‘نمی تواند بیش از حد ترسو’: استرالیا دوباره باز طرح اتحاد جهان, تماشای

چارچوب توافق شد به توسط دولت و قلمرو رهبران امروز ملی در جلسه هیئت دولت اما هر یک را نهایی می گویند چگونه به سرعت آنها حرکت را از طریق مراحل بر اساس وضعیت بیماری است.

“ما می دانیم که ما نیاز به مراقب باشید برای حفظ دستاوردهای ما (اما) اگر ما مایل به پس گرفتن زمین ما از دست ما نمی تواند بیش از حد ترسو” آقای موریسون به خبرنگاران گفت:.

مرتبط: به دنبال بیشتر coronavirus اخبار

در سراسر جهان, اخبار شبکه های تحت پوشش این خبر. سی ان ان نوشت که “انتقال محلی شده است پیشتر” و “شیوع (است) در حال حاضر در نظر گرفته شده به طور گسترده تحت کنترل”.

استرالیا ثبت کرده است 6912 موارد COVID-19 با 3047 در نیو ساوت ولز 1467 در ویکتوریا 1045 در کوئینزلند 439 در جنوب استرالیا 552 در غرب استرالیا 225 در تاسمانی 107 در استرالیا australian Capital Territory و 30 در قلمرو شمالی.

استرالیا تلفات همچنان در 97.

مرگ و میر می ایستد در 97.

این است چگونه اخبار امروز ایفا می کند.

به روز رسانی

من درخشان همکار Charis چانگ کشیده با هم یک راهنمای در مورد آنچه هر ایالت و منطقه انجام شده است با نخست وزیر اسکات موریسون نقشه راه برای کاهش محدودیت.

پس از ساعت کنفرانس خبری امروز صبح premiers و وزرای ارشد آغاز شد, اعلام زمان بندی برای اجرای گام به گام یک.

شما می توانید پیدا کردن در اینجا راهنمایی.

ما یک به روز رسانی در تحقیق روبی شاهزاده حسن Ashlea Witoslawski در AAP و آن را نگاه خوب برای کارناوال استرالیا:

NSW پورت اقتدار معکوس تصمیم خود برای لغو روبی شاهزاده’ سیدنی رزرو پس از خط کروز گفت: آن را به حال کم coronavirus خطر استعلام گفته شده است.

قدرت است که مسئول برای ارائه یک خلبان را به کشتی به بندر لغو رزرو در اواخر مارس 18 بعد از وظیفه harbourmaster دریافت اطلاعات از NSW آمبولانس در مورد دو بیمار مسافران نیاز به حمل و نقل از کشتی.

اما قدرت بازیگری افسر ارشد عامل اما Fensom گفت: او معکوس لغو در ساعات اولیه مارس 19 پس از گفتگو با کارناوال استرالیا مدیر ارشد عملیات بندر پل Mifsud.

Ms Fensom گفت: درخواست آقای Mifsud گفت: “NSW سلامت بود گفت: نه آمبولانس بودند برای COVID-19” و این بود که هیچ coronavirus در هیئت مدیره.

پرس و جو شد و گفت: قبلا در این هفته که آقای Mifsud همچنین گفت: یکی دیگر از NSW پورت قدرت کارگر در مارس 18 “این کسب و کار به طور معمول” و که کشتی تا به حال شده است از نظر کم خطر است.

کمیسر برت واکر SC پرسید: اگر Ms Fensom تلاش برای تایید اطلاعات با NSW سلامت.

“او یک دکتر اجازه دهید به تنهایی کشتی ، و او را یک افسر آمبولانس. به طوری … آن ایستاده بود به همین دلیل است که همه او انجام شد در حال عبور در چیزی است که شخص دیگری به او گفته بود:” آقای واکر گفت.

او موافقت کرد و با آقای واکر و گفت: او را امتحان کنید نه برای صحبت با هر کسی از NSW سلامت.

آقای Mifsud سوال شد بعد از آن در روز جمعه است. او گفت: پرس و جو از او یاد گرفته در بعد از ظهر مارس 18 از کارناوال بندر عوامل که NSW Health نمی خواهد سوار شدن به کشتی به دلیل کم خطر ،

چین روز جمعه گفت این برنامه سازمان بهداشت جهانی-led نقد و بررسی که استرالیا و آمریکا باید اصرار یک ضرورت است.

چین گفته است که می تواند نگاه به ریشه های بهداشت جهانی بحران “پس از همه گیر است”.

نظر از وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying آمد به چین رو به افزایش جهانی فشار در هفته های اخیر به اجازه می دهد, تحقیقات بین المللی به ریشه های این بیماری همه گیر.

نقد و بررسی باید انجام شود در یک “باز و شفاف و فراگیر به شیوه ای” تحت رهبری سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هوآ گفت: در یک جلسه.

اما او اضافه شده است که باید آن را در یک “زمان مناسب پس از همه گیر است”.

چین همچنین تاکید کرد که هر گونه پرسش و باید بر اساس مقررات بین المللی بهداشت و مجاز توسط سازمان بهداشت جهانی و یا کمیته اجرایی – که دوگانه حاکم بر بدن.

