی مانند سیاتل شروع و با مرگ و میر و ایتالیا شروع می شود و با مرگ و میر می گوید که شما دم شده است برای مدت زمان طولانی و ما نمی خواهیم کانادا به ابتلا به این که در راه همین دلیل است که نظارت بسیار مهم است.”

وحشتناک ترین چیزی که در مورد این بیماری هنگامی که آن را جلوتر از مقامات بهداشت عمومی در این راه این است که چه اتفاقی می افتد در بیمارستان که در آن وجود دارد تنها بسیاری از ماسک.

هشتاد درصد موارد در چین خفيف بود. اما 15 درصد از افرادی که آن را دریافت خواهد شد و نیاز به بستری و یک چهارم از این افراد نیاز به ماسک را با یک لوله به پایین گلو خود را و یا آنها را از مرگ noncardiogenic ادم ریوی—که بدان معنی است که ریه های خود را پر کنید تا.

مشکل این است که به اندازه کافی وجود ندارد ماسک برای همه, اگر این ویروس از کنترل خارج می شود.

“اگر شما از افرادی که در هواکش برای سه هفته قبل از آنها می آیند … آنچه که می کند این است که به طور موثر غرق ما در واحد مراقبت های ویژه منابع طبیعی در استان به دلیل آنها پر,” دکتر گفت: Fisman. “و این چیزی است که در ایتالیا اتفاق افتاده است. و قرار می دهد که شما در یک وضعیت که در آن مردم به نارسایی تنفسی آنها می آیند به یک بیمارستان و هیچ چیز وجود دارد شما می توانید برای آنها انجام. این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد چقدر بد این می تواند و چگونه سریع می توانید آن را بد است.”

در ایتالیا و پزشکان مجبور شده اند به وحشتناک گزینه مورد که می شود یک ماسک این بدان معنی است که در واقع این افراد هستند که به احتمال زیاد حداقل برای زنده ماندن محروم هستند مراقبت. این یک چشم انداز وحشتناک و ما باید با در نظر گرفتن گام فعال برای جلوگیری از آن به عنوان مقامات در هنگ کنگ است.

“ما می تواند هنگ کنگ و یا ما می تواند ایتالیا می گوید:” دکتر Fisman. “ما مجبور به انتخاب یکی یا دیگری. ما نمی کنید برای انتخاب وضعیت موجود. مشکل برای سیاستمداران این است که اگر شما بسته همه چیز را در حال حاضر و به شما در رسیدن به آنچه شما می خواهید برای رسیدن به و آن را آرام شما در حال رفتن به excoriated برای زیاده. مردم در حال رفتن به می گویند شما حرومزاده شما لغو NHL فصل و رستوران من کردم هیچ مشتریان برای یک ماه.”

هیچ انتخاب واقعی ،

“آنچه قابل توجه در این مدل این است که اجتماعی فاصله خاموش این را می گوید:” دکتر Fisman. “این است که انتقال بیماری … اما می آید که در یک هزینه اقتصادی و من فکر می کنم همه ما از آن آگاه.”

این احتمال وجود دارد که چرا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دوباره چشم انداز انتخابات بستگی دارد یک اقتصاد پررونق شده است کم اهمیت جلوه دادن تهدید.

آن را ممکن است به همین دلیل داگ فورد روز پنجشنبه گفت که مردم باید خود را لغو نمی مارس شکستن برنامه های سفر و به همین دلیل دولت فدرال و آژانس بهداشت عمومی کانادا توصیه نمی شود کانادایی به سفرهای خود را و به همین دلیل آموزش و پرورش ادارات هنوز تعطیل مدارس.

