لغو کنوانسیون خوش Joe K سوم از گفتار

جو کندی مورد نیاز کنوانسیون.

نه این که او می تواند آن را به دست آورد. او را آرا.

اما او می تواند با استفاده از آن به عنوان یک پلت فرم برای توضیح به رای دهندگان ماساچوست — به خصوص دموکرات ها — چرا از او می خواهم بهتر سناتور ایالات متحده از وقت بهداشت ، ادی Markey همکار دموکرات.

لغو مارس 30 کنوانسیون با توجه به کروناویروس همه گیر شد و یک شکست برای کندی.

کندی مورد نیاز کنوانسیون بیش از Markey. کندی 38 مورد نیاز آن را به یک سخنرانی قانع کننده به هزاران کنوانسیون نمایندگان — و به — در مورد اینکه چرا آنها باید تخلیه Markey و 73 و ارسال او به آمریکا.

تا کنون او به سختی در این مورد. جامد سخنرانی در کنوانسیون کمک کرده اند حتی اگر Markey می توانست برنده این حزب تایید.

و در حالی که او است به دور از یک جلا سخنران جو کندی می توانست دوباره پیر تد کندی سخنرانی به توضیح آنچه که نامزدی خود را همه چیز در مورد.

او می تواند برداشته اند از تد پررونق سخنرانی در سال 1980 کنوانسیون ملی حزب دموکرات که پس از از دست دادن به جیمی کارتر, Ted صحبت در مورد کندی “رویایی است که هرگز نمی میرند.”

و یا او می تواند گرفته شده از تد کندی آخرین سخنرانی (او در سال 2009 درگذشت) در سال 2008 کنوانسیون ملی, زمانی که کندی گفت: برای تشویق دموکرات “وجود دارد که موج جدیدی از تغییر همه در اطراف ما و اگر ما قطب نما ما را در رسیدن به مقصد ما — نه تنها پیروزی برای حزب ما اما تمدید برای ملت ما.”

که خیلی چیزهای خوب و چیزهای که جو کندی نیازهای اگر او در حال رفتن به شکست Ed Markey.

صرف نظر کردن که کندی می توانست ساخته شده چلپ چلوپ با استفاده از لحظه ای برای حمله به کنوانسیون سیستم خود را و چگونه آن را دستکاری شده توسط تأسیس حزب دموکرات برای روشن شدن زمینه های ناخواسته رقبا.

این چیزی است که اتفاق افتاده است در سال 2012 زمانی که رهبران حزب به رهبری و سپس حزب رئیس جان والش مشغول به کار کنوانسیون به اطمینان حاصل شود که هیچ رقیب به الیزابت وارن می تواند به اندازه کافی کنوانسیون آرا به نظر می رسد در ماه سپتامبر اولیه رای گیری به اجرا در برابر او.

کندی همچنین می تواند موضوع از این واقعیت است که همان جان والش در حال حاضر در حال اجرا Markey مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد.

به جای فقط موافقت که کنوانسیون باید لغو شود, کندی می توانست افزود: “این بود که به تقلب به هر حال.” اما این مرد خوب است که به او, او این کار را نکرد.

اگر جو کندی در حال رفتن به استفاده از کندی نام برای انتخابات سنا او باید کمپین مانند کندی — با شور و نشاط. این بدان معناست که راه اندازی یک کمپین تهاجمی نشان می دهد که او در حال مبارزه برای کار و نه انتظار آن بود را به او واگذار.

جایگزین این باور است که او نیاز به رفتن برای jugular در برابر Markey چرا که او یک کندی.

که هرگز متوقف عالی-عمو تد زمانی که او رفت و پس از کری رقبا مانند ری Shamie یا میت رامنی یا حتی دموکرات جیمی کارتر. تد کندی هرگز در زمان انتخابات برای اعطا.

در حال حاضر وجود خواهد داشت هیچ کنوانسیون و هیچ مشابه دیگر برای برگزاری کندی به ارائه سخنرانی و اگر او تمایل به انجام این کار در وهله اول, و اگر او توانایی آن را بکشد.

شاید او می تواند. با اندک پوشش مبارزات انتخاباتی با توجه به کروناویروس همه گیر کندی نام ممکن است به اندازه کافی برای برنده شدن. هیچ کس توجه زیادی به خسته کننده کمپین به هر حال

بنابراین شاید کندی چهار دوره عضو خانه از نیوتن نیازی به رفتن پس از Markey. آنها هر دو ترقی خواهان, به طور یکسان در عملا تمام مسائل خارج از مالی مبارزات انتخاباتی.

شاید نام کافی است.

که در آن آنها متفاوت است که کندی جدید و Markey شده است در پس قبل از کندی متولد شد.

آنها نیز متفاوت است که در کندی هنگامی که در سنا دارای پتانسیل برای رئيس جمهور اجرا شود Markey نمی کند.

اگر انتخاب به سنا در سال 2020 کندی اجرا می تواند در سال 2024 با استفاده از سنا به عنوان یک سکوی پرتاب است.

اگر او هنوز هم رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را منع می شود از یک سوم مدت است. اگر جو بایدن است که رئیس جمهور او خواهد بود 82.

جو کندی بزرگ-عمو جان اف کندی و سپس یک سناتور ماساچوست بود 43 زمانی که او رئيس جمهور در سال 1960. جو کندی خواهد بود 44 در سال 2024.

این چیزی است که این کمپین است در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de