کارولین Cochrane Canada تنها زن برتر سرپیچی برچسب—و هر کسی که شک و تردید او

در اوایل سال 2015 کارولین کوکران نشسته در میز آشپزخانه در یلونایف به خواندن روزنامه های محلی با شریک زندگی خود را, روری با او طرف است. او پس از آن مدیر عامل مرکز شمال, خانواده, مهدکودک است که در خدمت آسیب پذیر زنان و خانواده در مناطق شمال غربی’ سرمایه است. نگه داشتن با آخرین اخبار در بخشی از روال.

اطلاعیه خدمات عمومی, گیر افتاد, Cochrane چشم او به عنوان بدبختانه از طریق صفحات—تبلیغات برای یک به اصطلاح “کمپین برای زنان است.” هدف آن این بود که به ارائه اطلاعات و پشتیبانی برای تازه کار کاندیداهای زن به دنبال ورود سیاست در زمان که سال انتخابات ارضی.

پنج سال در, Cochrane نشان دهنده در آن لحظه نشستن روی چرم قهوه ای مبل راحتی در اتاق—دفتر برتر از سرزمین های شمال غربی. نگاهی به زندگی او, او می گوید: سیاست بود که به سختی بر روی رادار; یک زمان وجود دارد که کوکران یک دبیرستان ترک تحصیل حتی در پایان کلاس 9. او بی خانمان در 13 سفر جنوب به ادمونتون با یک دوست برای فرار از اعتیاد به الکل و سوء استفاده در خانه و خانواده در یلونایف. “زندگی من بود و همیشه در تلاش برای فرار از شمال” کوکران می گوید. “فرار از مسائل خود را—این چیزی است که مردم به طور سنتی انجام دهد.”

کوکران می گوید: او خواهد هرکجای برای چند ماه در ادمونتون تنها برای اجرا از پول و بازگشت. در یلونایف او را فقط به اندازه کافی پول نقد در مشاغل موقت به ترک دوباره. این یک درب گردان بین شمال و دور. این که او می خواهم فرار کرد زمانی که او 13 می میرند از مصرف بیش از حد هروئین در ادمونتون چند سال بعد و Cochrane شد یک مادر تنها از دو در سال بعد پس از پدر و فرزندان او درگیر شد با مواد مخدر است. در آن زمان او روز خود را صرف حسابداری و شب عهد بوق به نگه داشتن چراغ. آن را دشوار گذشته که او رد مورد بحث در جزئیات. اما او می دانست که او می خواست یک تغییر است.

ادامه مطلب: Northwest Territories انتخابات 2019: نتایج کامل و منطقه توسط منطقه شمارش آرا

کوکران در حال حاضر 59, استقامت. او امضا برای این کمپین مدرسه پنج سال پیش و امروز او در کانادا است که تنها زن برتر پس از Kathleen Wynne در انتاریو و راشل Notley در آلبرتا هر دو دست به محافظه کار سفید نر مخالفان. Cochrane که متیس نیز سر تنها جنسیتی متعادل مقننه در کانادا با نه زن MLAs از 19. او سیاست شده است برچسب مترقی و در عین حال عملی است که او اعتبار به زندگی خود را تجربه و به سادگی به عنوان یک زن در سیاست است. “ما فکر می کنم متفاوت” کوکران می گوید. “نه بهتر است. فقط متفاوت است.”

همه از آن—hardscrabble زمينه خو فمینیسم سوء ظن از دگم سیاسی—ساخته شده اند کوکران یک شکل منحصر به فرد در کانادا چشم انداز سیاسی. N. W. T. مقننه ممکن است غیر حزبی و قلمرو خود را یک بازیکن جزئی در سیاست های ملی, اما او در حال حاضر شناخته شده به عنوان یک متحد بالقوه از جاستین ترودو در زمانی که شش استان به نمایندگی از بیش از نیمی از جمعیت کشور حاکم محافظه کار ،

نفع او نخواهد بود اتوماتیک: کوکران به تازگی عضو دیگر premiers در یک ابتکار رهبری آلبرتا برتر جیسون کنی به اتاوا تجدید نظر فدرال مالی ثبات برنامه. هنوز در سنت تنها زن دیگر به او را نگه دارید و دفتر توانمند نلی Cournoyea—Cochrane است ارضی رهبر قادر به مشت زدن به مراتب بالای سیاسی خود را وزن.

