موزه تاریخ طبیعی کارنگی ارائه می دهد قوی خط به بالا از علم و طبیعت تابستان اردوگاه

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

تابستان خواهد بود در اینجا قبل از شما آن را می دانم. چرا شما معرفی بچه های خود را برای مادام العمر قدردانی طبیعی جهان است ؟ موزه تاریخ طبیعی کارنگی (CMNH) ارائه می دهد اردوگاه برای سنین 4 تا 13.

موزه هفته اردوگاه آغاز ژوئن 8 و اجرا از طریق هفته اوت 17. با Dippy به عنوان طلسم این جای تعجب نیست که بسیاری از موزه اردوگاه های تمرکز در دایناسورها. کودکان و نوجوانان سنین 4-5 عشق نیم روز دینو حفاری که در آن آنها را وادار به کشف ماکت استخوان مانند واقعی دیرینه شناسان و فسیلی کست. برای بچه های بزرگتر وجود دارد زمین از غول (سنین 6-7) ژوراسیک سیاره (سنین 8-10) و YMI: دیرین شناسی (قرون 11-13). در حالی که دقیق فعالیت های متفاوت توسط گروه سنی هر دایناسور اردوگاه شامل زمان در موزه های برتر نمایشگاه: دایناسورها در زمان خود.

این همه دایناسورها ، فرهنگ پاپ و علم برخورد می کنند در بسیاری از دیگر اردوگاه ارائه شده است. شش – هفت ساله گردشگران می توانید “گرفتن اونا همه” با Pokéteam کارنگی, آزمایش چسبنده سبز oobleck و ببینید که چگونه خود را از تار عنکبوت ساخت در مقایسه با که پیتر پارکر و خود پسند محله باغ عنکبوتی. جادوگران جوان سنین 8-10 می توانید سعی کنید دست خود را در هنر معجون-ساخت و مطالعه اژدها آتش تنفس و اب شلپ شلپ کردن در کیمیاگری در Wizard Academy. در ضمن مسن کمپ (قرون 11-13) می توانید طراحی خود را در دنیای فانتزی کامل با یک راهنمای میدانی برای جادویی گیاهان و حیوانات و حشرات.

YMI اردوگاه برای سنین 11-13 به گردشگران این فرصت را به سعی کنید چیزی جدید و یا شیرجه رفتن عمیق تر به منافع موجود اغلب با اردوهاي. YMI: برو پیتسبورگ! ارائه می دهد روزانه, گشت و گذار, جمله, قایقرانی, سفر با سرمایه گذاری در خارج از منزل. دیگر YMI اردوگاه شامل سفر به تپه مزرعه دانشگاه پیتسبورگ عاقلانه مرکز ملی Aviary.

اگر می خواهید مطمئن شوید که بچه های خود را صرف مقدار زیادی از زمان در خارج از منزل در تابستان امسال موزه Powdermill طبیعت رزرو اردوگاه های واقع در قلب لورل ارتفاعات در حال راه رفتن است. اعضای کمپ را افزایش کشف جریان مطالعه حشرات و ردیابی حیوانات—همه در این زمینه از طبیعت رزرو. Powdermill کمی هزينۀ در پیشوا, PA, اما به خوبی به ارزش درایو را به بچه های خود را یک تجربه فراموش نشدنی. Powdermill اردوگاه های در دسترس هستند برای کودکان سنین 5-12.

تمام اردوگاه به جز کسانی که در Powdermill رزرو طبیعت واقع شده در موزه فوربس در خیابان در اوکلند مناسب برای رها کردن و انتخاب کنید تا. برای انعطاف پذیری بیشتر اوکلند اردوگاه را قبل از کمپ و پست-کمپ مراقبت از add-ons برای کودکان سنین 6-13. قبل و بعد از کمپ کمک به مراقبان مناسب انتخاب کنید و رها کردن به برنامه کار مشغول است در حالی که به کمپ بیشتر غنی سازی تجارب از جمله کتابخانه بازدید و فعالیت در فضای باز.

به اردوگاه های در دسترس برای همه در این موزه ارائه می دهد کمک های مالی که تخفیف های خارج از جیب هزینه برنامه برای خانواده های واجد شرایط. کمک هزینه تحصیلی بر اساس نیاز و پراکنده در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. برای کسانی که واجد شرایط اردوگاه می تواند هزینه به عنوان کمی به عنوان $25 برای اردوگاه های نیم روز و 50 دلار تمام روز را در اردوگاه.

برای اطلاعات بیشتر به کتاب تابستان اردوگاه بازدید camps.artandnaturalhistory.org

این شده است یک مقاله پرداخت شده توسط محتوای ما شریک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>