کانتون تاپ نورول در Div. 2 دختران هاکی نهایی

کانتون شده است یک عضو از یک باشگاه منحصر به فرد در بخش 2 هاکی دختران چند سال گذشته و Bulldogs بودند تمایلی به اجازه دهید هر کس دیگری در تاریخ یکشنبه شب.

تاریخ لیز Tassinari به ثمر رساند متهور هدف در دوره دوم و اول اولیویا Maffeo یش برخی از کلید های بیمه در سوم شماره 3 کانتون 3-1 دولت نیمه نهایی پیروزی بر No. 2 نورول جنگجو در میدان جنگ.

The Bulldogs (19-1-4) را دو بار دفاع از قهرمان Wellesley در دولت نهایی در روز یکشنبه در نظر گرفتن یک سوم گرفتن در حلقه پس از سفر به TD باغ در سال 2017 و 2018. کانتون Wellesley و نوتردام آکادمی تنها سه مدرسه به بازی در Div. 2 عنوان بازی در آخرین پنج فصل است.

“من واقعا خوشحال برای سالمندان ما. این خواهد بود که سوم سفر به باغ در چهار سال است که شگفت انگیز است” گفت: کانتون مربی دنیس Aldrich که شوخی های اتوبوس با دفاع از Div. 2 قهرمان و تیم پسران نیز با باغ-محدود .

ویژه تیم بود حیاتی به عنوان Tassinari هدف آمد در بازی قدرت پس از Bulldogs به قتل رسانده بود متوالی مجازات قبلی در این دوره است. او را برداشت و سست جن پس از یک Allie McCabe عجله و خاموش کردم سریع پیشنهاد که رفت پد نورول دروازه بان نیکول پرسکات و به سختی رخنه در سراسر خط 2-1 سرب فقط به گذشته میدوی نقطه دوم.

“من فقط دیدم یک فرصت برای به دست آوردن یک جن در شبکه من و نوع شات آن را کورکورانه به دیدن اگر هر چیزی را در” گفت: Tassinari. “من تو را دیدم آن را تبدیل و نوع تکیه به عقب و او نمی تواند آن را گرفتن و آن را فقط به trickling در.”

Maffeo به کانتون برخی از مقدار مورد نیاز اتاق تنفس با شش دقیقه باقی مانده خزید زیر دایره حق و خوراکی یک شات در زیر نوار از سختی زاویه به آن را 3-1. بولداگ مجازات کشتن دوباره آزمایش کردن کشش به عنوان کانتون شد و سوت کشید برای بازگشت به عقب مجازات اما تا به حال یکی دیگر از پاسخ

تیم های معامله شده اول دوره اهداف در نقش هر یک دانشجوی سال اول goaltender بدون شک مانند بازگشت. یک مایا باتیستا شات 4:36 در به نظر می رسید به احمق Prescott رخنه در سمت کوتاه به کانتون 1-0 شود. نورول (20-3) پاسخ داد: هنگامی که کیسی مدینه نگه داشته و در یک جن است که کارولین دیورند اقدام به پوشش در چین بستن آن در 1-1 با 4:11 باقی مانده در این دوره است.

نورول را مهمترین فرصت برای چیز حتی پس از Tessinari هدف آمد با 10 دقیقه به سمت چپ زمانی که کیسی بخش برش به اسلات برای نگاه بزرگ پس از یک کانتون مدافع به زمین افتاد اما دیورند آمد تا با بهترین از 20 موجب صرفه جویی در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im