درایو برای تضمین آینده ای بهتر برای کودکان خود یک کاتالیزور برای کوکران که پس از شب های بی شماری را صرف گوش دادن به مردم مشکلات در حالی که او تمایل بار که او می تواند او را با دقت گوش به استفاده از با تبدیل شدن به یک مددکار اجتماعی. بدون دیپلم دبیرستان, انتقال به دانشگاه آسان نبود. کوکران به تصویب یک آزمون مهارت زبان به اعتراف به کار, اما یکی از مهم ترین چالش های او را محدود خیابان تحت تاثیر واژگان. به گسترش آن او خواهد نوشتن کلمات استفاده شده توسط استادان در دانشگاه کالج, Cariboo, در کملوپس, B. C. (در حال حاضر Thompson Rivers University). او پس از آن صرف شب پدیده هنگامی آشکار شد بیش لغت حفظ معنا و متن. این یک عادت کوکران حمل در این روز است.

پس از گرفتن مدرک خود در سال 1999 کوکران کار در نه برای سود بخش در یلونایف کمک به زنان و خانواده که با آن مواجه شدید فقر و فاقد دسترسی به مهد کودک. آن دو دهه حرفه ای که در طی آن کوکران متوجه شدم با نا امیدی است که بودجه خود سازمان دریافت راکد باقی مانده است.

“شریک زندگی من بسیار حمایت به من گفت” شما به اندازه کافی هوشمند. من خسته از شما شکایت در همه زمان ها است. انتخابات آینده ، اجرای’ ” کوکران به یاد می آورد. او هرگز او را گرفت جدی بگیرید—تا زمانی که او آمد که در سراسر سرنوشت ساز آگهی روزنامه. Cochrane تصمیم به ثبت نام در کمپین برای زنان, سازماندهی شده توسط مناطق شمال غربی’ وضعیت زنان شورای.

بیش از یک سرمای آخر هفته در فوریه سال 2015 در یک گرفتگی زیرزمین اتاق کنفرانس در یلونایف او پیوست و یک دوجین دیگر از زنان مشتاق به kickstart سیاسی خود را استخدام. یکی از آنها جولی, سبز, زمان MLA برای یلونایف مرکز. “من همیشه به شوخی که ما دوقلو بودند” سبز می گوید کوکران—آنها همان سن آمده از این نه برای سود بخش و تنها دو انتخاب به N. W. T. مجمع بعد از آن سال.

مرتبط با: Rona Ambrose مشاوره برای کانادا زنان با توجه به سیاست

بیش از باز کردن درب این دوره کمک کرد Cochrane را حس ناآشنا جهان است. بسیاری از زنان او می گوید: نمی مشروط به درخواست برای آنچه آنها می خواهند که باعث می شود جذب سرمایه و درب ضربه زدن به تجمع حمایت از رای دهندگان دشوار است.

البته کوکران می افزاید: ارائه آموزش های لازم در رسانه های اجتماعی و موثر پیام به پلت فرم در سراسر. هنوز هم سبز, یادداشت های کوکران رویکرد به مبارزه بود و کمی متفاوت تر از معمولی است. به جای تمرکز بر رسیدن به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در درب ضربه زدن سفرهای کوکران خواهد بود whisked داخل بالقوه رای دهندگان اتاق نشیمن صرف 30 دقیقه یا بیشتر بحث در مورد مسائل مربوط به آنها احساس بيشترين فشار دادن. “او نبود یک برنامه ریز سبز” می گوید wryly; اما کوکران روش کار کرده: “آن را انجام نمی, و او را از هر گونه آسیبی که چیز شگفت انگیز است. او را به جایی که او نیاز به رفتن.”

Cochrane متمرکز بر ساخت بی خانمانی یک رای گیری موضوع در انتخابات 2015—تمرکز بنابراین مشتاقانه در مشکل این است که او انتظار می رود را به نفع خود یلونایف سواری از محدوده دریاچه, که در آن او در حال اجرا بود در برابر وقت Daryl Dolynny یک داروساز محلی.

اما این موضوع را ثابت کرد تشدید شده است. حدود پنج درصد از یلونایف جمعیت با استفاده از این شهر تنها پناهگاه های جدی رقم در مقایسه با تورنتو یک درصد یا هالیفاکس را 0.5 درصد است. پس از رای گیری شمارش شدند در Nov. 23, 2015, Cochrane, شنبه, پنج آرا جلوتر از Dolynny راه اندازی حرفه ای خود را در سیاست است. او خوشحال بود که بی خانمانی در این سرزمین شد برترین موضوع به دلیل مبارزات انتخاباتی خود را. گرفتن انتخاب کوکران می افزاید: یک جایزه.

او ضربه سیاسی زمین در حال اجرا گرفتن سکان هفت کابینه اوراق بهادار در طی دوره اول از جمله وضعیت زنان و مسکن و آموزش و پرورش. حتی بزرگتر تعجب آمد و چهار سال بعد پس از انتخاب مجدد هنگامی که او ضرب و شتم سه نفر دیگر از نامزدها در سه دوره از راز-رای رای توسط همکار او MLAs برای برنده شدن در این قلمرو را بالای سیاسی ،

کوکران می گوید او متیس پس زمینه شخصی و فلسفه تدریس او برای همیشه فروتن بنابراین او نمی انتظار می رود نخست وزیری به او تا این لحظه نام او را اعلام کرد. وجود دارد نه مقدار زمان برای شوک به عنوان مسئولیت های نقش جدید خود را به تمرکز. “ما را در این چهار سال آینده مترقی ترین دولت در سرزمین های شمال غربی” Cochrane اعلام کرد در شب انتخابات.