دکتر Fisman می گوید: مدارس باید دانش آموزان خود را در خانه و هیچ کس باید پرواز جنوبی در ماه مارس ،

“از بهداشت عمومی از دیدگاه این است که مرتب کردن بر اساس مانند قرار دادن ما جمعی از چهره های چوب جیک جیک کردن. ما می دانیم که در حال حاضر وجود دارد غیر قابل کنترل در آمریکا وجود دارد یک برآورد از هفته گذشته است که می گوید: 30,000 تا 50,000 موارد پس از آن که در حال حاضر. بنابراین آنچه که شما در حال رفتن برای دیدن مردمی به پایین وجود دارد این انتخاب کنید تا آن را همه در یک بار و معرفی آن به جامعه است. من از ترس است که همه چیز واقعا می تواند منفجر شود پس مارس شکستن. آن را نمی خواهد اتفاق می افتد بلافاصله, اما آن اتفاق می افتد در همه جا و در زمان آن اتفاق می افتد ما خواهد بود در یک سوراخ عمیق.”

او نه به نفع هر چند از نوع ممنوعیت سفر که برنده اعلام کرد در آخرین شب ترسناک آدرس به آمریکایی ها است.

وجود دارد بسیاری از مکان ها در جهان—عراق, سوریه و ایران, به عنوان مثال—بدون به اندازه کافی قوی بهداشت عمومی سیستم برای تشخیص و شامل ويژگيها ، افرادی که در این کشورها یک تهدید اما این غیر ممکن است برای متوقف کردن آنها از سفر.

“ما در حال رفتن به بارها و بارها reseeded می گوید:” دکتر Fisman. “هر کاری که در کانادا شما در حال رفتن به حال معرفی است. و شما می توانید می گویند بیایید قطع سفر به این کشور است. بیایید قطع سفر به آن کشور است. این whack-a-mole مردم به سفر به مکان های از طریق مکان های دیگر و شما در حال رفتن هرگز قادر به خاموش کردن از این است. بنابراین آنچه که من پیش بینی این است که ما در حال رفتن به برای مدت 18 ماه یا دو سال یک سری از بحران کمی که در آن همه چیز باید تغییر کند و مردم بسته همه چیز را و سپس آن را روشن و مردم شروع به استراحت محدودیت مانند آنها در حال انجام در چین در حال حاضر.”

دکتر Fisman فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن پیام به آمریکایی ها وضعیت بدتر خواهد شد را در ایالات متحده است.

“Nero تنها fiddled در حالی که رم سوخته. او نمی توانید جری می تواند از بنزین و پرتاب آن را به آتش کشیدند. او نه تنها بی کفایت و نتواند هر آزمون از رهبری او به طور فعال در ساخت این وضعیت بدتر با تشویق این نوع رفتارها و شیوه های که در حال رفتن به خار انتقال است. و به چه منظور است ؟ داو را گوش نمی دهند. هوشمند افرادی که در صندوق های تامینی گوش دادن نیست چرا که آنها می دانند.”

با ناکافی آزمون و بهداشت عمومی بودن سیستم به کارگردانی مغلوب ساختن پیشی جستن, ایالات متحده است که در یک دوره دشوار است. “وجود دارد یک مقدار عظیم از COVID پایین وجود دارد که آنها در حال پیدا کردن. و من فکر می کنم آنها در آستانه اولین بار خشن.”

دکتر Fisman امیدوار است که مقامات کانادا را تهاجمی تر مراحل را به زودی برای جلوگیری از این سرنوشت.

“اگر شما در حال ساخت تصمیم گیری بر اساس این واقعیت است که خود را ICU نزدیک به ظرفیت چرا که شهرستان خود را در حال حاضر 30 بيمار مبتلا به نارسایی تنفسی از covid و شما باید فقط پنج تخت ICU. خوب است که در این هفته. 30 بیمارانی که به نارسایی تنفسی از سه هفته پیش است.”

شستن دست های خود را. کار از خانه اگر شما می توانید. اجتناب از جمعیت. لغو برنامه سفر خود را. از نظر صحبت کردن به همسر و بستگان در مورد چه باید بکنید اگر آنها قرارداد این بیماری است.

ترس. بود خیلی می ترسم.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de