کشورهای متعددی از جمله فرانسه و آلمان و بریتانیا خواسته اند که شفافیت بیشتر از چین بیش از آن در دست زدن به این ویروس در حالی که ایالات متحده و استرالیا نیز به رهبری خواستار تحقیق بین المللی به ریشه های این بیماری همه گیر.

AFP

از ساعت 8 بعد از ظهر جمعه استرالیا ثبت کرده است 6912 موارد coronavirus اما 6079 از کسانی که بهبود یافته اند.

NSW است 3047 ویکتوریا است 1467 Queensland است 1045, SA دارای 439, WA دارای 552 تاسمانی دارای 225 قانون 107 و NT دارای 30.

استرالیا تلفات همچنان در 97.

روزنامه ها در سراسر جهان در واکنش به استرالیا جسورانه سه نقطه برنامه ریزی برای بازگشایی شده است.

“کشور در حال حاضر تست شده بیش از 730,000 مردم برای ویروس با 6,900 مورد تأیید و 97 مرگ” خواندن یک داستان در نسخه امروز از نیویورک تایمز.

“آهسته بازگشایی شد ملاقات با احتیاط پشتیبانی توسط بسیاری از استرالیایی.”

سی ان ان نوشت که “محلی انتقال یافته است پیشتر” و “شیوع (است) در حال حاضر در نظر گرفته شده به طور گسترده تحت کنترل”.

و بلومبرگ نوشت که استرالیا “موفقیت در مسطح منحنی جدید کروناویروس عفونت اجازه می دهد تا آن را به استراحت مستند محدودیت”.

در انگلستان مستقل نوشت که: “در حالی که این کشور مورد ستایش قرار داد برای موفقیت حاوی بیماری و جلوگیری از بیمارستان های محلی در حال غرق با کروناویروس بیماران مستند اقدامات هنوز گرفته ویرانگر تلفات در اقتصاد است.”

AFL نمی قیمومیت بازیکنان خود را به یک واکسن آنفولانزا پیش از فصل سرگیری را ترک خواهد کرد و تصمیم به فوتبال و باشگاه های مربوطه خود را ،

NRL بازیکنان مورد نیاز برای هر یک از واکسن آنفولانزا و یا نشانه ای چشم پوشی از اشکال به عنوان راگبی لیگ با این نسخهها کار به سمت یک برنامه ریزی مارس 28 فصل راه اندازی مجدد.

اما AFL حفظ عکس های آنفولانزا را در اختیار بازیکنان و باشگاه کارکنان یک لیگ سیاست.

“در حالی که AFL توصیه بازیکنان و مقامات به دریافت سالانه واکسن آنفولانزا در تصمیم گیری است که در نهایت از این بازیکن و باشگاه دکتر که آیا آنها مایل به انجام این کار” یک AFL سخنگوی گفت.

روز جمعه صبح ساحل طلا خورشید کاپیتان دیوید, فرو کردن سوال که آیا واکسن آنفولانزا باید اجباری در AFL اگر بازیکنان نیست راحت با آنها.

“من بیش از حد مطمئن شوید که آن را باید اجباری” فرو خبرنگاران.

“هر کس در حال رفتن به عقاید مختلف و نظرات در این زمینه است.

“من نمی دانم که آیا ما باید آنها را وادار به انجام هر کاری نمی شود آنها راحت انجام می دهند.

“من می دانم که دیگران می خواهم که افکار مختلف در آن اما این نظر من است.”

AAP

ویکتوریا برتر Daniel Andrews تحویل یک به روز رسانی از طریق توییتر.

https://platform.twitter.com/widgets.js

بیش از 127,000 ویکتوریایی مورد آزمایش قرار گرفتند در این هفته و نتایج انتظار می رود تا روز یکشنبه.

آقای اندروز می گوید: تغییر دوره قبل از ما می دانیم که نتایج حاصل از این آزمون خواهد بود غیر مسئولانه است.

https://platform.twitter.com/widgets.js

استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone توضیح داد که چرا کشورهای مختلف و مناطق در حال بازگشایی در نرخ متفاوت است.

او گفت: ABC پاتریشیا Karvelas: “این مهم است به درک که ما گسترده قاره.”

“ما باید نتایج متفاوت در نقاط مختلف است که” دکتر Bartone گفت.

“و چون از اقداماتی که برخی کشورها و مناطق را در محل قرار داده, آنها قادر به پیشرفت و در واقع قلمرو شمالی است که پیش از آن اعلام, امروز در حال حاضر شما ممکن است می گویند از لحاظ پاسخگویی.

“با درک آنچه در سطح و یا بار از این بیماری در جامعه خود را با درک اقدامات است که شما رو در جای خود و توانایی خود را به سرعت جداسازی و شناسایی و ردیابی تماس شما قادر به مقابله با هر گونه بالقوه شیوع هنگامی که و اگر آنها بوجود می آیند و بله آنها بوجود می آیند در طول راه.”

ویکتوریا Libs در حال شلیک به عکس های برتر امروز.

https://platform.twitter.com/widgets.js

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de