سرمایه داری کمک خواهد کرد که امریکا غلبه بر ویروس خرید اینترنتی

من می دانم آن را سخت به انجام زمانی که coronavirus در حال آمدن است بعد از ما اما ایستادن و تشویق. جهان است و بهتر از همیشه. مردم سالم هستند و زندگی طولانی تر است. فقر کاهش است. صدها میلیون نفر از مردم شده اند نجات از بدبختی است.

رئیس دستگاه از همه از این است که سرمایه داری. آن را نه تنها ما را در غنی تر اما این است بزرگ حوزه از زندگی ما است و در حال حاضر عمده ابزار در مقابله با بیماری همه گیر آسیب.

شما نمی خواهد حدس می زنم به همان اندازه اگر شما به گوش کنگره بحث در $2 تریلیون نجات بیل و شنیده دموکرات گفت: آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که دادن پول به شرکت های بزرگ. ببخشید اما بعضی از آنها به طور جدی زخمی و با بهبود آنها باقی می ماند می تواند یک نیروی حیاتی در اثبات همه نوع از ابزار مورد نیاز در مبارزه با COVID-19 و بیشتر چه بود عمده منبع درآمد برای خانواده ها در مواجهه با شرایط زندگی غیر قابل تصور. شما نمی توانید حتی رفاه اگر شما کسب و کار و کارکنان ارائه مالیات است.

و نگاه شما متوجه است که کسانی که وفادار به ایدئولوژی خود را اما نه به مردم آمریکا هم می خواستم به طور مستقیم پول به تغییر آب و هوا و انواع دیگر علل داشتن ربطی به امروز بحران ؟ همچنین در صورتی که برخی از دموکرات ها از جمله بهداشت ، برنی ساندرز می خواهید برای متوقف کردن حفاری نفت و گاز در زمین فدرال و پایان افقی fracking. در زمانی که ما نیاز به شغل این می تواند به از بین بردن میلیون ها و disempower تلاش های ما برای بازسازی.

نتیجه نهایی در سنا به دست سازش و اتفاق آراء. که خوب واقعا خوب است و ما باید به مبارزه با COVID-19 در حالی که همچنین دانستن که تخریب اقتصاد می تواند شدیدتر cruelties در دراز مدت. نگه داشتن در ذهن است که اجتماعی فاصله و دور ماندن از جمعیت دارای خرد و کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور.

بدتر اگر شما می خواهید, اما شاید شما همچنین می تواند به توقف و فکر می کنم در مورد چگونه از آن است که تخمین زده است که نرخ بیکاری می تواند به 30 ٪ افزایش حتی به عنوان بازار سهام بوده است که خوشبختانه در حال افزایش است. کسانی هستند که تخفیف که گفت: بازار سهام تنها کمک می کند تا غنی است. نادرست است. بیش از نیمی از آمریکایی ها در حال سرمایه گذاری در این بازار و آن فرو رفتن نشانه ممکن است فاجعه برای 401(k)s دیگر پس انداز و صندوق های بازنشستگی.

به کمک اندازه گیری هزینه یک لنگی-همراه اقتصاد در نظر 150,000 طبقه کارگر کشتن اعضای خود را هر سال با مصرف مواد مخدر و الکل و خودکشی تا حد زیادی به دلیل وجود چند تا خوبی پرداخت شغل برای کارگر ماهر در با تکنولوژی بالا ما جامعه است. یک پاسخ به این آموزش نیست هنوز هم بیشتر دخالت نظارتی که از طریق آن ما علام betters در واشنگتن به طور مداوم آدامس چیز. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان خاموش برخی از زنجیر و همچنین کاهش مالیات شرکت به عنوان شغل و سپس شروع به ضرب و دستمزد شروع به بالا رفتن.

نکته این است که اقتصاد ممکن است به عنوان جدی موضوع را به عنوان ویروس و ما در حال حاضر به شنیدن بحث در مورد زمانی که برخی از سلامتی محدودیت در برخی از نقاط کشور باید اجازه دهید. من نمی دانم پاسخ به این, اما من معتقدم مسائل اقتصادی باید وزن به شدت در ذهن به عنوان ویروس.

به همه این کار در نظر بگیرید چه بزرگ فرانسوی متفکر الکسی دو توکویل در مورد نوشت: آمریکایی ها پس از مراجعه به اینجا در 1830s. او گفت که ما به خود وابسته عملی سخت کوش مؤمنان در برابری و آزادی اختصاص داده شده به دموکراسی و آماده جهاد با دیگران برای رسیدن به مشترک به پایان می رسد. بیایید رقص که قدیمی خود را.

جی Ambrose است همزمان نویس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de