ترکیب جدید قوه مقننه در حال حاضر منعکس شده او ادعا—تاریخی افزایش در زنان بیش از دو که در نشست قبلی مجمع. یازده از 19 MLAs نیز xxx آماتور که به اشتراک گذاشتن یک دستور کار بلند پروازانه برای درمان این سرزمین فقیر فارغ التحصیلی دبیرستان میزان 67 درصد پایین ترین در کانادا; و رو به رشد بحران مسکن که در آن 42 درصد از خانواده ها در خاک بیش از حد گران هستند برای ساکنان به سر می برند و یا نیاز به تعمیرات.

قلمرو پهناور سرزمین وسیع از چمن زار به قطب شمال الجزایر اما جمعیت آن کوچک با حدود 44,800 ساکنان. با چند کلید اقدامات اجتماعی و پیشرفت تحصیلی و مسکن بودن فقط دو آن وقفه و پشت سر بقیه کشور است. این مشکلات در حال تقویت در جوامع کوچکتر در خارج از یلونایف با بومی جمعیت وضعیتی وخیم از مدرسه مسکونی تروما کمبود مدرسه و کلاس های درس و فقیر دسترسی به خدمات اجتماعی. از لحاظ قلمرو به شدت متکی به معدن و گردشگری است اما تلاش به عقب بر گردیم روی پای خود پس از رکود اقتصادی جهانی در سال 2008. آن میانگین رشد تولید ناخالص داخلی پس از سال 2014 است زیر یک درصد در هر سال کمتر از نیم است که از کانادا به عنوان یک کل.

“من همیشه خودمان را در نظر فقیر عموزاده” کوکران می گوید. “اگر شما مشکلات با مسکن در جنوب آمده و نگاه ما به مسکن. ما رو 40-زیر آب و در خارج وجود دارد. مردم یخ اگر آنها مسکن مناسب.”

که مسکن و آموزش و پرورش سقوط در Cochrane را wheelhouse است هیچ تعجب—او آنها را تجربه کرده خودش داشتن به نام خاک خانه پس از او دو. اما او در درد به صدای نگرانی در مورد اقتصاد از جمله حفظ رشد کار و ادامه داد: ترویج این سرزمین بخش معدن. ترس از تغییر آب و هوا از دست داده است در دولت او تاکید می کند اما در صحبت کردن در یک نقطه است که از نزدیک پژواک ترودو اصرار که اقدام آب و هوا و یک اقتصاد قوی دست در دست او استدلال می کند یک منبع غنی از منطقه باید سرمایه گذاری در دارایی های آن در حالی که دولت می کند بخشی از آن برای مقابله با بحران جهانی آب و هوایی.

Canada's provincial premiers meet in Toronto, Ontario, Canada December 2, 2019. (Carlos Osorio/Retuers)

کانادا استانی premiers دیدار در تورنتو, انتاریو, کانادا 2 دسامبر 2019. (کارلوس Osorio/Retuers)

N. W. T. ممکن است به صورت منحصر به فرد مشکلات اما کوکران نیز نمایش خاک به عنوان یک تکه از 13 قطعه, کانادا به شکل دایره ای است. به همین دلیل در اولین وزرای جلسه در ماه دسامبر او امضا نامه از کانادا premiers زیر ترودو دولت باریک انتخابات مجدد در ماه اکتبر درخواست اتاوا برای ارزیابی مجدد ثبات مالی فراهم می کند که کمک های مالی به استانها در طول رکود اقتصادی. این موضوع شده است یک خار در کنار آلبرتا, Saskatchewan و نیوفاندلند و لابرادور که می گویند که آنها پرداخت می شود بیش از سهم عادلانه خود را در برابر و در حال حاضر مبارزه از طریق دوران سخت اقتصادی.

هر چند او خاک را دریافت نمی تثبیت بودجه کوکران امضا در هر حال. “اگر من می خواهم premiers به حمایت من نیاز من نیاز به حمایت از ایشان به عنوان” کوکران می گوید maclean’s. “تا زمانی که آن را نمی کند به خطر اندازد خاک ما یا من اخلاق و آن را غیر قانونی نیست پس چرا من را پشتیبانی نمی کند شما در ساخت مطمئن شوید که شما رستگار هست؟”

اولویت خود را در حال حاضر کوکران می گوید اطمینان است ترودو حرکت رو به جلو با قطب شمال و شمال چارچوب سیاست دولت او منتشر شده قبل از سال 2019 فدرال انتخابات. آن اهداف عبارتند از: پایان دادن به فقر ریشه کنی گرسنگی و از بین بردن بی خانمانی در شمال با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی بودجه زیرساخت ها و توسعه اقتصادی است. منتقدان ناودان چارچوب آن سروپا در دقیقا چگونه برای رسیدگی به این مسائل است.

