کارلس گیل گوستاوو بو به انقلاب ویرانگر یکی-دو پانچ

MLS برگشت مسابقات ارائه شده انقلاب با یک نگاه اجمالی از آینده است.

هافبک کارلس گیل و رو به جلو گوستاوو بو در حال رفتن به توانمند پشت سر هم در حال حرکت رو به جلو است.

گیل غنی شده وضعیت خود را به عنوان 2019 MLS تازه وارد سال با تسلط تلاش در Revs’ 1-0 پیروزی بر مونترال در پنج شنبه شب در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو ،

انقلاب (1-1-1) avenged فصل خود را باز از دست دادن به تاثیر on Feb. 29 و به احتمال زیاد خواهد شد به دور حذفی با یک پیروزی بیش از سی متحده در روز پنج شنبه. انقلاب نزدیک کردن گروه C بازی مقابل تورنتو FC در تاریخ 21 ژوئیه.

“او بسیار عالی بود کارلس پخش بود که در هر بازی گفت:” انقلاب سر مربی بروس آرنا. “او یکی از بازیکنان بهتر در لیگ است.”

گیل شلوغ ترین بازیکن در زمین در فصل اولین بازی با اعداد به آن را اثبات کند. 27 ساله اسپانیایی که از دست رفته دو بازی اول با مصدومیت بازی 90 دقیقه با وجود خفقان گرما و رطوبت.

گیل ثبت 88 لمس 12 شانس ایجاد و تکمیل 54 62 عبور می کند. او همچنین ثبت سه عکس در یک بازی که در آن انقلاب outshot تاثیر 19-7.

“ما قطعا او را از دست رفته دو بازی اول از سال” گفت: عرصه است. “آن را بزرگ داشتن او را به عقب و آن را بزرگ برای دیدن او در انجام این راه او.

“ما بازیکنان بسیار با تجربه هستند و از لحاظ فنی خوب پس هیچ دلیلی برای باور ما نمی تواند به خوبی در اختیار تیم است. من فکر کردم در زمان ما نقل مکان کرد و توپ را به خوبی و ما هنوز هم می تواند بهتر شود.

“نه این که من در مورد مراقبت از, آمار, اما من فکر می کنم ما نشان داد که ما یک تیم که گذشت و توپ را به خوبی و بهتر بود کمی بیشتر در اختیار.”

گیل بزرگترین سهم در آمد در دقیقه 56. ت که منجر Revs با هشت عکس و سه عکس در هدف در زمان یک خوراک از گیل و سوار توپ گذشته مونترال دروازه بان کلمنت آرسنال. ت مشبک 10 هدف خود را در لیگ حرفه ای در حالی که گیل بریده خود را 15th کمک کند.

“من تماس بگیرید کارلس یک بازیساز و من تماس بگیرید Gustavo یک هدف-گلزن” گفت: عرصه است. “اما گوستاوو قطعا می تواند انجام یک کمی از هر دو او یک بازیکن عالی.

“او را به درک کارکنان مربیگری و لیگ ما و چگونه ما بازی است که احتمالا کمی متفاوت تر از او استفاده می شود به در کار حرفه ای خود را در هر دو کشور آرژانتین و مکزیک است.

“هدف او به ثمر رساند بود و جای تعجب نیست, این یک نمونه Gustavo هدف و من فکر می کنم او احتمالا می تواند به شما بگویم که او ممکن است تا به حال سه گل در یک کمی بهتر از روز است. من فکر می کنم به طور کلی او تا به حال یک بازی فوق العاده و قطعا هدف بزرگ بود.”

ت حمایت عرصه ارزیابی های متعدد شانس به ثمر رساند به خصوص در نیمه اول. ت اعتبار گیل برای ایجاد فرصت به ثمر رساند او سپرده به پشت مونترال قفس.

“من فکر می کنم من تا به حال دو واقعا پاک کردن شانس در نیمه اول بود و من غمگین در مورد از دست رفته این فرصت ها گفت:” بوو. “اما من نوع بازیکن نگه می دارد که بازی.

“هم تیمی های من به من اعتماد به نفس به نگه داشتن سر من و نگه داشتن رفتن و من قادر به نمره به این هدف است. من به یاد داشته باشید بازی. من تو را دیدم کارلس در حق من و او را دیدم من در وسط حمله.

“من آن را دریافت کرده است و من تو را دیدم که من را تکان داد مدافع. من قادر به گرفتن پای چپ من در آن را دریافت و آن را در net. این یک هدف بسیار مهم برای تیم و پیروزی است.”

انقلاب محافظت به پایان باقی مانده از مسابقه. دروازه بان مت ترنر امن پیروزی با غواصی توقف به سمت چپ خود به انکار مونترال به جلو Ballou Tabla در زمان توقف. ترنر ثبت 11th shutout سوم بیشتر در تاریخچه باشگاه.

“این چالش یک دروازه بان, فقط ماندن متمرکز برای 90 دقیقه گفت:” ترنر. “شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما در حال رفتن به دریافت خواسته بود و من برای این کار است.

“این بچه ها انجام یک کار بزرگ در مقابل من. در پایان روز, مهم ترین چیز این است که ما را نگه داشته و یک ورق تمیز و که نه فقط من. که همه 11 بچه ها و بچه ها که بازی میآره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de