Cochrane همچنین می خواهد به کار مشترک با 12 دیگر premiers و تسهیل هماهنگی در فدراسیون. وجود دارد مقدار زیادی برای توافق بر او را حفظ می کند با وجود تفاوت او با بسیاری از گروه های عمدتا ممتاز پس زمینه و اهداف سیاست. “هر برتر که من شنیده ام این است که نگران اقتصاد,” او می گوید. “همه ما نگران مسکن همه ما نگران مراقبت از کودکان. ذاتی نگرانی های مردم در سراسر احزاب است.”

از آرشیو: N. W. T. برتر است و چشم انداز گسترده برای کانادا شمالی. او خواب ؟

Cochrane ارقام غریزه به دنبال زمینه های مشترک می آید از پس زمینه خود را به عنوان یکی از هشت فرزند یک 10-فرد خانواده است. همه سر میز شام داده شد مساوی خدمت برای شام قبل از دریافت هر ثانیه او به یاد می آورد—یک فلسفه ساده او امر به سیاست های عمومی. “من نیاز به کاسه سوپ قادر به زنده ماندن اما شما نیاز به خود را کاسه سوپ به عنوان به خوبی. پس بیایید همه با هم کار کنند و مطمئن شوید که همه ما می آیند و در پایان غذا با شکم کامل است.”

هنوز هم بسیاری از جنگ او خواهد بود و تنها آنهایی که به عنوان وضعیت او به عنوان تنها زن در یک جدول 13 premiers نشان داد در ماه دسامبر. “جامعه بسیار ملایم تر نسبت به نر سیاستمداران” او می گوید: در چهار ماه به او دستور. “هر زنی که انتخاب یک میکروسکوپ بر روی آنها … مردم خواهد بود که راه هر کدام از آنها می توانید سعی کنید به ما را شکست.”

بعد که بعد از ظهر کوکران می ایستد در مجلس در سوال دوره و دفاع دولت اختیار عزل رئیس جمهور از شفق قطبی, کالج, تام Weegar در میان آن انتقال به تبدیل شدن به قلمرو اولین دانشگاه پلی تکنیک. Weegar استخدام شده بود منجر به انتقال در حالی که کوکران شد وزیر آموزش و پرورش اما تنها برای کار 10 سال قبل از او فسخ بدون علت با توجه به رسانه های محلی. برای چند دقیقه کوکران می گوید او همکار MLAs که فسخ Weegar اشتغال است که در او “تنها اجراء” به عنوان برتر بدون ارائه دلیل و یا توجیهی برای این حرکت.

این اولین بار است که اساسی بحث از اصطلاح ساخته شده پیچیده تر توسط او اصرار که مسائل مربوط به پرسنل نمی تواند پخش شود در مجلس و یا در. Weegar از صحبت کردن و گفت او ختم احساس “خرابکاری” و “از آبی است.” او دهکدهای از دست داد اعتماد به نفس در لیگ برتر گفت.

هر کوکران به دلایل و با این حال گل آلود موضوع رشد کرده است او تمایل به توضیح او نیست تحت تأثیر از موضع خود—و یا از او را در دستور کار بلند پروازانه به آسانسور N. W. T. از مبارزات که برای چندین دهه گرفتار شده اند بسیار کانادا شمالی. آن را نمی خواهد بود آسان است. اما کوکران می گوید او جمع آوری قدرت از بسیاری از زنان پشت سر او—او کارکنان خود را همکار MLAs و زنان در این سرزمین خیابان ها و فروشگاه های مواد غذایی.

آنها در خدمت به عنوان یک نوع از lodestar. بازگشت هنگامی که کوکران بود وضعیت زنان وزیر گسترش کمپین برای برنامه فراتر از سرزمینی به شهرداری سیاست است. آن در جریان بوده است قوی همیشه از تولید شش نفر از نه زمان زن MLAs. به عنوان نخست وزیر او کمتر مصمم به نگه داشتن زنان را به جریان سیاست—که به معنی استفاده از مقدار کمی از فشار بر روی خودش است. “زمانی که من در انتخاب به عنوان نخست وزیر آن گفت: به همه زنان در سراسر سرزمین های شمال غربی است که شما بیش از حد می تواند در اینجا” کوکران می گوید. “این یک مقدار زیادی از مسئولیت بر من است زیرا این بدان معنی است که من نمی شکست.”


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “یک دنباله در خاک آشنا.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de